اکسید هد

کمال؛ بازیکنی که نیمکت نشینی خرابش نکرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 877 ] - یکشنبه, 29 فروردین 1400

کمال؛ بازیکنی که نیمکت نشینی خرابش نکرد

کمال کامیابی نیا بعد از نیمکت نشینی در بازی اول در بازی دوم در ترکیب ثابت پرسپولیس به میدان آمد که این یکی ازاتفاقات غیر قابل پیش بینی این دیدار بود.   د... 5 out of 5 based on 5 ratings.
کمال؛ بازیکنی که نیمکت نشینی خرابش نکرد

کمال کامیابی نیا بعد از نیمکت نشینی در بازی اول در بازی دوم در ترکیب ثابت پرسپولیس به میدان آمد که این یکی ازاتفاقات غیر قابل پیش بینی این دیدار بود.   د...

ارتش سرخ دات كام :

کمال کامیابی نیا بعد از نیمکت نشینی در بازی اول در بازی دوم در ترکیب ثابت پرسپولیس به میدان آمد که این یکی ازاتفاقات غیر قابل پیش بینی این دیدار بود.  

در اغلب بازی های این فصل پرسپولیس، یحیی گل محمدی به زوج میلاد سرلک و احمد نورالهی در جلوی خط دفاعی اعتماد کرد. اما بازی خوب براهیمی کاپیتان الریان در میانه ی میدان در بازی نخست موجب شد تا سرمربی تیم پرسپولیس برای بازی با این تیم کمال را به میدان بفرستد و از او بخواهد سایه به سایه براهیمی حرکت کند. در نیمه ی نخست کمال خیلی در ماموریتی که به او محول شد موففق نبود به این خاطر که کاپیتان الریان در یکی دو صحنه دروازه تیم پرسپولیس را به چالش کشید اما در نیمه ی دوم شرایط به سود تیم پرسپولیس تغییر کرد. کمال نه تنها به خوبی براهیمی را مهار کرد بلکه گلی زد که زمینه ساز پیروزی الریان در این بازی شد. گل زود هنگام کمال که روی جایگیری درست او به دست آمد آب سردی بود بر پیکره تیم الریان که موجب گل های دوم و سوم از سوی شهریار مغانلو شد. در ادامه تیم پرسپولیس حتی می توانست گل های بیشتری هم بزند به این خاطر که شیرازه تیم الریان از هم پاشیده بود.

کمال با وجود نیمکت نشینی در این بازی نشان داد نه از نظر فنی افت کرده است و نه از نظر روحی و روانی و همیشه آماده ارایه بازی های خوب در ترکیب تیم پرسپولیس است. او در این بازی یک گام جلوتر از وظیفه ای که به او محول شده بود عمل کرد به این خاطر که دروازه حریف را باز کرد.

در تیم های بزرگ وقتی بازیکنان بزرگ نیمکت نشین می شوند روحیه ی خود را از دست می دهند و گاها موجب می شود در بازگشت دوباره به میدان آن کارایی لازم را نداشته باشند اما کمال خلاف این عمل کرد و در بازگشت دوباره به ترکیب پرسپولیس ارایه گر بازی خوبی بود و شاید به همین بهانه در بازی های آتی هم یکی از مردان کلیدی یحیی گل محمدی باشد. بازیکن پرتلاش و جنگنده که در سایه دفاع کردن به گل زدن هم فکر می کند و بازی با این ذهنیت موجب شده تا این فصل هم پایش به گل باز شود. البته کمال در این بازی با ضربه ی سر دروازه حریف را باز کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سپاهان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سپاهان
سپاهان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 2
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : کیمورا (ژاپن)
پنجشنبه, 9 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن