اکسید هد

در انتظار تکرار درخشش، به جای تکرار و توجیه اشتباه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1335 ] - پنجشنبه, 2 اردیبهشت 1400

در انتظار تکرار درخشش، به جای تکرار و توجیه اشتباه

آنچه محمدحسین کنعانی زادگان پس از بازی گوا - پرسپولیس در توجیه پنالتی از دست رفته اش در اینستاگرام نوشت، نمونه ای از بی مبالاتی فوتبالیست های مشهور در شبکه های... 5 out of 5 based on 3 ratings.
در انتظار تکرار درخشش، به جای تکرار و توجیه اشتباه

آنچه محمدحسین کنعانی زادگان پس از بازی گوا - پرسپولیس در توجیه پنالتی از دست رفته اش در اینستاگرام نوشت، نمونه ای از بی مبالاتی فوتبالیست های مشهور در شبکه های...

ارتش سرخ دات كام : آنچه محمدحسین کنعانی زادگان پس از بازی گوا - پرسپولیس در توجیه پنالتی از دست رفته اش در اینستاگرام نوشت، نمونه ای از بی مبالاتی فوتبالیست های مشهور در شبکه های اجتماعی است، طرح حرف هایی فکرنشده که جز اعتراض کاربران و حتی طرفداران آن تیم یا بازیکن حاصل دیگری ندارد.


کنعانی زادگان با طرح گفت وگویی خصوصی بین خود و علی انصاریان، در حالی که انصاریان از دنیا رفته و فرصت پاسخ به این ادعا را ندارد، رفتاری مجازی داشت که شایسته نبود. او نوشت: «دلم تنگه برات داش علی. امروز 75 روز شد که نداریمت. یادته گفتی پنالتی بزن حسین. نترس حسین... گفتی دلت قرص باشه. محکم برو پشت توپ. گفتم من بغل پا به گوشه دروازه می زنم گفتی محکم بزن وسط. چند بازی می خوام یک پنالتی به سبک مورد علاقت بزنم و تقدیمت کنم. نه این که بخوام خودنمایی کنم که من ذره ای در مقابل هوادار نیستم. این هوادار حسین کنعانی رو ساخته و هیچ وقت فراموش نمی کنم. داش علی دعا کن، برای من و برای تیم.»

از این پست کاربران طرفدار پرسپولیس در اینستاگرام می توانند اینگونه برداشت کنند که کنعانی زادگان برای توجیه ضربه پنالتی اش موضوعی را مطرح کرده که حتی صحتش می تواند زیر سؤال باشد. اما فارغ از صحت ماجرا، طرح آن غیرضروری است و جز توجیه معنای دیگری ندارد، در حالی که اشتباه به توجیه نیاز ندارد و بدون توجیه پذیرفتنی تر است.

باشگاه پرسپولیس که اتفاقاً درباره همین تیم گوا پستی نامربوط و زننده را منتشر کرده بود و مجبور به اصلاح آن پست و عذرخواهی شد، انگار آموزگار کنعانی زادگان برای نوشتن در اینستاگرام است.

کنعانی زادگان یک پنالتی را از دست داد که می تواند در سرنوشت پرسپولیس تأثیرگذار باشد. ضربه بد و ناشیانه او منجر به از دست رفتن یک گل شد اما این اتفاق هولناکی نیست و می تواند برای هر بازیکنی حتی در بزنگاه های بزرگ تر پیش بیاید.

مسأله اصلی واکنش است، واکنشی که کنعانی زادگان در اینستاگرام داشت و هرگز جالب نبود. یادی از علی انصاریان شد اما در ماجرایی بی معنا و بی دلیل.

در فوتبال ایران که چگونگی روابط باشگاه و بازیکن در قراردادها چندان شفاف نیست، بازیکنان در شبکه های اجتماعی گاه فعالیت هایی علیه منافع باشگاه خود دارند و باشگاه ها نیز اغلب نمی توانند با ستاره ها برخورد قاطعانه ای داشته باشند، چون خود نیز تحت تأثیر فضای شبکه های اجتماعی و صفحات هواداری پرفالوور هستند و مدیران با تمام عواقب و فواید شخصی این فضا کنار آمده اند.

بگذریم و برسیم به کنعانی زادگان. او لازم نیست اشتباهاتش را توجیه کند. فقط کافی است که تکرار نکند. تنها آنچه تکرارش زیباست، بازی های محکم و سختگیرانه مدافعی مثل کنعانی زادگان است. کاری که از او برمی آید.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن