اکسید هد

کارشناس داوری: پنالتی صددرصد برای پرسپولیس گرفته نشد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1006 ] - چهارشنبه, 25 فروردین 1400

کارشناس داوری: پنالتی صددرصد برای پرسپولیس گرفته نشد

 کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: در بازی های بین المللی با کوچک ترین اعتراضی اخطار داده می شود و بازیکنان ما باید حتماً رعایت کنند تا اخطار مفت نگیرند. ه... 3 out of 5 based on 2 ratings.
کارشناس داوری: پنالتی صددرصد برای پرسپولیس گرفته نشد

 کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: در بازی های بین المللی با کوچک ترین اعتراضی اخطار داده می شود و بازیکنان ما باید حتماً رعایت کنند تا اخطار مفت نگیرند. ه...

ارتش سرخ دات كام :

 کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: در بازی های بین المللی با کوچک ترین اعتراضی اخطار داده می شود و بازیکنان ما باید حتماً رعایت کنند تا اخطار مفت نگیرند.

هادی دزفولی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص داوری دیدار دو تیم پرسپولیس و الوحده اظهار داشت: بازی صحنه خاصی نداشت داور سعی می کرد قضاوت خوبی داشته باشد. داوران ژاپنی با شخصیت هستند و زیر بلیت عرب ها نمی روند. داور این مسابقه داور بدی نبود و تقریباً تمام تصمیماتش درست بود. با این حال اشتباهاتی داشت که البته تأثیرگذار نبودند.

کارشناس داوری فوتبال ایران تصریح کرد: اما این داور در دقیقه 81 یک پنالتی صددرصد را برای پرسپولیس نگرفت. در این صحنه مدافع پای مهاجم را زد و باید پنالتی اعلام می شد.

وی در مورد سرنگونی بازیکنان الوحده در محوطه جریمه پرسپولیس که اعضای تیم اماراتی اعتقاد به پنالتی داشتند، گفت: آن صحنه پنالتی نبود و بازیکن الوحده خودش را به زمین انداخت.

دزفولی در مورد کارت هایی که داور در این مسابقه به بازیکنان داد، عنوان کرد: کارت ها درست بود فقط به اعتقاد من کارتی که به امید عالیشاه داد اشتباه بود در این صحنه خطا از بازیکن حریف بود. اما در کل قوانین سختگیرانه تر شدند و کوچک ترین اعتراضی به داور اخطار دارد که دیدیم به یکی از اعضای کادر فنی الوحده نیز به این خاطر کارت داده شد. بازیکنان ایرانی حتماً باید این مسئله را رعایت کنند و اخطار مفت نگیرند. شاید داوران خودمان به راحتی از این مسائل بگذرند اما در سطح بین المللی با کوچکترین اعتراضی داوران کارت می دهند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر شاهین بندر عامری به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن