اکسید هد

دِین معکوس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1338 ] - شنبه, 4 اردیبهشت 1400

دِین معکوس

این جملات را بخوانید: «آدم به خاطر کسی، جهتی، تیمی و یا طرز تفکری فحش و بد و بیراه می شنوه که ارزشش رو داشته باشه… چندین سال حرمت نگه داشتم تا دلی نشکنه، حرمت... 4 out of 5 based on 6 ratings.
دِین معکوس

این جملات را بخوانید: «آدم به خاطر کسی، جهتی، تیمی و یا طرز تفکری فحش و بد و بیراه می شنوه که ارزشش رو داشته باشه… چندین سال حرمت نگه داشتم تا دلی نشکنه، حرمت...

ارتش سرخ دات كام :

این جملات را بخوانید: «آدم به خاطر کسی، جهتی، تیمی و یا طرز تفکری فحش و بد و بیراه می شنوه که ارزشش رو داشته باشه…

چندین سال حرمت نگه داشتم تا دلی نشکنه، حرمت بزرگتر، حرمت هوادار، حرمت نونی که از سر سفرم برداشتند که نذاشتند… حرمت حمایتی که از روز اول تا آخر نشد، حرمت قدرنشناسی و… امروز روز پله ای ایستادم که نه تنها دینی به گردنم ندارند که تا دنیا دنیاست مدیون من و جوانی و استعدادم هستند و خواهند بود. نه چشم داشتی به فوتبال بیمار و پر از فساد ایران دارم و نه با چیزی بالغ بر بیست سال سابقه و تجربه در سطح ممتاز فوتبال حرفه ای نیاز به خودنمایی دارم، فقط حرف دلم رو می زنم بدون کوچکترین بی احترامی به رنگ و تیم خاصی! ولی امروز برخلاف گذشته به خاطر عشق به تیم محبوبم فحش شنیدم و چقدر لذتبخش و شیرین است که مجبور نباشی آبی آسمان را به هر دلیل مسخره ای برای خود سیاه کنی… این عشق از سر اجبار و لجاجت نیست، این عشق بچگیست که در زمان مناسب زمانی که از هر جهت بی نیازی نمایان شده…»

اینها استوری اخیر سوشا مکانی است. دروازه بانی که می توانست خوب باشد و خوب بماند اما خودش کارش با پرسپولیس را به جایی رساند که چاره ای جز جدایی نبود.

دروازه بانی که حاشیه هایش هنوز هم هراز چندگاهی در فضای مجازی دست به دست می شود و شلوار معروف و اتفاقاتی که همان سال پیرامونش رخ داد، حواشی زیادی برای پرسپولیس ایجاد کرد.

از او فیلمی منتشر شد که محرومیت این دروازه بان را از سوی کمیته انضباطی و اخلاق به همراه داشت. اینکه پرسپولیس چقدر از محل محرومیت این بازیکن متضرر شد یک بحث است و بحث دیگر هم حاشیه هایی که همچنان بعد از گذشت چندین سال هم از سوی او برای تیم ایجاد می شود، بحث دیگر.

اینطور که پیداست سوشا مکانی آن روزها را فراموش کرده، این چیز جدیدی نیست، اما موضوع عجیب مواردی است که مدعی شده. کسی نان را از سفره او نبرد، بلکه این خود سوشا مکانی بود که به خودش ابتدا و بعد هم تیمش بد کرد.

در فوتبال هیچ چیزی به اندازه حاشیه نمی تواند بازیکن را از سطح اول دور کند. سوشا می توانست خیلی بهتر از اینها باشد و کارنامه پرباری داشته باشد اما حاشیه همیشه اطراف او بود، همانطور هم که امروز هست و با استوری های سخیف، بیشتر از قبل نشان می دهد که او چقدر در موفق نشدن پرسپولیس نقش ایفا کرده است.

فوتبال بیمار هم فوتبالی است که حاشیه در آن بیشتر از متن طرفدار دارد. فوتبالی که بازیکن با بی مسئولیتی و حاشیه سازی، تیم را از موفقیت دور می کند. فوتبال بیمار، فوتبالی است که گذشته را به راحتی فراموش می کنی.

او در بخشی از استوری عجیبش مدعی شده که «نه تنها دِینی به گردنم ندارند، بلکه تا دنیا دنیاست مدیون استعداد و جوانی اش خواهند بود» او پرسپولیس را می گوید!

سوشا مکانی اگر امروز بروبیایی دارد، اگر اینستاگرامش تیک آبی گرفته، همه اینها به واسطه حضورش در پرسپولیس است. بازیکنان بزرگتر از او که اسطوره های فوتبال ایران شده اند و در تیم ملی اسم و رسمی برای خود و فوتبال مان بر جای گذاشته اند هم در مورد پرسپولیس چنین ادعایی نمی کنند.

تا امروز از علی دایی، علی کریمی، احمدرضا عابدزاده، مهدی مهدوی کیا و… شنیده اید که بگویند پرسپولیس اعتبار و اسم و رسمش را از نام آنها گرفته باشد؟ آنها محال است چنین ادعایی را مطرح کنند که اگر هم کنند، سال های درخشان زندگی فوتبالی شان را در پرسپولیس گذرانده اند.

بازیکنانی که ده ها و شاید صدها لِوِل از سوشا مکانی بالاتر هستند چنین چیزی را به زبان نمی آورند. اینطور که پیداست حالا این دروازه بان جنجالی دِین معکوسی را در نظر دارد. کسی که از پرسپولیس سود برده، اوست. پرسپولیس را هم مجموعه ای از بازیکنان اخلاق مدار، متعصب و مسئولیت پذیر و حرفه ای ساخته اند، آنهایی که جایی در این مکتب نداشتند، خیلی هم زود فرصتی ارزشمندی که از آن آنها شده بود را از دست دادند.

سوشا مکانی هم یکی از آنها بود. این استوری هایی که در فضای مجازی نشر می دهد، بیشتر از قبل نشان می دهد که او هرگز متعلق به این مکتب نبوده و همان بهتر که حاشیه هایش سبب شد امروز عضوی از خانواده پرسپولیس محسوب نشود.

او می تواند برای تیم محبوبش استقلال و همه رقبای پرسپولیس آرزوی موفقیت کرده و از موفقیت های پرسپولیس ابراز ناراحتی کند.

پرسپولیس این روزها زیادی بساط ناراحتی امثال سوشا مکانی را فراهم خواهد کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن