اکسید هد

سرمربی گوا: پرسپولیس 4،5 گام از ما جلوتر است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 736 ] - شنبه, 4 اردیبهشت 1400

سرمربی گوا: پرسپولیس 4،5 گام از ما جلوتر است

سرمربی گوای هند، شکست 4 بر صفر شاگردانش مقابل پرسپولیس ایران را نتیجه ای نه چندان عجیب دانست. خوان فراندو درباره شکست 4 بر صفر گوای هند مقابل پرسپولیس ایران ا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
سرمربی گوا: پرسپولیس 4،5 گام از ما جلوتر است

سرمربی گوای هند، شکست 4 بر صفر شاگردانش مقابل پرسپولیس ایران را نتیجه ای نه چندان عجیب دانست. خوان فراندو درباره شکست 4 بر صفر گوای هند مقابل پرسپولیس ایران ا...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی گوای هند، شکست 4 بر صفر شاگردانش مقابل پرسپولیس ایران را نتیجه ای نه چندان عجیب دانست.

خوان فراندو درباره شکست 4 بر صفر گوای هند مقابل پرسپولیس ایران اظهار داشت: بازی بسیار دشواری بود. چون آنها تیم خوبی هستند و بازیکنان ما هم به خاطر دیدارهای قبلی فرسوده شده بودند. زمانی که یک روز وقت دارید تا خود را آماده بازی کنید و بازیکنان کمی هم در لیست خود دارید، شرایط سخت است. این مسائل توجیه شکست نیست اما در سانترها و تغییر بازی دچار اشتباه شدیم.

وی با تمجید از نماینده کشورمان تصریح کرد: پرسپولیس 4،5 گام جلوتر از ماست و نتیجه پایانی نرمال بود. بازیکنان تمام تلاش خود را کردند و به همین خاطر من کاملاً ناامید و ناراحت هستم. توضیح دادن درباره تلاش بازیکنان ممکن نیست. فرناندس نمی توانست تمرین کند و بسیار خسته است. دوناچی و گونسالس در  ترکیب بودند و شاید گونسالس مصدوم شده است. پریرا به بازی ادامه داد، اما با خستگی زیاد. گلان مارتینس و خورخه اورتیس هم بسیار خسته بودند و در این شرایط فقط باید تیم را ریکاوری کنیم.

سرمربی گوای هند با اشاره به فرسودگی بازیکنان در دو هفته مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: پس از گل دوم، بهبود شرایط روانی بازیکنان سخت شد. بازیکنان خسته هستند و شما می دانید این هفته آخر است. مشکل این است که ما دو یا سه روز برای هر مسابقه استراحت نکردیم، اما پرسپولیس، الوحده و الریان هم این مشکل را دارند. دیدگاه من، تغییر ذهنیت تیم است. مهم ترین هدف ما مقابل پرسپولیس این بود که مصدومی نداشته باشیم که مطمئناً حداقل دو بازیکن مشکل داشتند. این شرایط سخت است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر شاهین بندر عامری به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن