اکسید هد

رسانه هندی: نماینده ایران «مایل»ها جلوتر از گوا بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 854 ] - شنبه, 4 اردیبهشت 1400

رسانه هندی: نماینده ایران «مایل»ها جلوتر از گوا بود

یک رسانه هندی نوشت؛ وقتی پرسپولیس با دو گل از گوا پیش افتاد، دیگر کسی نمی توانست این تیم را مهار کند. سایت خبری «The Times of India» درباره پیروزی 4 بر صفر پر... 5 out of 5 based on 2 ratings.
رسانه هندی: نماینده ایران «مایل»ها جلوتر از گوا بود

یک رسانه هندی نوشت؛ وقتی پرسپولیس با دو گل از گوا پیش افتاد، دیگر کسی نمی توانست این تیم را مهار کند. سایت خبری «The Times of India» درباره پیروزی 4 بر صفر پر...

ارتش سرخ دات كام :

یک رسانه هندی نوشت؛ وقتی پرسپولیس با دو گل از گوا پیش افتاد، دیگر کسی نمی توانست این تیم را مهار کند.

سایت خبری «The Times of India» درباره پیروزی 4 بر صفر پرسپولیس ایران مقابل گوای هند نوشت: پرسپولیس یک تفاوت بالای کیفیت بین خودش و گوا را با برتری 4 بر صفر نشان داد. فراندو با تصمیمی تعجب برانگیز، هشت تغییر در تیمی که 2 بر یک به پرسپولیس باخته بود، ایجاد کرد. این تصمیم شاید برای دادن استراحت مورد نیاز به بازیکنان اصلی و رساندن آنها به دو بازی بعدی باشد اما برای چالش پرسپولیس مناسب نبود.

ناوین کومار که در دروازه جایگزین دیراج سینگِ فوق العاده شد، مقصر هدیه دادن دو گل نیمه نخست بود و زمانی که تیم ایرانی پیش افتاد، دیگر کسی جلودار آنها نبود. پرسپولیس 6 بازیکن خود را نسبت به بازی قبلی تغییر داد اما ضعیف شده به نظر نمی رسید. آنها مایل ها جلوتر بودند و برتری خود را نشان دادند. همه چیز در دقیقه 24 شروع شد و مهدی ترابی با پاس در عمق خود، مغانلو را صاحب توپ کرد تا او دروازه گوا را باز کند. صحنه ای که کومار در آن می توانست بهتر عمل کند.

ناوین در جمع کردن توپی معمولی و دادن یک پاس مطمئن هم عاجز و در پنالتی داده شده به پرسپولیس هم مقصر بود. ترابی این پنالتی را به راحتی تبدیل به گل کرد. آل کثیر پس از شروع مجدد بازی، با پاس مغانلو گل سوم را به ثمر رساند و تیمی که برای جنگیدن به زمین رفته بود، اشتباهات فردی زیادی مرتکب شد. ایوان گونسالس هم مصدوم و سه تعویض انجام شد، اما چیزی تغییر نکرد.

محمد علی در اولین لمس توپ، اشتباه وحشتناکی مرتکب شد تا کمال کامیابی نیا با به ثمر رساندن گل چهار تیمش از او تشکر کند! به نظر نمی رسید چوته در جدال با  کنعانی زادگان پیروز شود و رادوشویچ هم کم کار بود. اورتیس او را با شوتی از بیرون محوطه جریمه بیدار کرد که دروازه بان کروات، این ضربه را با واکنشی آکروباتیک مهار کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر شاهین بندر عامری به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن