اکسید هد

ذوالفقارنسب: پرسپولیس با برنامه و هوشمند بازی می کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 565 ] - جمعه, 10 اردیبهشت 1400

ذوالفقارنسب: پرسپولیس با برنامه و هوشمند بازی می کند

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: آنچه در لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس رقم خورد نشان می دهد این تیم با برنامه و هوشمندانه به مصاف حریفان خود رفت و می داند چه هدف... 5 out of 5 based on 2 ratings.
ذوالفقارنسب: پرسپولیس با برنامه و هوشمند بازی می کند

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: آنچه در لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس رقم خورد نشان می دهد این تیم با برنامه و هوشمندانه به مصاف حریفان خود رفت و می داند چه هدف...

ارتش سرخ دات كام :

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: آنچه در لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس رقم خورد نشان می دهد این تیم با برنامه و هوشمندانه به مصاف حریفان خود رفت و می داند چه هدفی را دنبال می کند.

بیژن ذوالفقار نسب روز جمعه در گفت وگویی، تصریح کرد: یحیی گل محمدی خیلی خوب لیگ قهرمانان آسیا را شروع کرد و نشان داد توانایی و فعالیت در این فضا را به خوبی دارد. تیم او هوشمندانه بازی می کند، می داند در زمین به دنبال چیست و بازیکنان نیز در یک فضا و شرایط استاندارد وظایف محوله را به انجام می رسانند.

وی ادامه داد: کادر فنی پرسپولیس برای هر بازی برنامه داشت و با اینکه در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته بود اما برای دیدارهای بعدی نیز تفکرات خاص خود را دنبال می کرد. آنها در چنین فضایی با این همه فشار بازی های سختی را سپری کردند و خوشبختانه مصدومیتی نیز نداشتند و با استراحت به چند بازیکن خود، دیدارهای لیگ را نیز با برنامه ریزی پیگیری می کنند که نشان از تفکرات منطقی و حرفه ای کادر فنی این تیم دارد.

کارشناس فوتبال کشورمان یادآور شد: پرسپولیس در این مرحله از لیگ قهرمانان آسیا گام نخست را خوب و محکم برداشت و تا پایان نیز این مسیر را ادامه داد. در بازی دیشب هم دیدیم که این تیم، با شناخت خوبی که از الریان به دست آورده بود، حریف را تحت کنترل خود در آورده و اجازه خودنمایی به بازیکنان این تیم را نداد و با یک برد پرگل به مرحله حذفی صعود کرد.

ذوالفقار نسب گفت: من به پرسپولیس خوش بین هستم و این روندی که در پیش گرفته نشان می دهد تفکرت خوبی در تیم و کادر فنی ایجاد شده که می تواند زمینه موفقیت آنها باشد. اگر بازیکنان و کادر فنی همین روند را ادامه دهند، بازهم باید این تیم را در فینال لیگ قهرمانان آسیا دید.

وی در خصوص عملکرد استقلال دیگر نماینده فوتبال ایران گفت: مجیدی خیلی خوب شروع کرد اما دچار افت هایی شد که باید مورد بررسی قرار گیرد. توان و ظرفیت این تیم را خیلی خوب دیدم ولی فراز و نشیب هایی که دارد ممکن است برای این تیم دردسر درست کند و این مساله باید به دقت بررسی شود که چرا تیم این گونه دست خوش تغییر و تحول می شود.

این کارشناس فوتبال در مورد تراکتور هم تاکید کرد: رسول خطیبی در زمان بازی خود فردی فعال و حتی پیش فعال بود و خیلی تلاش می کرد. تیم او همین خصوصیات را دنبال می کند و می بینیم که در زمین تا چه حد از خود مایه می گذارند. بازیکنان تراکتور فداکار و پرانرژی هستند و امیدوارم صعود کنند. اما در ادامه راه باید تحلیل خوبی از مسیر پیش رو داشته باشند تا بتوانند موفق شوند.

 ذوالفقار نسب در خصوص فولاد و حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: نکونام تجربه بسیاری دارد اما فضای منطقه با فضای بین المللی تا حدودی متفاوت است و لازم بود نکونام این تجربه مهم را کسب کند. او نشان داد تیم خوبی دارد و فولاد یکی از بهترین عملکردها را از خود نشان داد. اگر امروز فولاد به مرحله بعدی صعود نکرده است، دلیل بر ضعف این تیم نیست بلکه در گروه بسیار سختی قرار داشت که حریفان قدرتمندی را به خود می دید، اما آنها نشان دادند ظرفیت و پتانسیل خوبی دارند و امیدوارم نکونام و بازیکنان فولاد در آینده موفق باشند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن