اکسید هد

حسینی: من فقط یک بازیکن هستم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 677 ] - چهارشنبه, 1 اردیبهشت 1400

حسینی: من فقط یک بازیکن هستم

در ورزش حرفه ای بالا رفتن سن یک ورزشکار به معنای پایان فعالیت حرفه ای او خواهد بود اما در این میان استثناء هم وجود دارد. ورزشکارانی همچون مایکل جُردن که موفقی... 5 out of 5 based on 1 ratings.
حسینی: من فقط یک بازیکن هستم

در ورزش حرفه ای بالا رفتن سن یک ورزشکار به معنای پایان فعالیت حرفه ای او خواهد بود اما در این میان استثناء هم وجود دارد. ورزشکارانی همچون مایکل جُردن که موفقی...

ارتش سرخ دات كام :

در ورزش حرفه ای بالا رفتن سن یک ورزشکار به معنای پایان فعالیت حرفه ای او خواهد بود اما در این میان استثناء هم وجود دارد.

ورزشکارانی همچون مایکل جُردن که موفقیت هایش در بسکتبال تازه از 32 سالگی آغاز شد و درنهایت به عنوان ورزشکار برتر قرن بیستم رسید. در ورزش فوتبال نیز بازیکنانی بوده اند که مرزهای سن و سال را شکسته و ثابت کرده اند شناسنامه فقط یک عدد است. به عنوان مثال استنلی میتوس مشهور به پیرمرد دنیای فوتبال در سال 1915 به دنیا آمد و در فوریه سال 2000 زمانی که 85 ساله بود درگذشت. فوتبالیست انگلیسی فقط در دو باشگاه استوک سیتی و بلک پول فعالیت داشت و آخرین فصلی که به بازی رسمی پرداخت به فصل 1965-1964 مربوط می شود که در آن زمان 50 ساله بود!

در فوتبال ایران هم داشته ایم بازیکنانی مثل؛ علی پروین، ابراهیم قاسمپورو محمد پنجعلی که درفوتبال خود تدارم داشته و در سنین بالا هم با قدرت بازی کرده اند. حالا سید جلال حسینی با قدرت و توانایی عجیب در همان مسیر گام برداشته است؛ مردی که در آستانه 40 سالگی همچون یک جوان 25 ساله بازی می کند و گل هم می زند!

او که در دیدار با الوحده امارات گل 3 امتیازی پرسپولیس را زده بود در دیدار با گوای هند نیز گل دوم و پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند تا ثابت کند هنوز " سوپرمن" این تیم است. هر چند خود سید جلال حسینی خیلی از این لقب خوشش نمی آید و...

* تبریک سوپرمن؟!
- نه! من هم یک بازیکن هستم مثل بقیه بازیکنان پرسپولیس.

* ولی گل های 3 امتیازی که تو می زنی؟!
- هرگلی که زده می شود یا هرگلی که می خوریم به همه تیم برمی گردد. حالا خدا را شکر که ضربات من تبدیل به گل شد اما ما یک تیم هستیم. ثابت هم کرده ایم پرسپولیس یک تیم است.

* فکرش را می کردید تیم گوای هند این قدر سرسخت باشد؟
- من که قبلا به شما گفته بودم امسال سخت ترین سال پرسپولیس در لیگ برتر و حتی آسیا خواهد بود. تیم ها با انگیزه فراوان جلوی ما بازی می کنند و گوا هم به عنوان میزبان خیلی خوب دفاع می کرد و انسجام داشت.

* از تیم گوا شناخت کافی داشتید؟
- بله، آنالیز خوبی کادرفنی انجام داده و می دانستیم با توجه به داشتن سرمربی اسپانیایی خیلی خوب به هم پاس می دهند و در دو بازی گذشته هم گلی نخورده بودند که نشان می داد دفاع خیلی محکمی دارند.

* اولین گل را شما خوردید. چرا؟
- یک لحظه غافلگیر شدیم که این خوب نیست. بازیکن گوا ضربه سر اول را زد که گل شد اما خدا را شکر خیلی زود به بازی برگشتیم و توانستیم 2 گل بزنیم.

* می توانستید در همان نیمه اول گل سوم را بزنید اما کنعانی زادگان آن را خراب کرد؟
- بازی رفت با گوا تمام شد و حالا باید به فکر بازی برگشت باشیم. ما نباید کار را برای خودمان سخت کنیم و باید از موقعیت ها خوب استفاده کنیم. باید قدر فرصت ها را بدانیم و مطمئن هستم همه بچه های پرسپولیس چنین تفکری دارند. در این آب و هوای گرم و نه چندان مناسب می دوند و می جنگند تا دل هواداران پرشمار پرسپولیس را شاد کنند.

* بازی برگشت با گوا آسان تر از بازی رفت نمی شود؟
- اصلا و ابدا بازی آسانی در آسیا وجود ندارد. شما دیدید در گروه ما گوای هند از الریان و الوحده امتیاز گرفت و ما را هم اذیت کرد. همین طور الوحده امارات توانست الریان را شکست بدهد و همین نشان دهنده رقابت بالا در لیگ قهرمانان آسیاست.

* نتیجه بازی جمعه را چگونه پیش بینی می کنید؟
- همه بازی ها سخت و غیر قابل پیش بینی است. ما پیشگو نیستیم و فقط تلاش می کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن