اکسید هد

کلهر: پرسپولیس مهاجمان خوبی در اختیار دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 212 ] - چهارشنبه, 8 اردیبهشت 1400

کلهر: پرسپولیس مهاجمان خوبی در اختیار دارد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: سرخپوشان در دیدار با الوحده با غرور پا به زمین مسابقه گذاشتند و با توجه به اینکه در چهار دیدار گذشته خود در لیگ قهرمانان آسیا به پیروزی ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
کلهر: پرسپولیس مهاجمان خوبی در اختیار دارد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: سرخپوشان در دیدار با الوحده با غرور پا به زمین مسابقه گذاشتند و با توجه به اینکه در چهار دیدار گذشته خود در لیگ قهرمانان آسیا به پیروزی ...

ارتش سرخ دات كام : پیشکسوت پرسپولیس گفت: سرخپوشان در دیدار با الوحده با غرور پا به زمین مسابقه گذاشتند و با توجه به اینکه در چهار دیدار گذشته خود در لیگ قهرمانان آسیا به پیروزی رسیده بودند با غرور بازی کردند تا نتوانند به پیروزی برسند.

محمود کلهر بازیکن سال های دور پرسپولیس بر این باور است قرمزپوشان تهرانی در بهترین زمان ممکن به الوحده باختند تا بتواند برای آینده به موفقیت های بزرگی برسد.

او بر این باور است پرسپولیس با توجه به اینکه در چهار بازی گذشته خود در لیگ قهرمانان آسیا به پیروزی رسیده بود با غرور پا به زمین مسابقه گذاشت تا نتواند به برد برسد! او در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا حرف های جالبی بر زبان آورد که متن آن در زیر از حضورتان خواهد گذشت.

*پرسپولیس باخت، با این شکست زنگ خطر برای قرمزپوشان تهرانی به صدا درآمد
پرسپولیس به این شکست نیاز داشت، قرمزپوشان تهرانی به باخت مقابل الوحده نیاز داشتند تا هوشیار شوند. حرف من همان چیزی است که شما پرسیدید. زنگ خطر برای پرسپولیس به صدا درآمد.

*چرا این اتفاق افتاد
به هر حال شکست می تواند دلایل دیگری داشته باشد، فشردگی بازی ها، خستگی بازیکنان و اشتباهاتی که در جریان مسابقه از سوی بازیکنان رخ داد اما باخت قرمزها یک دلیل مهم دیگری می تواند داشته باشد.

*چه دلیلی؟
پرسپولیس با غرور پا به زمین مسابقه گذاشت؛  با توجه به اینکه در چهار بازی گذشته خود در لیگ قهرمانان آسیا به پیروزی رسیده بود با غرور بازی کرد تا نتواند به برد برسد. این می تواند یک درس بزرگ برای این تیم به همراه داشته باشد. آن درس این است که هیچ تیمی را دست کم نگیرد و فکر نکند از پیش برنده است.

*پرسپولیس در بازی با الوحده عملکرد خوبی نداشت، ناهماهنگی در تمام خطوط مشهود بود
پرسپولیس در نیمه اول یک تیم ناهماهنگ و سردرگم بود، آنها عملکرد خوبی نداشتند و گل خوردن در دقیقه پنج باعث شد تا شیرازه این تیم بر هم بریزد. البته در نیمه دوم تا حدود زیادی ضعف ها برطرف شد و پرسپولیس توانست از فضاهای کناری زمین و کانال های عرضی استفاده کند و سانترهای خوبی انجام دهد که چند فرصت خوب گلزنی به دست آورد و از دست داد. مشکلی که پرسپولیس باید حل کند و در بازی با الوحده به چشم آمد گل نزدن مهاجمان این تیم است.

*مهاجمان پرسپولیس چند موقعیت خوب گلزنی را از دست دادند
اینکه مهاجمان راحت موقعیت های خوب گلزنی را خراب کنند می تواند دردسرساز شود. نباید این اتفاق رخ بدهد، در مراحل بالاتر رقیبان سرسخت تری انتظار این تیم را می کشد و اگر مهاجمان نتوانند از فرصت هایی که در جریان مسابقه به دست می آورند استفاده کنند اتفاقات ناخوشایندی را به همراه خواهد داشت.  

*پرسپولیس مهاجمان خوبی در اختیار دارد
در اینکه پرسپولیس مهاجمان خوبی در اختیار دارد هیچ شکی در آن نیست، هر کدام از بازیکنانی که در خط حمله پرسپولیس حضور دارند از بهترین های ایران هستند و باید در تمرینات این مشکل برطرف شود.

*مقصر گل خورده پرسپولیس در بازی با الوحده چه بود؟
نباید یک نفر را روی گل خورده پرسپولیس مقصر بدانیم. اینکه بخواهیم بگوییم دروازه بان، مدافعان در خوردن گل مقصر بودند. ناهماهنگی بازیکنان پرسپولیس در خط هافبک و خط دفاع باعث شد دروازه پرسپولیس باز شود. من یک نظر دارم. در ترکیب هر تیم دروازه بان، مدافع وسط، هافبک وسط و مهاجم نوک نقش مهم و تاثیرگذاری دارند و نباید زیاد در این مناطق تغییرات داشته باشیم. بازیکنان در این پست ها باید اطمینان خاطر داشته باشند و با اعتماد به نفس بازی کنند ولی در پست های دیگر می توان چرخشی از بازیکنان استفاده کرد.

*این پرسپولیس مدعی قهرمانی در لیگ قهرمانان خواهد بود؟
پرسپولیس در چهار سال اخیر دو بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد و امسال از بازیکنان و مربیان خوبی در ترکیب خود استفاده می کند و این شانس را دارد باز هم به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان آسیا صعود کند. این پرسپولیس اگر بتواند اشکالات جزیی خود را برطرف کند حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. من به تیم یحیی گل محمدی و شاگردانش اعتماد دارم و آینده ای درخشان برای آنها متصور هستم.

*پرسپولیس می تواند الریان را شکست دهد.
قطعا این اتفاق خواهد افتاد و به طور حتم پرسپولیس در بازی بعدی خود در لیگ قهرمانان آسیا الریان را شکست داده و سه امتیاز کامل مسابقه را به دست می آورد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سپاهان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سپاهان
سپاهان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 2
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : کیمورا (ژاپن)
پنجشنبه, 9 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن