اکسید هد

احتمال برگزاری دربی آسیایی کم است!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1481 ] - دوشنبه, 30 فروردین 1400

احتمال برگزاری دربی آسیایی کم است!

دربی آسیایی برای هواداران فوتبال ایران اتفاق هیجان انگیزی است که در یک صورت احتمال وقوع آن به بیشترین حد ممکن خواهد رسید. دو برد پیاپی در لیگ قهرمانان آسیا اس... 5 out of 5 based on 2 ratings.
احتمال برگزاری دربی آسیایی کم است!

دربی آسیایی برای هواداران فوتبال ایران اتفاق هیجان انگیزی است که در یک صورت احتمال وقوع آن به بیشترین حد ممکن خواهد رسید. دو برد پیاپی در لیگ قهرمانان آسیا اس...

ارتش سرخ دات كام :

دربی آسیایی برای هواداران فوتبال ایران اتفاق هیجان انگیزی است که در یک صورت احتمال وقوع آن به بیشترین حد ممکن خواهد رسید.

دو برد پیاپی در لیگ قهرمانان آسیا استقلال و پرسپولیس را در صدر جدول گروه های خود قرار داده تا هر دو تیم از شانس زیادی برای حضور در دور حذفی این مسابقات برخوردار باشند.

اما بررسی جدول بازی های یک هشتم نهایی نشان می دهد تنها در یک صورت رویارویی ای دو تیم در اولین مرحله حذفی لیگ قهرمانان به بیشترین احتمال ممکن خواهد رسید آن هم در صورتی است که استقلال در ادامه بازی ها صدر جدول را از دست بدهد و  پرسپولیس همچنان صدرنشین باقی بماند.  از آنچایی که تیم های صعود کننده به دور بعدی لیگ قهرمانان از میان 5 تیم برتر هر گروه و 3 تیم برتر دوم در میان گروه های پنج گانه است بنابر این برای هر بازی مرحله حذفی 10 حالت را می توان متصور بود. از 10 حالت ممکن در صورت صدرنشینی پرسپولیس و دوم شدن استقلال در چهار حالت این دو تیم به مصاف هم خواهند رفت که احتمال 40 درصدی خواهد بود. اگر عکس این اتفاق رخ دهد یعنی استقلال صدرنشین و پرسپولیس دوم شود احتمال رویارویی دو  تیم به نصف کاهش خواهد یافت و از 10 حالت تنها در دو صورت شاهد دربی آسیایی خواهیم بود.

در صورت صدرنشینی هر دو تیم هم احتمال رویایی دو تیم یک از 10 و در صورتی که هر دو تیم در گروه خود دوم شوند هم آنها  تحت هیچ شرایطی در اولین دور حذفی با هم دیدار نخواهند کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سپاهان
سپاهان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان اصفهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 2
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : کیمورا (ژاپن)
پنجشنبه, 9 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن