اکسید هد

بازی های پرسپولیس لغو نمی شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 816 ] - دوشنبه, 6 اردیبهشت 1400

بازی های پرسپولیس لغو نمی شود

دیدارهای آتی پرسپولیس در لیگ برتر لغو نخواهد شد. تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در گروه E با توجه به میزبانی تیم گوای هند، در این کشور ا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
بازی های پرسپولیس لغو نمی شود

دیدارهای آتی پرسپولیس در لیگ برتر لغو نخواهد شد. تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در گروه E با توجه به میزبانی تیم گوای هند، در این کشور ا...

ارتش سرخ دات كام :

دیدارهای آتی پرسپولیس در لیگ برتر لغو نخواهد شد.

تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در گروه E با توجه به میزبانی تیم گوای هند، در این کشور اردو زده است و وضعیت بحرانی کرونا در این کشور نگرانی هایی ایجاد کرده است.

دکتر نمکی، وزیر بهداشت دو روز قبل در این خصوص اعلام کرد تصمیم دارند کاروان تیم پرسپولیس ار در بازگشت به ایران به مدت دو هفته به قرنطینه بفرستند و در این صورت دو دیدار آتی این تیم مقابل سپاهان و استقلال باید به تعویق می افتاد.

با این وجود خبر رسید طبق آخرین تصمیم قرار است به همان تست کرونا از اعضای این تیم اکتفا کرده و نیازی به قرنطینه نیست و بدین ترتیب بحث لغو دیدارهای این تیم در لیگ برتر منتفی است.

معاون وزیر بهداشت درباره قرنطینه تیم پرسپولیس در بدو ورود به ایران، توضیح داد: «قرنطینه از قبل از شیوع ویروس کرونا هندی پیش بینی شده بود و کلیه بازیکنان تیم های ملی و لیگ برتر در هنگام ورود به اردو با تست منفی و در هنگام بازی و تمرین باید در محل اردو قرنطینه می شدند.»

تیم پرسپولیس پس از برگزاری دو بازی، آخر این هفته به ایران بازخواهد گشت. آن ها تاکنون شش تست کرونا را در هند انجام دادند که نتیجه همگی منفی بوده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن