اکسید هد

الرایه: صعود پرسپولیس با یک پیروزی دیگر قطعی می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 697 ] - پنجشنبه, 2 اردیبهشت 1400

الرایه: صعود پرسپولیس با یک پیروزی دیگر قطعی می شود

روزنامه قطری الرایه در گزارشی از شرایط گروه E لیگ قهرمانان آسیا نوشت که پرسپولیس در صورت کسب یک پیروزی دیگر صعودش را قطعی خواهد کرد. روزنامه الرایه قطر با برر... 5 out of 5 based on 1 ratings.
الرایه: صعود پرسپولیس با یک پیروزی دیگر قطعی می شود

روزنامه قطری الرایه در گزارشی از شرایط گروه E لیگ قهرمانان آسیا نوشت که پرسپولیس در صورت کسب یک پیروزی دیگر صعودش را قطعی خواهد کرد. روزنامه الرایه قطر با برر...

ارتش سرخ دات كام :

روزنامه قطری الرایه در گزارشی از شرایط گروه E لیگ قهرمانان آسیا نوشت که پرسپولیس در صورت کسب یک پیروزی دیگر صعودش را قطعی خواهد کرد.

روزنامه الرایه قطر با بررسی جدول گروه پنجم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نوشت: پرسپولیس با کسب یک پیروزی دیگر می تواند صعود خودش به عنوان تیم اول را قطعی کند و الریان باید با پیروزی در بازی های باقیمانده به عنوان تیم دوم برتر صعود کند.

در این گزارش که به بررسی شانس صعود یاران شجاع خلیل زاده پرداخته آمده است: شکست اخیر الریان مقابل الوحده امارات کار این تیم را سخت کرده با این وجود همچنان شانس صعود باقی مانده است. الریان باید فردا الوحده را در بازی برگشت مغلوب کند و در بازی پنجم گوای هند را شکست بدهد. در سوی دیگر پرسپولیس که با 9 امتیاز صدرنشین گروه است اگر گوای هند را در بازی برگشت شکست بدهد صعود خودش را به عنوان تیم صدرنشین در این گروه قطعی خواهد کرد. در صورت پیروزی پرسپولیس رقابت برای کسب جایگاه دوم ادامه خواهد داشت و الریان با پیروزی در هر سه بازی باقیمانده می تواند به صعود امیدوار باشد تا در میان سه تیم برتر دوم منطقه غرب قرار بگیرد.

پرسپولیس در این گروه با 9 امتیاز صدرنشین است، الوحده امارات با 4 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد و گوای هند با 2 امتیاز در مکان سوم همچنین الریان با یک امتیاز قعرنشین جدول است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن