اکسید هد

حیدری: برای مغانلو و آل کثیر خوشحالم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 540 ] - شنبه, 4 اردیبهشت 1400
حیدری: برای مغانلو و آل کثیر خوشحالم

مدافع اسبق پرسپولیس با اشاره به عملکرد این تیم در لیگ قهرمانان آسیا مدعی است که سرخ ها قادر خواهند بود اتفاق خوبی را در پایان رقم بزنند. سپهر حیدری در خصوص بر...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع اسبق پرسپولیس با اشاره به عملکرد این تیم در لیگ قهرمانان آسیا مدعی است که سرخ ها قادر خواهند بود اتفاق خوبی را در پایان رقم بزنند.

سپهر حیدری در خصوص برتری پرگل پرسپولیس مقابل گوآ گفت: این بازی به نظرم دیگر نیازی به تحلیل و کارشناسی ندارد و همه چیزش واضح و مشخص بود. پرسپولیس به قدری خوب کار کرد که به طور کامل قدرتش را به حریف دیکته کرد و هرکاری که می خواست در زمین انجام داد و فکر می کنم می توانست گوآ را شش تایی هم بکند ولی برد 4 گله هم نتیجه خوبی بود. یحیی گل محمدی به خوبی و به درستی به برخی بازیکنان در این دیدار استراحت داد و تعویض هایش هم در راستای همین موضوع بود تا انرژی بازیکنان تقسیم شود و به بازی های بعدی هم برسند و امیدوارم دو بازی آینده هم با پیروزی پشت سر گذاشته شود تا با امتیاز کامل صعود کنیم. 

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه گفت: اینکه نتایج پرسپولیس را به ضعف گروه نسبت می دهند درست نیست و این نتایج به خاطر قدرت پرسپولیس است و فکر می کنم در هر گروه دیگری هم بودیم این نتایج حاصل می شد. همین گوآ که 4 گل از پرسپولیس خورد در دو بازی اولش خودش هیچ گلی نخورده بود و مقابل پرسپولیس هم با لایه های دفاعی بازی می کرد ولی این تیم قدرتش را به حریف دیکته کرد. 

حیدری با اشاره به گلزنی مغانلو و آل کثیر در این بازی توضیح داد: اتفاق خوبی بود و از این بابت خیلی خوشحالم. خط حمله پرسپولیس مدتی تحت فشار و انتقاد بود و حالا از زیر آن فشار خارج شده و دیگر از هر موقعیتی می تواند یک گل ایجاد کند و بعد از بازگشت در آسیا در لیگ هم ثمراتش را خواهیم دید. 
 
وی در پایان گفت: برای سه نماینده دیگر ایران هم آرزوی موفقیت دارم چرا که اینجا دیگر بحث رنگ و تیم مطرح نیست و بحث ایران است. این سری به نظرم می توانیم 4 نماینده در مرحله بعدی داشته باشیم و اتفاق خوبی است و به ندرت پیش از این شاهدش بودیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر شاهین بندر عامری به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن