اکسید هد

AFC دلیل میزبانی گوا در لیگ قهرمانان را اعلام کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1173 ] - 9 روز پیش
AFC دلیل میزبانی گوا در لیگ قهرمانان را اعلام کرد

کنفدراسیون فوتبال آسیا در توضیح به باشگاه پرسپولیس تاکید کرده که یکی از اهداف AFC توسعه ی فوتبال در کشورهایی است که فوتبال در آنجا خیلی پیشرفت نکرده است و بهت...

ارتش سرخ دات كام :

کنفدراسیون فوتبال آسیا در توضیح به باشگاه پرسپولیس تاکید کرده که یکی از اهداف AFC توسعه ی فوتبال در کشورهایی است که فوتبال در آنجا خیلی پیشرفت نکرده است و بهترین راه حل برای رسیدن به این مهم اعطای میزبانی به آنها است.

انتخاب گوا به عنوان میزبان بازی های لیگ قهرمانان آسیا تعجب خیلی ها را به همراه داشت. به خصوص که در این گروه پرسپولیس قهرمان غرب در دوره قبل حضور داشت. نکته دیگری که انتخاب گوا را به عنوان میزبان یکی از گروه های لیگ قهرمانان آسیا تعجب بر انگیز جلوه می داد شیوع ویروس کرونای هندی در ایالت های مختلف این کشور بود طوری که امروز شرایط هند در بحث کرونا وخیم است و به نظر می رسد در صدر جدول قربانیان این ویروس قرار بگیرد. کنفدراسیون فوتبال آسیا در پی انتخاب گوا به عنوان میزبان و هم چنین گلایه های باشگاه پرسپولیس به این باشگاه توضیح داد که گوا به بهانه توسعه فوتبال در آسیا به عنوان میزبان انتخاب شد. البته باید به این نکته هم اشاره کرد گوا پیش از این میزبان بازی های جام ملت های نوجوانان آسیا و جام جهانی در این رده سنی بود. 

کنفدراسیون فوتبال آسیا در توضیح به باشگاه پرسپولیس تاکید کرده که یکی از اهداف AFC توسعه فوتبال در کشورهایی است که فوتبال در آنجا خیلی پیشرفت نکرده است و بهترین راه حل برای رسیدن به این مهم اعطای میزبانی به آنها است و انتخاب گوا به عنوان میزبان بازی ها در همین راستا بوده است. البته این نکته ای است که فیفا هم به آن توجه دارد؛ تا جایی که تصمیم گرفته بود جام جهانی جوانان در سال 2021 را در اندونزی برگزار کند که این مسابقات به بهانه شیوع ویروس کرونا به سال 2023 موکول شد، در حالی که به خوبی می دانیم اندونزی از نظر سطح فوتبالی در آسیا کشور پیشرفته ای بشمار نمی رود. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سپاهان
سپاهان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان اصفهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 2
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : کیمورا (ژاپن)
پنجشنبه, 9 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن