اکسید هد

عربشاهی: قدرت پرسپولیس در حریف ترس و دلهره ایجاد میکند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 288 ] - دوشنبه, 30 فروردین 1400

عربشاهی: قدرت پرسپولیس در حریف ترس و دلهره ایجاد میکند

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که نمایش و نتایج این تیم در بین سایر رقبای آسیایی ترس و دلهره ایجاد کرده است. ضیا عربشاهی در گفت وگویی درباره پیر... 5 out of 5 based on 1 ratings.
عربشاهی: قدرت پرسپولیس در حریف ترس و دلهره ایجاد میکند

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که نمایش و نتایج این تیم در بین سایر رقبای آسیایی ترس و دلهره ایجاد کرده است. ضیا عربشاهی در گفت وگویی درباره پیر...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که نمایش و نتایج این تیم در بین سایر رقبای آسیایی ترس و دلهره ایجاد کرده است.

ضیا عربشاهی در گفت وگویی درباره پیروزی 3 بر یک پرسپولیس مقابل الریان اظهار داشت: در 20 دقیقه ابتدایی الریان بهتر بازی کرد. این تیم در حفظ توپ و کارهای ترکیبی موفق بود و مزد خوب بازی کردنش را هم با به ثمر رساندن یک گل از روی یک ضربه ایستگاهی گرفت.

وی ادامه داد: پرسپولیس باید در نیمه اول از جلو پرس می کرد و اجازه بازیسازی و خلق موقعیت به مدافعان و هافبک های الریان نمی داد. پس از گل حریف، شرایط تیم بهتر شد و شاگردان گل محمدی بازی را در دست گرفتند و در نیمه اول موقعیت های زیاد گلزنی را خلق کردند و می توانستند بازنده به رختکن نروند، ولی موقعیت ها تبدیل به گل نشدند.

پیشکسوت پرسپولیس عنوان کرد: در نیمه دوم سرخپوشان با هدف به زمین آمدند. کادر فنی به درستی بازیکنان کلیدی الریان را از کار انداخت. پرسپولیس 10 تا 12 دقیقه طوفانی بازی کرد و توانست سه گل به ثمر برساند. نسخه شاگردان بلان با گل اول پرسپولیس پیچیده شد، چون هنوز الریان در نیمه دوم شکل تیمی اش را پیدا نکرده بود. گل های دوم و سوم هم در زمان مناسبی به ثمر رسیدند. در واقع پرسپولیس اجازه نداد الریان واکنش مناسبی به سه گل خورده اش داشته باشد.

عربشاهی با تمجید از بازی خوب شاگردان گل محمدی تصریح کرد: همه بازیکنان خیلی خوب بازی و کاری کردند که پرسپولیس با اقتدار در صدر جدول قرار بگیرد. قدرت پرسپولیس در بین تمام حریفان آسیایی که در مراحل بعدی مقابل این تیم قرار می گیرند، ترس و دلهره به وجود آورده است.

وی در مورد حضور خلیل زاده در ترکیب الریان گفت: شجاع نشان داد که فوتبال یک ورزش حرفه ای است. درست است که چند سال برای پرسپولیس بازی و قهرمانی های زیادی کسب کرده بود، ولی در حال حاضر متعهد به الریان است و باید بهترین عملکردش را در این تیم به نمایش می گذاشت. خلیل زاده مقابل پرسپولیس خیلی خوب، مردانه و پرتلاش بازی کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سپاهان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سپاهان
سپاهان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 2
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : کیمورا (ژاپن)
پنجشنبه, 9 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن