اکسید هد

باقری ها: تیمِ گل محمدی از برانکو بهتر بازی می کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 445 ] - یکشنبه, 5 اردیبهشت 1400

باقری ها: تیمِ گل محمدی از برانکو بهتر بازی می کند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به نظرم تیمِ یحیی گل محمدی حتی از تیم برانکو بهتر بازی می کند. نبی الله باقری ها در گفت وگویی، در خصوص پیروزی تیم فوتبال پرسپ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
باقری ها: تیمِ گل محمدی از برانکو بهتر بازی می کند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به نظرم تیمِ یحیی گل محمدی حتی از تیم برانکو بهتر بازی می کند. نبی الله باقری ها در گفت وگویی، در خصوص پیروزی تیم فوتبال پرسپ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به نظرم تیمِ یحیی گل محمدی حتی از تیم برانکو بهتر بازی می کند.

نبی الله باقری ها در گفت وگویی، در خصوص پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل گوای هند در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: از قبل مشخص بود که پرسپولیس برنده بازی مقابل گوا است و حریف نمی تواند سرخ پوشان را اذیت کند. خداراشکر در زمین هم شرایط به نفع پرسپولیس پیش رفت و حتی از بعضی نفرات جدید در ترکیب تیم استفاده شد. به نظرم پرسپولیس به معنای واقعی کلمه فوتبال بازی می کند. فقط بهتر است کادرفنی بعضی نقاط ضعف کوچک را رفع کند.

وی درباره درخواست مجدد کنعانی زادگان بعد از دست دادن پنالتی در بازی دور رفت مقابل گوا برای زدن پنالتی، گفت: به نظرم مهدی ترابی بازیکن هجومی تیم است و خیلی برای تیم زحمت می کشد؛ بنابراین گل محمدی با در اختیار دادن فرصت گلزنی از روی پنالتی می خواهد اعتماد به نفس ترابی را بالاتر ببرد. از طرف دیگر ترابی هم روی ضربه پنالتی عملکرد بدی نداشته است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه سرخ پوشان در دو بازی پشت سر هم از روی ضربه ایستگاهی گل دریافت کردند، عنوان کرد: نه تنها پرسپولیس بلکه سایر نمایندگان ما در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا این مشکل را دارند. در ضربات ایستگاهی مدافع باید توپ، یار و فضا را با هم پوشش بدهد؛ اما این کار توسط مدافعان ما به خوبی انجام نمی شود.

وی افزود: شاید پرسپولیس در این مرحله لیگ قهرمانان آسیا خیلی با مشکل روبه رو نشود، اما در مراحل بعدی قطعاً این نقطه ضعف خودش را نشان می دهد. در مراحل بعد شاگردان گل محمدی با تیم های سخت تری بازی دارند؛ رقبای آسیایی در مراحل بعد از بازیکنان با تجربه و باهوش تری برخوردار هستند، بنابراین پرسپولیس باید نقص دفاعی را رفع کند.

باقری ها درباره حضور فرجی و آقایی در ترکیب پرسپولیس گفت: هر تیم فوتبالی 20 تا 25 بازیکن دارد. هر چه بازیکنان بهتری در اختیار کادرفنی باشد، رقابت بالاتر می رود و این به بالا رفتن سطح کیفیت تیم کمک می کند. اما اینکه بگویند بعضی بازیکنان بدون جانشین هستند؛ خیر اینطور نیست. در فوتبال امروز بازیکنانی که دارای چند پست نیستند کم کم محو می شوند. به نظرم وحید امیری در پست مدافع چپ، با اینکه پست تخصصی اش نیست، خوب ظاهر شد.

وی درباره تقابل شجاع خلیل زاده و پرسپولیس اظهار داشت: خلیل زاده برای تیم خیلی زحمت کشیده و در فوتبال حرفه ای خروج بازیکنان طبیعی است، اما نحوه خروج خلیل زاده از تیم جالب نبود و باعث شد امروز بعضی هواداران نسبت به او واکنش های خوبی نداشته باشند. از بابت این قضیه متاسفم؛ امیدوارم دیگر برای هیچ بازیکنی این قضیه تکرار نشود. شاید اگر مدیریت وقت قضیه را خوب مدیریت می کرد این مدافع الان در ترکیب پرسپولیس بود.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت: به نظرم تیم یحیی گل محمدی حتی از تیم برانکو هم بهتر بازی می کند. به این خاطر که بعد از قهرمانی های متوالی، بازیکنان پرسپولیس اعتماد به نفس پیدا کرده اند و اینکه گل محمدی بازیکنان مدنظرش را به پرسپولیس آورده است. زمان برانکو پنجره نقل و انتقالات بسته شد و این مربی به بازیکنان خود پرسپولیس اکتفا کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن