اکسید هد

حسرت بزرگ برای امیری برابر گوا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1103 ] - چهارشنبه, 1 اردیبهشت 1400

حسرت بزرگ برای امیری برابر گوا

یکی از تصمیمات جالب یحیی گل محمدی سود بردن از دو مهره تهاجمی و وینگر تکنیکی در پست مدافع کناری در لیگ قهرمانان آسیا بوده که تا به اینجا با موفقیت بزرگی نیز بر... 5 out of 5 based on 1 ratings.
حسرت بزرگ برای امیری برابر گوا

یکی از تصمیمات جالب یحیی گل محمدی سود بردن از دو مهره تهاجمی و وینگر تکنیکی در پست مدافع کناری در لیگ قهرمانان آسیا بوده که تا به اینجا با موفقیت بزرگی نیز بر...

ارتش سرخ دات كام :

یکی از تصمیمات جالب یحیی گل محمدی سود بردن از دو مهره تهاجمی و وینگر تکنیکی در پست مدافع کناری در لیگ قهرمانان آسیا بوده که تا به اینجا با موفقیت بزرگی نیز برای سرخ ها همراه شده است.

وحید امیری که با حضور شهریار مغانلو و عیسی آل کثیر به پست تخصصی خود بازگشته بود، اکنون با غیبت سعید آقایی به پست مدافع چپ رفته است و طی سه بازی اخیر در بخش تهاجمی نمایش درخشانی از خود به جا گذاشته است.

امیری که میل به بازی تهاجمی بالایی دارد، طی دیدارهای اخیر زوج تهاجمی موفقی در کنار مهدی ترابی شکل داده و قدرت نفوذی این کانال پرسپولیس به شکلی بوده که اجازه خودنمایی و پیش روی به رقبا نیز کمتر فراهم شده است. در دیدار برابر گوا البته امیری یک موقعیت ایده آل گلزنی با پیش روی تا شش قدم حریف نیز داشت که در لحظه آخر گلر گوا مانع از شکل گیری گلش شد. امیری که به محوطه جریمه گوا نفوذ کرده بود موفق شده با قدرت تکنیکی خود یکی دو مدافع حریف را نیز از پیش رو بردارد و در شرایطی که همه چیز مهیای شکل گیری گل او بود، ضربه اش با مهار گلر گوا همراه شد تا شادی گلش شکل نگیرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن