اکسید هد

سایت گل: پرسپولیس جایگاه فوتبال هند را نشان داد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 661 ] - چهارشنبه, 1 اردیبهشت 1400

سایت گل: پرسپولیس جایگاه فوتبال هند را نشان داد

سایت گل، دیدار با پرسپولیس ایران را فرصتی بزرگ برای بازیکنان هندی گوا دانست و نوشت که شاگردان گل محمدی، جایگاه فعلی فوتبال هند را نشان دادند. بخش هندی سایت جه... 5 out of 5 based on 3 ratings.
سایت گل: پرسپولیس جایگاه فوتبال هند را نشان داد

سایت گل، دیدار با پرسپولیس ایران را فرصتی بزرگ برای بازیکنان هندی گوا دانست و نوشت که شاگردان گل محمدی، جایگاه فعلی فوتبال هند را نشان دادند. بخش هندی سایت جه...

ارتش سرخ دات كام :

سایت گل، دیدار با پرسپولیس ایران را فرصتی بزرگ برای بازیکنان هندی گوا دانست و نوشت که شاگردان گل محمدی، جایگاه فعلی فوتبال هند را نشان دادند.

بخش هندی سایت جهانی «گل» در تحلیل شکست 2 بر یک گوا مقابل پرسپولیس ایران در گروه C لیگ قهرمانان آسیا نوشت: پرسپولیس اینقدر خطرناک بود که گوا نتواند از پس آن بربیاید. هندی ها با گل مدافع خود یعنی ادو بدیا، اولین گل یک تیم هندی را در لیگ قهرمانان آسیا به ثمر رساندند. با این حال قهرمان لیگ حرفه ای ایران با قدرت و زود به بازی برگشت و برنده شد.

گوا در این رقابت ها با دو تساوی بدون گل شروعی تماشایی داشت، اما غول های ایران ثابت کردند که حریف بسیار بزرگی برای گوا هستند. بازیکنان نماینده هند از ابتدای مسابقه وارد یک پوسته شدند و نتوانستند بازی همیشگی خود را که بر مبنای پاسکاری است، اجرا کنند. آنها مجبور شدند رو به توپ های بلند و ضدحملات بیاورند، اما نماینده ایران شرایط بهتری از لحاظ سرعتی، تکنیکی و فیزیکی داشت. سرمربی هند به درستی فهمیده که بازیکنان این کشور باید روی قدرت فیزیکی خود کار کنند. مواجهه با غول های آسیا، ضعف های تیم ها و بازیکنان هندی را نشان داد.

بزرگترین نکته مثبت گوا، زدن اولین گل در تاریخ بود که پس از شروع مجددی خوب به ثمر رسید. پس از گل اول، گوا فرصت بسیار خوبی برای دوبرابر کردن برتری خود داشت و براندون فرناندس در محوطه جریمه پرسپولیس، صاحب فرصت گلزنی خوبی شد که حامد لک توپ را مهار کرد. آنها می توانند از این حقیقت که تنها دو گل مقابل نایب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا دریافت کرده اند، اعتمادبه نفس بگیرند و امیدوار باشند.

گوا می توانست نتیجه قابل احترامی مقابل قوی ترین تیم گروه بگیرد، اما چند اشتباه دفاعی داشت که با خوش شانسی و ضربه پایانی بد پرسپولیس همراه بود. بازی با قهرمان لیگ حرفه ای ایران، یک تجربه آموزشی عالی برای بازیکنان هندی گوا بود. آنها فرصت داشتند تا خود را مقابل غول آسیا و برخی از بهترین بازیکنان ایران محک بزنند. پرسپولیس که از ابتدای فصل هیچ بازیکن خارجی در ترکیب خود ندارد، جایگاه فعلی فوتبال هند را به همه نشان داد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر شاهین بندر عامری به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن