اکسید هد

الوحده با تلفات سنگین به پرسپولیس رسید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 671 ] - 9 روز پیش

الوحده با تلفات سنگین به پرسپولیس رسید

الوحده در بازی قبلی خود مقابل الریان یک پیروزی ارزشمند کسب کرد با این حال این پیروزی تلفات سنگینی برای نماینده امارات داشت و سه بازیکن الوحده با دریافت کارت ه... 5 out of 5 based on 3 ratings.
الوحده با تلفات سنگین به پرسپولیس رسید

الوحده در بازی قبلی خود مقابل الریان یک پیروزی ارزشمند کسب کرد با این حال این پیروزی تلفات سنگینی برای نماینده امارات داشت و سه بازیکن الوحده با دریافت کارت ه...

ارتش سرخ دات كام :

الوحده در بازی قبلی خود مقابل الریان یک پیروزی ارزشمند کسب کرد با این حال این پیروزی تلفات سنگینی برای نماینده امارات داشت و سه بازیکن الوحده با دریافت کارت های رنگی در این دیدار، بازی با پرسپولیس را از دست دادند.

پرسپولیس در پنجمین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در فصل2021، امشب مقابل الوحده امارات قرار خواهد گرفت. پرسپولیسی ها در سال های اخیر نتایج خوبی مقابل نمایندگان امارات کسب کرده اند و از 11بازی اخیر خود مقابل نمایندگان این کشور در 9بازی با پیروزی از زمین بازی خارج شده اند.

* تقابل شماره 6 با الوحده
پرسپولیس پیش از این پنج بار مقابل الوحده امارات به میدان رفته که در این دیدارها سه بار موفق به کسب پیروزی شده، یک بازی با تساوی به پایان رسیده و یک بار نیز سرخ ها مغلوب این تیم اماراتی شده اند. نخستین تقابل دو تیم به فصل2011 لیگ قهرمانان بازمی گردد، دیداری که در تهران با تساوی یک-یک به پایان رسید و بازی برگشت دو تیم در همان سال با برتری دو بر صفر الوحده خاتمه یافت. این دو تیم در فصل2017 لیگ قهرمانان آسیا یک بار دیگر در یک گروه قرار گرفتند که این بار هر دو دیدار با برتری پرسپولیس به پایان رسید، بازی رفت با برتری سه بر دو در امارات و بازی برگشت با پیروزی چهار بر دو در تهران. در فصل جاری این مسابقات نیز دو تیم در یک گروه قرار گرفتند که بازی رفت را پرسپولیس با تک گل سیدجلال حسینی با پیروزی پشت سر گذاشت و حالا در ششمین تقابل خود با این تیم اماراتی به دنبال چهارمین پیروزی خود خواهد بود.

* به دنبال سیزدهمین پیروزی مقابل نمایندگان امارات
پرسپولیسی ها پیش از این 18بار مقابل نمایندگان امارات قرار گرفته اند که در این دیدارها 12بار موفق به کسب پیروزی شده اند، چهاربار این تقابل ها با تساوی خاتمه یافته و دوبار نیز با برتری نمایندگان اماراتی به پایان رسیده است. پرسپولیسی ها از 11بازی اخیر خود مقابل تیم های اماراتی در 9بازی پیروز شده اند و در سال های اخیر برتری محسوسی مقابل نمایندگان این کشور داشته اند. نخستین تقابل پرسپولیس با یک تیم اماراتی، به بازی با بنی یاس در جام برندگان جام آسیا در فصل93-1992 بازمی گردد، تقابلی که در دور رفت با برتری دو بر یک پرسپولیس و در بازی برگشت با تساوی یک-یک به پایان رسید تا سرخ ها در نیمه نهایی این مسابقات حریف الاتحاد عربستان شوند. پرسپولیسی ها در مرحله دوم جام باشگاه های آسیا در فصل01-2000 نیز با العین دوبار بازی کردند و درمجموع دو دیدار رفت وبرگشت مقابل این تیم پیروز شدند. درفصل2009 لیگ قهرمانان، پرسپولیسی ها در دور گروهی با قرعه شارجه مواجه شدند که بازی رفت با برتری سه بر یک پرسپولیس به پایان رسید و در بازی برگشت نماینده امارات از مسابقات انصراف داد. در فصول اخیر نیز پرسپولیس با الوحده، الشباب، الوصل و شارجه در دور گروهی و با الجزیره در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده است. در 18تقابل قبلی با نمایندگان امارات، پرسپولیس 41بار گلزنی کرده و تنها در یک بازی در بازکردن دروازه حریف اماراتی خود ناکام مانده است. همچنین در این مدت 21بار دروازه پرسپولیس باز شده و سرخ ها چهاربار مقابل نمایندگان امارات کلین شیت کرده اند.

* پرسپولیس-الوحده، جای طارمی خالی!
با پنج گل زده مقابل الوحده، مهدی طارمی بهترین گلزن پرسپولیس مقابل نمایندگان امارات است. مهاجم فعلی پورتو در فصل2017، درمجموع دو بازی رفت وبرگشت پنج بار دروازه الوحده را باز کرد (دو گل در بازی رفت و هت تریک در بازی برگشت) تا به این ترتیب بیشتر از هر پرسپولیسی دیگری دروازه نمایندگان امارات را باز کرده باشد. علی علیپور و ایمون زاید با چهارگل در این جدول در رده دوم قرار دارند. در میان بازیکنان فعلی پرسپولیس، سیدجلال حسینی و وحید امیری با دو گل مقابل نمایندگان امارات بهترین گلزن فعلی سرخ ها در تقابل با نمایندگان این کشور هستند و عیسی آل کثیر، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی و مهدی عبدی دیگر بازیکنان پرسپولیس هستند که مقابل نمایندگان امارات سابقه گلزنی داشته اند.

* عملکرد الوحده در فصل جاری
در فاصله سه هفته مانده به پایان فصل جاری لیگ برتر امارات، الوحده با 35امتیاز از 23بازی در رده هشتم جدول قرار گرفته و شانسی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده را ندارد. این درحالی است که این تیم اماراتی در مرحله نخست جام حذفی امارات شکست خورده و از دور مسابقات کنار رفته تا از این طریق نیز شانسی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا در فصل2022 نداشته باشد. عملکرد ضعیف ووک راسویچ، سرمربی صربستانی الوحده در آغاز فصل سبب شد تا حدود 40روز پیش هنک تن کاته هلندی و نامدار هدایت الوحده را برعهده بگیرد. تحت هدایت تن کاته، الوحده در 9بازی به میدان رفته که در پنج بازی پیروز شده، دوبار با تساوی از زمین خارج شده و دوبار نیز شکست خورده که یکی از آنها بازی رفت مقابل پرسپولیس بوده است.

* تلفات سنگین نماینده امارات پیش از بازی با پرسپولیس
الوحده در بازی قبلی خود مقابل الریان یک پیروزی ارزشمند کسب کرد با این حال این پیروزی تلفات سنگینی برای نماینده امارات داشت و سه بازیکن الوحده با دریافت کارت های رنگی در این دیدار، بازی با پرسپولیس را از دست دادند. احمد راشد، مدافع چپ اصلی الوحده که در تمامی بازی های فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا در ترکیب اصلی بوده با دریافت دومین کارت زرد خود در این مسابقات، بازی با پرسپولیس را از دست داد و مشابه همین اتفاق برای خمیس اسماعیل، هافبک تدافعی این تیم نیز تکرار شد. این دو بازیکن درکنار اسماعیل مطر باتجربه که در آخرین لحظات بازی با الریان اخراج شد، سه غایب کلیدی الوحده مقابل پرسپولیس خواهند بود و همین موضوع ترکیب این تیم مقابل سرخ های ایران را دستخوش تغییرات خواهد کرد. تن کاته در بازی های اخیر الوحده، از آرایش های ابتدایی مختلفی استفاده کرده و 15بازیکن مختلف در ترکیب اصلی این تیم در چهار بازی اخیر به میدان رفته اند. محرومیت سه بازیکن کلیدی انتخاب های وی برای ترکیب اصلی را به حداقل رسانده و این مورد روی نیمکت ذخیره ها شدت بیشتری خواهد داشت، چراکه تن کاته در چهار بازی قبلی از 20تعویض ممکن، تنها از 11تعویض استفاده کرده و غیبت سه بازیکن کلیدی گزینه ‍ های تعویضی وی را محدودتر خواهد کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سپاهان
سپاهان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان اصفهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 2
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : کیمورا (ژاپن)
پنجشنبه, 9 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن