اکسید هد

مذاکره جدی باشگاه با تمدیدی ها

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1091 ] - دوشنبه, 6 اردیبهشت 1400

مذاکره جدی باشگاه با تمدیدی ها

از چند هفته قبل باشگاه پرسپولیس به صورت کتبی و شفاهی با بازیکنانی که قراردادشان در پایان فصل تمام می شود، صحبت کرده و از آن ها دعوت کرد تا با حضور در باشگاه ش... 5 out of 5 based on 2 ratings.
مذاکره جدی باشگاه با تمدیدی ها

از چند هفته قبل باشگاه پرسپولیس به صورت کتبی و شفاهی با بازیکنانی که قراردادشان در پایان فصل تمام می شود، صحبت کرده و از آن ها دعوت کرد تا با حضور در باشگاه ش...

ارتش سرخ دات كام :

از چند هفته قبل باشگاه پرسپولیس به صورت کتبی و شفاهی با بازیکنانی که قراردادشان در پایان فصل تمام می شود، صحبت کرده و از آن ها دعوت کرد تا با حضور در باشگاه شرایط خود را برای تمدید قرارداد ارائه دهند.

جعفر سمیعی همراه ابراهیم شکوری در چند نوبت از بازیکنانی که قراردادشان در پایان فصل تمام می شود به صورت شفاهی خواسته اند پیشنهاد خود را برای ادامه همکاری با باشگاه ارائه دهند.

نفراتی چون احمد نوراللهی، محمدحسین کنعانی زادگان، امید عالیشاه، سیدجلال حسینی، کمال کامیابی نیا و وحید امیری از مهم ترین نفراتی هستند که قراردادشان در پایان فصل تمام می شود و باشگاه از آن ها خواسته شرایط خود را اعلام کنند.

باشگاه پرسپولیس قصد دارد پس از بازگشت تیم از گوا و از هفته آینده به صورت جدی از بازیکنان بخواهد با حضور در باشگاه در مورد شرایط تمدید خود مذاکره کنند. به هرحال باشگاه حق خود می داند که آگاه باشد چه نفراتی تمایل به ادامه همکاری دارند و چه بازیکنانی درصدد جدایی هستند تا زمان کافی را برای جذب بازیکنان جانشین داشته باشد. حالا باید دید پس از بازگشت سرخ پوشان چه اتفاقاتی رخ داده و کدام بازیکنان قرارداد خود را با باشگاه پرسپولیس تمدید خواهند کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • محمدرضا معززی اصلانی
    محمدرضا معززی اصلانی :
    انشاله همشون تمدید میکنند .... البته عالشاه و سیدجلال ؛کامیابی و امیری چشم بسته میروند برای تمدید چون میدانند هیچ جا بهتر از پرسپولیس نیست و فقط میتوانند در پرسپولیس ستاره شوند و قدرشان را بدانند... اگر هم قصد رفتن دارند و اگر خود را پرسپولیسی میدانند ورشدشان را در تیم میبینند باید قرارداد تمدید کنند تا به باشگاه هم چیزی برسد.کاری که بیرانوند کرد.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن