اکسید هد

انتظاری: وقتی از پرسپولیس رفتم انگار مرده بودم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 610 ] - 3 روز پیش

انتظاری: وقتی از پرسپولیس رفتم انگار مرده بودم

پرسپولیس امروز برابر نساجی قرار می گیرد، آن هم در شرایطی که گل نشدن موقعیت های زیاد گلزنی در دیدار با شهر خودرو باعث شد فرصت به سپاهان داده شود که به تنهایی ص... 5 out of 5 based on 1 ratings.
انتظاری: وقتی از پرسپولیس رفتم انگار مرده بودم

پرسپولیس امروز برابر نساجی قرار می گیرد، آن هم در شرایطی که گل نشدن موقعیت های زیاد گلزنی در دیدار با شهر خودرو باعث شد فرصت به سپاهان داده شود که به تنهایی ص...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس امروز برابر نساجی قرار می گیرد، آن هم در شرایطی که گل نشدن موقعیت های زیاد گلزنی در دیدار با شهر خودرو باعث شد فرصت به سپاهان داده شود که به تنهایی صدرنشین شود.
سپاهان در نیم فصل دوم پابه پای پرسپولیس آمده و یک لغزش از سوی شاگردان گل محمدی آن ها را به صدر رسانده و طبیعتا هر امتیازی دیگری از این جا به بعد پرسپولیس از دست بدهد سپاهان از آن به خوبی استفاده می کند.

پرسپولیس این فرصت را ندارد که به مهاجمانش زمان بیشتری بدهد، چون در مقطع حساسی است و بعد از بازی با نساجی هم باید برای شروع لیگ قهرمانان آسیا به هندوستان برود.آنجا هم موقعیت شناسی مهاجمان اهمیت زیادی در کسب نتیجه مطلوب دارد.

در خصوص موقعیتی که مهاجمان امروز پرسپولیس در آن گیر افتاده و عده ای می گویند این وضعیت باعث استرس آن ها شده، با یکی از مهاجمان سابق سرخپوشان صحبت کردیم.گفت وگو با سهراب انتظاری را در زیر می خوانید:

*قبل از اضافه شدن بازیکنان جدید همه داشتیم از کمبود یار و مهاجم صحبت می کردیم اما آن ها هم لااقل در دیدار با شهر خودرو مشکل تیم را حل نکردند و مربی تیم می گوید نباید فشار روی مهاجمان باشد.
موقعی که مهاجم نداشتیم همه می گفتند چرا بازیکن جذب نمی کنیم، حالا که مهاجم جذب شده می گویند فشار روی آن ها ایجاد نکنیم، به نظرم این منطقی نیست، این خیلی هم خوب است که بازیکن به اندازه ای داشته باشیم که رقابت ایجاد شود و داشتن چند نفر در یک پست به نفع تیم است و باعث می شود هر کسی سرحال تر است به ترکیب اصلی برسد و هر کسی بیشتر تمرکز روی کار گلزنی اش کند، بازی می کند.آن موقع که مهاجم نداشتیم طبیعی بود هر بازیکنی گل می زد قابل قبول بود، درعین حال که برد پرسپولیس از همه چیز مهمتر است اما مهاجمان هم باید روی کارشان تمرکز کنند و گل بزنند.

*در بعضی اظهارنظرها می دیدم که گفته بودند حضور چند بازیکن در این پست باعث استرس آن ها می شود.
این حق طبیعی باشگاه است که مهاجم جذب کند، همه جای دنیا هم مرسوم است، یوونتوس پر از مهاجم است.این خوب است که مربی نمی داند چه کسی را بازی دهد، بازیکن تعویضی هم باانگیزه است که طوری بازی کند دفعه بعد فیکس شود.یک سری استرس ها اصلا خوب است. استرس مفید هم داریم، این که ما 4-3 تا مهاجم داریم و آن قدر در تمرینات خوب کار کنند که مربی برای انتخاب آن ها دچار مشکل شود. همه جا همین است، بازیکن در پست خودش رقیب نداشته باشد چیز خوبی نیست.رقابت باعث پیشرفت بازیکن و تیمش می شود. بازیکن باید از هر فرصتی که به او داده می شود استفاده کند. خوب تمرین کرده، خوب استراحت کند و انگیزه اش را حفظ کند و بداند اگر بد کار کند، از ترکیب ثابت خارج می شود. به نظرم وضعیت کنونی نکته مثبتی است و الحمدا… فورواردهای خوبی داریم.

*توقع از شهریار مغانلو بیشتر از این بود.
مغانلو تازه وارد تیم شده، هنوز حال و هوای پرتغال در سرش هست، قبل از رفتن به پرتغال در پیکان بازی کرده که خیلی با پرسپولیس فرق دارد.

*چقدر باید انتظار کشید که با تیم هماهنگ شود؟ سپاهان منتظر لغزش دوباره پرسپولیس است.
زمان این حرف ها که باید زمان بدهیم بازیکن جا بیفتد، گذشته. اتفاقا از نظر من هر بازیکن جدید که  وارد تیم می شود 3-2ازی اول پر از انگیزه هست. الان با این فضای مجازی همه بازیکنان با هم ارتباط دارند و رفیقند. همه فوتبال هم را می شناسند، آن موقع بازیکن از یک تیم به تیم دیگر می رفت محیط و شرایط برایش جدید بود اما حالا همه با هم رفیقند. فکر می کنم بازیکن جدید باید در 3-2بازی اول خودش را نشان دهد.الان متاسفانه این بیماری باعث شده باشگاه پرطرفداری مثل پرسپولیس  از تماشاچی محروم شود. اگر در شرایط عادی بودیم شهریار مغانلو می خواست در ورزشگاه پر از تماشاگر خودش را نشان دهد. دیگر فرصتی برای جا افتادن نیست، این جا پرسپولیس است، مدرسه فوتبال نیست، بازیکن امتحان پس داده هست. شهریار مغانلو اروپا بازی کرده و انتظار هوادار از او زیاد است. مهاجم باید گل بزند.شاید مربی بگوید حالا هر کسی گل زد مهم 3 امتیاز است اما تماشاگر از فوروارد گل می خواهد، حتی اگر بهترین بازیکن زمین باشی و گل نزنی، یعنی بد بودی.

*برای مهاجم قطعا چیزی که اهمیت دارد تعداد گل هاست.
زمان بگوویچ یادم هست بازیکن کم داشتیم، علی دایی در بازی با مس کرمان به دفاع آخر رفت، باز روزنامه ها فردایش نوشتند چرا گل نزد، آن ها حتی از دایی وقتی که دفاع آخر رفته بود توقع گلزنی داشتند.

*از عیسی آل کثیر چه زمانی می شود توقع گلزنی داشت؟
از عیسی فعلا توقع نداریم، این بی انصافی ای بود که AFC در حق او کرد و حتی اجازه تمرین گروهی را هم به او نداد.6ماه است نه با تیم تمرین کرده و نه در مسابقه ای بوده، قطعا افت می کند. 3-2روزه نمی شود انتظار داشت که دوباره آماده شود.

*عبدی چرا گل نمی زند؟
بازیکنان باید قدر این پیراهن را بیشتر بدانند.این لباس تن اسطوره هایی مثل همایون بهزادی، حسین کلانی، علی پروین و خیلی بزرگان دیگر بوده، این لباس قداست دارد باید قدرش را دانست.این پیراهن را از دست بدهید می فهمید چه چیزی را از دست داده اید و بعدها افسوسش را می خورید.عبدی باید زنگ بزند به آن هایی که از این تیم رفتند، آن هایی که بعد از رفتن دیدند چه پیراهن گرانبهایی را از دست داده اند.می خواهم بگویم که برای بازیکنی که عاشق پرسپولیس باشد، رفتن از این تیم خیلی سنگین است، حکم مرگ معنوی را دارد.من روزی که از پرسپولیس رفتم حس کردم روحم مرده، برایم خیلی سخت بود.

*بازی با نساجی را چطور می بینید؟
ان شاءا… که با برد همراه باشد.باتوجه به این که لیگ قهرمانان آسیا را داریم، قطعا باید نساجی را ببریم و با روحیه بهتر به هند برویم که دیگر دغدغه این طرف را نداشته باشیم. نبریم، فاصله با سپاهان زیاد می شود.یک چیزی هم بگویم، تیم ما واقعا شایستگی قهرمانی را دارد، بازی با پدیده عالی بازی کرد.به جرات این زیباترین بازی پرسپولیس در لیگ امسال بود، درست است بچه ها موقعیت ها را از دست دادند اما خیلی موقعیت های خوبی ساختند.نساجی کادرفنی اش عوض شده و خوب نتیجه گرفته اما پرسپولیس می تواند 3 امتیاز را از آن خود کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن