اکسید هد

مذاکرات برای تمدید قرارداد بازیکنان در هند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1228 ] - چهارشنبه, 8 اردیبهشت 1400

مذاکرات برای تمدید قرارداد بازیکنان در هند

مدیران باشگاه پرسپولیس در زمان حضور این تیم در هند مذاکراتی برای تمدید قرارداد با برخی بازیکنان انجام دادند. باشگاه پرسپولیس از زمان آغاز به فعالیت مدیران فعل... 5 out of 5 based on 3 ratings.
مذاکرات برای تمدید قرارداد بازیکنان در هند

مدیران باشگاه پرسپولیس در زمان حضور این تیم در هند مذاکراتی برای تمدید قرارداد با برخی بازیکنان انجام دادند. باشگاه پرسپولیس از زمان آغاز به فعالیت مدیران فعل...

ارتش سرخ دات كام :

مدیران باشگاه پرسپولیس در زمان حضور این تیم در هند مذاکراتی برای تمدید قرارداد با برخی بازیکنان انجام دادند.

باشگاه پرسپولیس از زمان آغاز به فعالیت مدیران فعلی این  باشگاه پروژه تمدید قرارداد اعضای کادرفنی و برخی بازیکنانش را آغاز کرد که پس از قطعی شدن تمدید قرارداد یحیی گل محمدی و دستیارانش، قرارداد برخی بازیکنان مثل سیامک نعمتی و مهدی عبدی هم تمدید شد.

از شب گذشته در رسانه های قطری اخباری درباره عقد قرارداد دو ساله محمد حسین کنعانی زادگان با باشگاه الاهلی قطر منتشر شده اما طبق پیگیری های خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس از مدیران پرسپولیس تاکنون جدایی هیچ بازیکنی از این تیم در پایان فصل قطعی نشده است.

مسئولان پرسپولیس از مدت ها قبل از بازیکنان خواسته اند  به صورت مکتوب و شفاهی شرایط خود برای تمدید قرارداد را اعلام کنند و ظاهرا با برخی بازیکن هم که قراردادشان در پایان فصل به اتمام می رسد توافق ابتدایی انجام شده است. 

طبق مذاکراتی که بین مدیران پرسپولیس با بازیکنان برای تمدید قرارداد در هند انجام شده قرار است بلافاصله پس از بازگشت کاروان این تیم به تهران بازیکنان مدنظر با حضور در باشگاه صحبت های نهایی را انجام بدهند. حتی ابراهیم شکوری، معاون اجرایی این باشگاه که اکنون در هند حضور دارد نظرات و پیشنهادهای 7-6 بازیکن که در پایان فصل قراردادشان تمام شده را برای تمدید قرارداد از آنها گرفته و به مدیریت باشگاه انتقال داده است.

شکوری در صحبت های خود با این نفرات قول های مساعدی از آنها برای تمدید قرارداد گرفته است و پس از بازگشت تیم به تهران در صورت نظر مثبت هیات مدیره و خود بازیکنان در صورت فراهم شدن شرایط بحث تمدید قراردادها به مرحله نهایی خواهد رسید.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن