اکسید هد

بازی تشریفاتی با پرسپولیس بازی تمرینی برای بلان!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 533 ] - یکشنبه, 5 اردیبهشت 1400

بازی تشریفاتی با پرسپولیس بازی تمرینی برای بلان!

روزنامه الرایه قطر در خبری مدعی شد که الریان در اندیشه این است که از 2 بازی باقی مانده لیگ قهرمانان آسیا و جدال با پرسپولیس برای آمادگی در جام مهم و پردرآمد د... 5 out of 5 based on 3 ratings.
بازی تشریفاتی با پرسپولیس بازی تمرینی برای بلان!

روزنامه الرایه قطر در خبری مدعی شد که الریان در اندیشه این است که از 2 بازی باقی مانده لیگ قهرمانان آسیا و جدال با پرسپولیس برای آمادگی در جام مهم و پردرآمد د...

ارتش سرخ دات كام :

روزنامه الرایه قطر در خبری مدعی شد که الریان در اندیشه این است که از 2 بازی باقی مانده لیگ قهرمانان آسیا و جدال با پرسپولیس برای آمادگی در جام مهم و پردرآمد داخلی استفاده کند.

الرایه قطر در گزارش امروز خود نوشت که الریان به قولی بی خیال لیگ قهرمانان آسیا شده است و نمی تواند حتی روی کاغذ هم به مرحله بعد صعود کند.

در جدول گروه E پرسپولیس با 12 امتیاز صدرنشین، الوحده امارات با 7 امتیاز دوم ، گوا با 2 امتیاز سوم و الریان با یک امتیاز در رده چهارم قرار دارد. الرایه نوشت اگر به فرض، الریان 2 بازی باقی مانده خود را ببرد و الوحده 2 بازی خود را ببازد، به دلیل بازی های رو در رو، این تیم اماراتی است که صعود می کند و به همین دلیل لیگ قهرمانان آسیا برای لوران بلان به پایان رسیده است. پیروزی در بازی قبلی حیاتی بود ولی الریان به آن نرسید.

الرایه نوشت که با این حال، نماینده قطری تصمیم دارد از 2 بازی آینده خود به نحو احسن استفاده کند و بتواند با تقابل مقابل پرسپولیس و گوا خود را برای مسابقه مهم داخلی آماده سازد. ماه آینده در مسابقات جام امیر الریان به مصاف الدحیل خواهد رفت و بلان قصد دارد در آن جام به قهرمانی دست یابد. آن جام به نظر پول زیادی نیز به همراه خواهد داشت و به همین دلیل الریان را به این سمت برده تا در 2 بازی پیش رو به تحکیم تاکتیکی خود بپردازد و از نقشه های متفاوت استفاده کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر شاهین بندر عامری به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن