اکسید هد

رو سفیدی در بازی دوم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 713 ] - یکشنبه, 29 فروردین 1400

رو سفیدی در بازی دوم

بلان که در زبان فرانسه به معنی سپید است. رهبری تیم سپید پوش بازی یعنی الریان را در دست داشت اما پرسپولیسی های سرخ پوش بودند که رو سپید از میدان مسابقه بی... 5 out of 5 based on 2 ratings.
رو سفیدی در بازی دوم

بلان که در زبان فرانسه به معنی سپید است. رهبری تیم سپید پوش بازی یعنی الریان را در دست داشت اما پرسپولیسی های سرخ پوش بودند که رو سپید از میدان مسابقه بی...

ارتش سرخ دات كام :

بلان که در زبان فرانسه به معنی سپید است. رهبری تیم سپید پوش بازی یعنی الریان را در دست داشت اما پرسپولیسی های سرخ پوش بودند که رو سپید از میدان مسابقه بیرون آمدند و سه امتیاز روحیه بخش را گرفتند تا به صدر نشینی خود در آب و هوا و شرایط سخت گوا استحکام بخشند.

به نظر می آمد یحیی گلمحمدی به شدت نگران شرایط  فیزیکی بازیکنانش است از این رو به یکی از هافبکهای پر تلاش فصل خود یعنی سرلک استراحت داد تا زوج آشنا کمال کامیابی نیا و احمد نورالهی در میانه میدان باشند و بی گمان درک این دو بازیکن از یکدیگر که در طی سالها رخ داده است نتیجه بهتری برای سرخها داشت و کمال یک گل زد و بهترین بازیکن زمین شد.

در بازی دوم امیری و سیامک نعمتی به پستهای خود بیشتر عادت کرده بودند و شاهد بودیم که در کارهای تهاجمی بسیار بهتر از خط دفاع و جناحین بود و به موقع هم در برگشتها حضور داشتند. قصه نعمتی و امیری برای احسان پهلوان هم رخ داد او در این بازی سمت راست پرسپولیس را فعال تر کرده بود و اتفاق بسیار خوب برای ارتش سرخ این بود که به نظر می آِید عالیشاه همان مهره جانشین بشار رسن باشد. او در میانه زمین به واقع عالی بازی می کند و همکاری خوبی با پهلوان و ترابی و امیری و نعمتی و خط حمله داشت.

سرانجام شهریار مغانلو رو سفید شد و علاوه بر فشار مضاعفی که به خط دفاعی الریان آورد موفق به زدن دو گل شد تا این نوید را دهد که بزودی پرسپولیس صاحب یک فوروارد گل زنی با فیزیک بدنی فوق العاده بشود. مغانلو همچنان با ترابی و عالیشاه و پهلوان هماهنگ نشده است اما اگر بتواند روحیه خود را باز یابد روزهای درخشانی در پرسپولیس خواهد داشت.

پرسپولیس بر خلاف بازیهای اخیر خود با زدن گل عقب ننشست و اشتهایش برای گلزنی کم نشد و این اتفاق خوبی برای طرفداران پرسپولیس و به خصوص قدیمی های پرسپولیس است که به یاد داشتند ارتش سرخ هیچگاه از گل زدن خسته نمی شد.
پرسپولیس به دنبال برد اقتصادی نبود و این یعنی افکار بهتری در اتاق فکر سرخها وجود دارد. پرسپولیسی ها در این بازی نشان دادند که تیمی هستند که خیال دارند از همه نیروهایشان استفاده کند. آل کثیر هنوز دچاربحران روحی است و امیدواریم در ادامه او شرایط بهتری داشته باشد او باید بسیار در رهائی از تله آفساید دقت کند و با فکر و تمرکز بیشتری بازی کند امیدواریم او هم چون مغانلو رها از شرایط سخت گل نزدن ها شود .
نعمتی در دفاع راست بسیار خوب است و وقتی شیری به میدان آمد بسیاری فهمیدند که حضور نعمتی در دفاع راست چه نعمتی است. البته وقتی او به یک خط جلوتر می رود هم خوب است افسوس که شرایط شیری این اجازه را به او نمی دهد. به دقایقی که شجاعی در میدان بود که می نگریستیم حس می کردیم که این بازیکن چقدر فیزیک و سرعت و تکنیک خوبی دارد امیدواریم یحیی به او اعتماد بیشتری بکند و شرایط  بازیها به سمتی پیش برود که پرسپولیس بتواند از آل کثیر و عبدی و شجاعی بیشتر بهره ببرد تا آنها در شرایط تیمی چون پرسپولیس ببیند.

پرسپولیس در بازی با الریان در شرایط روحی و بدنی و تاکتیکی بود که همه را به یاد روزهای خوب فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا انداخت امید که آن روزها باز هم تکرار شوند رو سفیدی برای سرخ پوشان ادامه دار باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن