اکسید هد

فیلم هندی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1102 ] - چهارشنبه, 1 اردیبهشت 1400

فیلم هندی

عاشقان قدیمی سینما با واژه «فیلم هندی» آشنا هستند. فیلم هندی را به فیلمهایی می گفتند که در آن احساسات حرف اول را می زد و وقایع فیلم چندان بر اساس منطق و استدل... 4 out of 5 based on 5 ratings.
فیلم هندی

عاشقان قدیمی سینما با واژه «فیلم هندی» آشنا هستند. فیلم هندی را به فیلمهایی می گفتند که در آن احساسات حرف اول را می زد و وقایع فیلم چندان بر اساس منطق و استدل...

ارتش سرخ دات كام :

عاشقان قدیمی سینما با واژه «فیلم هندی» آشنا هستند. فیلم هندی را به فیلمهایی می گفتند که در آن احساسات حرف اول را می زد و وقایع فیلم چندان بر اساس منطق و استدلال نبود. به نظر می آمد تیم پرسپولیس در بازی آخر دور رفت خود یا حریف هندی با شیوه فیلم هندی بازی می کرد و بیشتر دل به احساسات داده بود و از این رو شاهد بودیم که بر خلاف منطقی که همه از فینالیست سال پیش این مسابقات باید انتظار می داشتیم به رفع اشکالات خود نپرداخته بود و شاهد بودیم بار دیگر گلی خوردند که دقیقا در بازی پیشین در مقابل الریان خورده بودند.

اشکال دومی که بار دیگر در یازی های گذشته شاهد بودیم نفوذهای امیری و جاماندن او و خالی شدن سمت چپ دفاعی بود که اگر لک دروازه را نجات نمی داد 2 گل پرسپولیس عقب بود. مشکل بعدی احمد نورالهی است. به نظر می آید نورالهی تمرکز کافی ندارد. او در حالی امروز هم خوب نبود که یار همیشگیش کامیابی نیا را در کنار خود داشت هنوز معلوم نیست چرا امیری و نورالهی توپهای زیادی را لو می دهند؟

بازگشت پرسپولیس در این بازی هم رخ داد تا خبر از روحیه برتری طلبی پرسپولیس بدهد اما چرا باید تیم برتر میدان عقب بیافتد؟ تصمیم دادن پنالتی به کنعانی زادگان و آن پاسی که احسان پهلوان در موقعیت تک به تک به آل کثیر داد نشانه های احساسی بودن و فوتبالی با تم فیلم هندی بود و دامنه افکار احساساتی را هنوز در زدن ضربات آخر در نزد فورواردهای پرسپولیس مشاهده می کنیم. پرسپولیس بازی که می توانست برد راحتی را بدست آورد با اندیشه های احساسی  به سختی برد.

می گویند روح هر تیمی همراه با روح کادر فنی است. از یحیی گلمحمدی سابقه هایی چون آن گل پر احساس در مقابل ایرلند جنوبی و اشکهایی که پس از زدن آن گل به ثمر رساند ریخت و یا آن ضربه چیپ پنالتی که در بازی نیمه نهایی ایران و چین در بازیهای جام ملتهای آسیا 2004 زد را بخاطر می آوریم و یه نظر می آید رگه هایی از ان احساسات در این بازی هم به چشم می خورد.

پرسپولیس با تم فیلم هندی شب سختی را گذراند و هنوز هم در بن بستهای روحی خصوصا در نزد بازیکنان خط حمله موقعیتهای فراوانی را از دست می دهد. پرسپولیس روزهای سختی را در آب و هوای هند و خطر ابتلا به کرونا و غیبت اقایی و فرجی و ... می گذراند و امیدواریم احساسات در تیم کمتر و شرایط منطقی بیشتری بر تیم حکمفرما شود. در آخر باید اضافه کنیم کاپیتان سید جلال چون آن قهرمانان فیلمهای هندی است مردی که قادر به انجام ناممکن ها است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سپاهان
سپاهان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان اصفهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 2
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : کیمورا (ژاپن)
پنجشنبه, 9 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن