اکسید هد

نوروزی: تیم خودشان قهرمان نشدند چه ربطی به وزیر دارد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 800 ] - سه شنبه, 31 فروردین 1400

نوروزی: تیم خودشان قهرمان نشدند چه ربطی به وزیر دارد؟

آقای گل سابق لیگ برتر در گفت و گوی لایو اینستاگرامی خبرورزشی در مورد دلایل حضورش در رشته پرورش اندام و فیتنس و همین طور دوران حضورش در پرسپولیس صحبت کرد. رضا ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
نوروزی: تیم خودشان قهرمان نشدند چه ربطی به وزیر دارد؟

آقای گل سابق لیگ برتر در گفت و گوی لایو اینستاگرامی خبرورزشی در مورد دلایل حضورش در رشته پرورش اندام و فیتنس و همین طور دوران حضورش در پرسپولیس صحبت کرد. رضا ...

ارتش سرخ دات كام :

آقای گل سابق لیگ برتر در گفت و گوی لایو اینستاگرامی خبرورزشی در مورد دلایل حضورش در رشته پرورش اندام و فیتنس و همین طور دوران حضورش در پرسپولیس صحبت کرد.

رضا نوروزی مهاجم سابق تیم ملی و پرسپولیس میهمان دوشنبه شب ما بود. صحبت های رضا نوروزی در خصوص حضور در مسابقات فیتنس، شرایط این روزهای پرسپولیس، بدشانسی های دوران فوتبالش، درخشش مهدی طارمی، احتمال شکسته شدن رکوردش و ... را در ادامه می خوانید.

*بدنسازی سخت تر از فوتبال است
همیشه حتی زمانیکه فوتبال بازی می کردم به بدنسازی و لایف استایلم خیلی اهمیت می دادم. به پیشنهاد دوستانم تصمیم گرفتم تمریناتم را اصولی تر و البته فشرده تر کنم همچنین رژیم غذایی مناسب داشته باشم و در مسابقات شرکت کنم. فشار تمرینات بسیار زیاد است همچنین رژیم های غذایی خاص این رشته کار را سخت می کند. به نظرم در مجموع بدنسازی بسیار سخت تر از فوتبال است ولی جذابیت های خاص خودش را هم دارد.

*می خواهم به تیم ملی فیتنس برسم
در حال حاضر شرایط تیم ملی فیتنس را نمی دانم و از نحوه انتخاب ملی پوشان خبری ندارم ولی قطعا دوست دارم به تیم ملی برسم. این رشته برایم جذابیت دارد و دلم می خواهد آن را ادامه دهم.

*مدلینگ را دوست دارم ولی الان زود است
خودم دوست دارم وارد فضای مدلینگ شوم و یکی دو پیشنهاد هم به دستم رسیده ولی فکر می کنم الان کمی زود است و نباید با عجله تصمیم بگیرم. می خواهم همه جوانب را در نظر بگیرم تا انتخاب های خوبی انجام دهم.

*نفوذمان در ای اف سی کم است
اینکه تیم ملی و باشگاه های ما نمی توانند میزبانی بگیرند خیلی بد است و به نداشتن نفوذ ما در ای اف سی بر می گردد. الان شرایط هند به لحاظ کرونا وخیم است فقط امیدوارم بچه ها این شرایط سخت را تحمل کنند تا به سلامت از مرحله گروهی صعود کنیم.

*اگر اتفاقی نیفتد این پرسپولیس قهرمان آسیا می شود
پرسپولیس بازی های آسیایی را خیلی خوب شروع کرد و شانس اول صعود از گروهش است. به نظرم برای رفتن به دور بعد مشکلی وجود ندارد  و تیم ما به راحتی صدرنشین گروهش خواهد شد. پرسپولیس امسال تیم کاملی دارد و هماهنگی بچه ها عالی است اگر اتفاقی مثل محرومیت یا مصدومیت رخ ندهد این پرسپولیس قهرمان آسیا خواهد شد. من به شخصه خیلی به این موضوع امیدوارم و دوست دارم این اتفاق رخ دهد و دل هواداران شاد شود.

*عبدی باید تلاشش را بیشتر کند
مهاجمانی که در حال حاضر در پرسپولیس بازی می کنند  امتحانشان را پس دادند. عیسی آل کثیر بعد محرومیت طولانی مدت به پرسپولیس برگشته و قطعاً به مدتی زمان نیاز دارد تا همان مهاجم زهردار همیشگی شود. شهریار و مهدی ترابی هم تازه به پرسپولیس اضافه شدند با این حال در بازی های آسیایی عملکرد خوبی داشتند. مغانلو با دو گلی که به الریان زد به نوعی راه خواهد افتاد و قطعا گل های بیشتری خواهد زد. من می دانم روی بازیکنان پرسپولیس چقدر فشار زیادی است و انتظار چقدر بالاست. عبدی به نظرم کمی افت کرده است و آن مهاجم گلزن سابق نیست به نظرم باید بیشتر تلاش کند تا به همان فرم قبلی خود برگردد.

*در فوتبال به حقم نرسیدم
حس می کنم در فوتبال به آنچه که استحقاقش را داشتم نرسیدم و خیلی زود هم مجبور شدم خداحافظی کنم. مصدومیت های پشت سر هم خیلی من را آزار داد و امکان بازی را از من گرفته بود و آخرین مصدومیتم که از ناحیه زانو بود خیلی شدید بود و تصمیم گرفتم فوتبال را کنار بگذارم ولی اگر مصدوم نمی شدم حداقل 3-4 سال دیگر جا داشتم در فوتبال باشم.

*در پرسپولیس به من کم لطفی شد
همیشه رویایم حضور در پرسپولیس بود. همه چیز در تیم محبوبم خوب پیش می رفت  اما در هفته چهارم رباط صلیبی پاره کردم و این مساله خیلی برای من سخت بود. جراحی کردم و می توانستم در دوازده هفته پایانی بازی کنم اما متاسفانه اسمم را از لیست در آوردند. شاید اگر اسم من را از لیست در نمی آوردند شرایط طور دیگری رقم می خورد. بعد از آمدن برانکو چون در لیست نبودم نتوانستم خودم را به او نشان دهم و به همین دلیل در پایان آن سال مجبور شدم از پرسپولیس جدا شوم. یکی از بزرگترین حسرت هایم این است که نتوانستم خیلی در پرسپولیس بازی کنم و برای تیم محبوبم گل بزنم و فقط افتخار پوشیدن پیراهن پرسپولیس را داشتم.

*خودشان قهرمان نشدند چه ربطی به وزیر دارد
اینکه به پرسپولیس می گویند حکومتی است و با کمک وزیر قهرمان می شود یک حرف بچه گانه است. یادم می آید دو سال پیش پرسپولیس چند دیدار آخرش را مساوی کرد ولی باز هم قهرمان شد. بقیه تیم ها خودشان نتوانستند قهرمان شوند و ربطی به حکومتی بودن یا وزیر ندارد. پرسپولیس در چند سال اخیر با شایستگی قهرمان شد.

*٣ گل چیپ به استقلال زدم
در کل دوران فوتبالم ١٠ گل به استقلال زدم که ٣ تای آن چیپ بود. همه این گل ها را دوست دارم ولی گلی که با پیراهن نفت تهران به استقلال زدم را بیشتر دوست دارم. هواداران پرسپولیس هروقت مرا می بینند  به من می گویند تو متخصص گلزنی به استقلال هستم.

*مصدومیت جام جهانی را از من گرفت
من کلا ٧ بار افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشتم که به نظرم خیلی کم بود. بعد از جام ملت های آسیا در سال ٢٠١١ که عضو تیم ملی بودم آپاندیسم پاره شد و ٢ ماه از میادین دور شدم. بعد از بازگشت کی روش دعوتم کرد که بعد از چند وقت رباط صلیبی پاره کردم و بازگشتم به مستطیل سبز ١/٥ سال طول کشید. بعد از رسیدن دوباره به فرم ایده آل برای حضور در جام جهانی به اردوی آفریقای جنوبی رفتیم ولی آنجا فتخم پاره شد و نتوانستم به جام جهانی بروم. مصدومیت های پشت هم جام جهانی را از من گرفت و نگذاشت چند سال پشت سر هم فوتبال بازی کنم.

*اگر کریمی رئیس فدراسیون می شد خیلی ها ضرر می کردند
علی کریمی اسطوره فوتبال ایران است ولی تجربه مدیریتی نداشت به نظرم طبیعی بود که رای نیاورد. اگر او رئیس فدراسیون فوتبال می شد خیلی ها ضرر می کردند و شاید جلوی خیلی چیزها را می گرفت. به نظرم بعد از این اتفاقات کریمی محبوب تر و بزرگتر شد.

*اینکه کاپیتان تیم ملی به کریمی رای نداد برای خودم هم جای سوال دارد
کاپیتان تیم ملی نماینده همه بازیکنان است و باید از همه نظرسنجی می کرد ولی نمی دانم این اتفاق افتاد یا نه. اینکه اینکه کاپیتان تیم ملی به کریمی رای نداد برای خودم هم جای سوال دارد و امیدوارم یک نفر پیدا شود و به ما جواب بدهد.

*وقتی طارمی را دیدم به همسرم گفتم او فیکس تیم ملی می شود
من و مهدی طارمی با هم به پرسپولیس آمدیم و مهدی جزو بهترین دوستانم به حساب می آید. با هم رفت و آمد داریم و مهدی هروقت به ایران بیاید به من سر می زند. همان روزهای اول که مهدی را در تمرین پرسپولیس دیدم یک روز به همسرم گفتم تیم ما یک بازیکن خریده که فوق العاده است شک ندارم بهترین مهاجم ایران و فیکس تیم ملی می شود. حالا که همسرم مهدی را می بیند به من می گوید یادت می آید چه حرف هایی در خصوص طارمی می زدی. پیش بینی موفقیت طارمی را می کردم ولی اینکه به چلسی و یوونتوس در لیگ قهرمانان آسیا گل بزند خیر.

*طارمی آرزوی بازی در رئال را دارد
شاید رفتن به رئال در این سن سخت باشد ولی مهدی آرزوی بازی در این تیم را دارد. به نظرم با این کیفیت اصلا دور از ذهن نیست. اگر هم رئال نشد آرزو می کنم به یک تیم بزرگ دیگر برود.

*صادقیان قدر خودش را می دانست یک علی کریمی دیگر متولد می شد
بعضی وقت ها با پیام حرف می زنم و با او در ارتباطم. صادقیان استعداد بی نظیری داشت و اگر قدر خودش را می دانست یک علی کریمی دیگر متولد می شد. در مورد پیام فقط می شود افسوس خورد و حرف دیگری نمی شود زد.

*برای صعود به جام جهانی دلم روشن است
بازیکنان فوق العاده ای در تیم ملی داریم. درواقع تیم ملی ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه در اختیار دارد. کارمان برای صعود به جام جهانی کمی سخت شده ولی من دلم برای صعود روشن است. به نظرم تیم ملی توانایی پیروزی مقابل هر چهار حریفش را دارد و آرزو می کنم به جام جهانی صعود کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن