اکسید هد

رافت: بازیکنان اقتدار خودشان را نشان دادند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 211 ] - سه شنبه, 31 فروردین 1400
رافت: بازیکنان اقتدار خودشان را نشان دادند

پیشکسوت پرسپولیس از عملکرد این تیم در لیگ قهرمانان آسیا تمجید کرد. پایان رافت در گفت وگویی گفت: تا این جای لیگ قهرمانان آسیا، بازی های خوب و حساب شده ای را از...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس از عملکرد این تیم در لیگ قهرمانان آسیا تمجید کرد.

پایان رافت در گفت وگویی گفت: تا این جای لیگ قهرمانان آسیا، بازی های خوب و حساب شده ای را از پرسپولیس دیده ایم و بچه ها اقتدار خودشان را نشان دادند. کار پرسپولیس از این جهت سخت تر از کار دیگر نمایندگان ایران است که در سه سال اخیر دو بار به فینال رسیدند و در مرکز توجه حریفان قرار دارند، چون حساب ویژه ای روی آن باز می کنند ولی در دو بازی گذشته که واقعا خوب بودند.

او ادامه داد: در اظهار نظرها و خبرها مشخص شد شرایط و امکانات در گوا بسیار سخت است ولی ما ایرانی ها مرد روزهای سخت هستیم. به ویژه این پرسپولیس که در سال های اخیر نشان داد هرگاه بیشتر به آن سخت گرفته اند با انگیزه تر و مصمم تر بوده است.

مهاجم سال های قبل سرخ پوشان خاطرنشان کرد: خوشبختانه با بازی هایی که دیده ایم باید گفت پرسپولیس، شرایط بسیار خوبی دارد. باید توجه کرد که بازی در آن هوای شرجی بسیار سخت است. باید خیلی انرژی مصرف کنند و در این شرایط هر لحظه امکان آسیب دیدگی وجود دارد. بعضی بازیکنان هم بیشتر در معرض خطر هستند، همان طور که در بازی قبل دیدیم که روی عالیشاه زیاد خطا می کردند. 

او افزود: در مورد خط حمله و مهاجمان هم که زیاد بحث می شود، واقعا نفرات خوبی داریم. شهریار در این بازی دو گل زد و در بازی های قبل هم خوب حرکت می کرد. عیسی هم برگشته است و ان شاالله به تیم کمک خواهد کرد. یک جوان عالی مثل مهدی عبدی هم داریم که مرد روزهای حساس بوده است. بازیکنان دیگر هم هستند که در این خط بازی می کنند. به نظرم یحیی باید از همه این ها استفاده کند و می کند، چون 6 بازی نزدیک به هم داریم. آن هم در آن شرایط جوی که تعریق و فشار بالا است. در بازی قبل هم دیدیم مغانلو بعد از زدن دو گل تعویض شد تا هم از او برای بازی های بعد محافظت شود و هم دیگران در شرایط مسابقه باشند. این موضوع از دو جهت خیلی خوب است، اول اینکه دست کادر فنی باز است و در ثانی کادر فنی حواسش به بازی های بعدی است.

رافت درباره خواست هواداران برای پیروزی های پرگل تصریح کرد: اگر اتفاق بیفتد خوب است و قطعا تیم هم می خواهد برای خودش حاشیه امنیت ایجاد کند ولی این که بخواهیم خیلی فشار بیاوریم درست نیست. شرایط تیم ها و گروه ها، با هم فرق می کند. مقایسه و چشم و هم چشمی جایی در فوتبال ندارد. باید باهوش بازی کرد. به نظرم این فکر در پرسپولیس وجود دارد. اگر تیم دو، سه گل زد و حاشیه امنیت ایجاد کرد، ادامه بازی پرفشار می تواند بازی های بعدی را با خطر مواجه کند. باید شرایط تیم و کادر فنی را در نظر بگیریم. در آن شرایط جوی نه تنها باید انرژی را برای 6 بازی تقسیم کنند که باید به فکر روز برگشت به لیگ برتر هم باشند. اگر می شود با فشار کمتر صعود کرد باید این کار را انجام بدهند چون در بازگشت بلافاصله بازی های حساس و سنگین با تیم هایی مثل سپاهان و استقلال داریم. کار بازیکنان و یحیی واقعا سخت است و باید اجازه داد، آن طور که می دانند، مدیریت کنند.

پیشکسوت پرسپولیس و فوتبال ایران در پایان گفت: به نظرم کنفدراسیون بعضی برنامه ریزی ها را با نگاه به مسایل اقتصادی انجام داده است نه خود بازی فوتبال. بازی ها در این شرایط کرونا و در ماه مبارک رمضان که کشورهای زیادی در آسیا مقید به آن هستند می توانست با توجه به برگزاری متمرکز به صورت تک بازی انجام شود. برای بازی های رفت و برگشت در این شرایط دلیلی غیر از افزایش تعداد مسابقات برای پخش تلویزیونی و تبلیغات نمی بینم.  این موضوع می تواند به بازیکنان لطمه بزند. از سوی دیگر در این شرایط کرونا، تعداد تیم ها زیاد شد و مجموع این مسایل، هر چند درآمد بیشتری ایجاد می کند ولی کیفیت بازی ها را پایین می آورد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر شاهین بندر عامری به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن