اکسید هد

رقم قرارداد سیدجلال؛ کمتر از سایرین

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1194 ] - یکشنبه, 29 فروردین 1400

رقم قرارداد سیدجلال؛ کمتر از سایرین

سیدجلال حسینی که همچنان درخشش خیره کننده ای در پرسپولیس دارد شاید به نوعی رقم قراردادش در میان بازیکنان پرسپولیس از همه کمتر باشد. در هفته های اخیر عملکرد خیر... 5 out of 5 based on 8 ratings.
رقم قرارداد سیدجلال؛ کمتر از سایرین

سیدجلال حسینی که همچنان درخشش خیره کننده ای در پرسپولیس دارد شاید به نوعی رقم قراردادش در میان بازیکنان پرسپولیس از همه کمتر باشد. در هفته های اخیر عملکرد خیر...

ارتش سرخ دات كام :

سیدجلال حسینی که همچنان درخشش خیره کننده ای در پرسپولیس دارد شاید به نوعی رقم قراردادش در میان بازیکنان پرسپولیس از همه کمتر باشد.

در هفته های اخیر عملکرد خیره کننده سیدجلال حسینی در ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس باعث تحسین همگان شده است. کاپیتان پرسپولیس که در 39 سالگی به سر می برد، در چهار بازی تیمش توانسته تک گل سه امتیازی به ثمر برساند تا تیمش عملا با گل های او 12 امتیاز به دست بیاورد. از طرف دیگر او به عنوان یک مدافع هم نقش کلیدی در دفاع از دروازه تیمش داشته تا پرسپولیس با اطمینان خاطر از خط دفاع، کار کند. در این میان اما حسینی عملا دستمزد کمتری نسبت به سایرین در پرسپولیس می گیرد.

بر اساس اطلاعات دریافتی، سید جلال حسینی برای فصل 97–98، دستمزد یک میلیارد و 300 میلیون تومانی به عنوان پایه در قراردادش نوشته شده بود و در ادامه هم برای فصل 98 -99، رقم پایه قرارداد او به یک میلیارد و 560 میلیون تومان رسید و حالا برای فصل 99 – 1400، پایه قرارداد سید جلال حسینی به یک میلیارد و 872 میلیون تومان رسیده است. این درحالی است که عملا قرارداد بازیکنان جدید این تیم و برخی دیگر بسیار بیشتر از مبلغ قرارداد سید جلال حسینی است.

نکته مهم هم اینجاست که حسینی به همراه برخی دیگر از بازیکنان، پیش از آغاز فصل جدید، حدود 40 درصد از طلب های خود را به باشگاه بخشیدند تا در شرایط سخت مالی، به پرسپولیس کمک کرده باشند.

باشگاه تا به امروز، 35 درصد از پایه قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی در فصل جدید را به حسابشان واریز کرده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سپاهان
سپاهان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان اصفهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 2
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : کیمورا (ژاپن)
پنجشنبه, 9 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن