اکسید هد

رافت: پرسپولیس ترس به جان رقبای آسیایی انداخته است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 250 ] - 9 روز پیش
رافت: پرسپولیس ترس به جان رقبای آسیایی انداخته است

پیشکسوت پرسپولیس با بیان اینکه عملکرد درخشان این تیم باعث ایجاد ترس در دل حریفان شده است، گفت: تنوع تاکتیکی تیم باعث شده تا آنالیز تیم برای رقبا سخت و تیم موف...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس با بیان اینکه عملکرد درخشان این تیم باعث ایجاد ترس در دل حریفان شده است، گفت: تنوع تاکتیکی تیم باعث شده تا آنالیز تیم برای رقبا سخت و تیم موفق ظاهر شود.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا نیز موفق شد با نتیجه چهار گل گوا هند را شکست دهد تا با کسب حداکثر امتیازات در چهار مسابقه صدرنشین گروه پنجم لیگ قهرمانان آسیا شود.

پایان رافت در گفت وگویی در مورد عملکرد پرسپولیس برابر گوا هند، شانس موفقیت این تیم در لیگ قهرمانان آسیا و ... صحبت هایی انجام داد که در زیر می خوانید.

*بازی با گوا چطور بود؟
بازی خیلی خوب و با نشاطی را از پرسپولیس شاهد بودیم و پرسپولیس با برد در این بازی ثابت کرد که موفقیت های اخیرش اتفاقی نبوده است.

*رسانه های هند به این موضوع اشاره کردند که تغییرات در ترکیب این تیم نسبت به دیدارهای گذشته عامل اصلی این شکست سنگین بود؟
فکر نمی کنم اینگونه باشد چرا که اگر آنها 8 تغییر داشتند پرسپولیس هم 5 تغییر در ترکیب اصلی داشت و خیلی زود دیگر بازیکنان اصلی هم تغییر کردند. این نشان از کیفیت تیم است که بازیکنانش از نظر کیفیت تفاوت چندانی با هم ندارند.

*صعود تیم به مرحله بعد هم تقریبا قطعی است.
پرسپولیس با این برتری نشان داد که یکی از بهترین تیم های آسیا است و مستحق جایگاه کنونی است. این تیم در آسیا مدعی اصلی است.

*دلایل اصلی موفقیت پرسپولیس از دید شما چیست؟
به نظر من یکی از اصلی ترین دلایل این موفقیت تنوع تاکتیکی پرسپولیس است. بازیکنان پرسپولیس پتانسیل این را دارند که هر کدام در چند پست بازی کنند و همین موضوع موجب شده تا تیم با تاکتیک های مختلف بازی کند و آنالیز آن برای رقیبان سخت شود.

*خط حمله پرسپولیس را در این مسابقات چطور دیدید؟
تیم نه تنها در خط حمله بلکه در همه خطوط شرایط خوبی دارد. در خط حمله نیز اوضاع پرسپولیس خوب است و نفرات خوبی در فاز هجومی تیم حضور دارند و امیدوارم که همین روند ادامه داشته باشد. این پرسپولیس ترس را به جان رقبا انداخت.

*زوج آل کثیر و مغانلو می تواند توقعات را از خط حمله تیم برآورده کند؟
به نظر من بازگشت آل کثیر و جذب مغانلو بهترین اتفاق بود و خوشحالم که مقابل گوا پای عیسی به گل باز شد. با این خط حمله جای نگرانی نداریم.

*یکی دیگر از اتفاقات پرسپولیس تغییرات زیاد در نوک پیکان حمله تیم است. از دید شما چه زوجی برای خط حمله پرسپولیس مناسب تر است؟
همه بازیکنانی که در پرسپولیس هستند نفرات قابلی هستند و دیدید که چگونه موفق ظاهر می شدند. شهریار مغانلو مهاجم چارچوب شناسی است و بهتر است بازیکنی که کنار او بازی می کند سرعتی باشد تا بتواند برای او فضا سازی کند. هم ترابی، هم عالیشاه و هم آل کثیر این توانایی را دارند و می توان گفت که پرسپولیس کمبودی از این نظر ندارد.

آیا این تیم می تواند مدعی باشد؟
پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی است اما کار اصلی تیم از این به بعد شروع خواهد شد. تیم های عربی برای دور دوم مسابقات برنامه ریزی دقیق تری دارند و نفرات خوبی را جذب می کنند. امیدوارم بتوانیم همین روند را تا پایان مسابقات حفظ کنیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سپاهان
سپاهان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان اصفهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 2
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : کیمورا (ژاپن)
پنجشنبه, 9 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن