اکسید هد

26 روز دوری از خانواده، بازی با سپاهان فردای قرنطینه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 938 ] - شنبه, 11 اردیبهشت 1400

26 روز دوری از خانواده، بازی با سپاهان فردای قرنطینه

 بعد از اینکه سازمان لیگ خود را تابع دستورات وزارت بهداشت دانست تا پرسپولیس را بعد از بازگشت از هند قرنطینه کند فدراسیون فوتبال اعلام کرد از لحظه ورود پر... 4 out of 5 based on 3 ratings.
26 روز دوری از خانواده، بازی با سپاهان فردای قرنطینه

 بعد از اینکه سازمان لیگ خود را تابع دستورات وزارت بهداشت دانست تا پرسپولیس را بعد از بازگشت از هند قرنطینه کند فدراسیون فوتبال اعلام کرد از لحظه ورود پر...

ارتش سرخ دات كام :

 بعد از اینکه سازمان لیگ خود را تابع دستورات وزارت بهداشت دانست تا پرسپولیس را بعد از بازگشت از هند قرنطینه کند فدراسیون فوتبال اعلام کرد از لحظه ورود پرسپولیس به کشور تا لحظه ای که وزارت بهداشت مجوز پایان قرنطینه را بدهد سرخ ها می توانند در هتل آکادمی اسکان یابند و همان جا هم تمرین کنند. اما این تصمیم به مذاق پرسپولیسی ها خوش نیامد و آنها با عصبانیت گفتند چرا برای بازیکنان و اعضای تیم که 8 بار در هند تست کرونا داده اند و هیچ کدام شان هم مبتلا نشده اند باید چنین شرایطی پیش بیاید.

این مسأله در بیانیه باشگاه هم بازتاب داشت و به این نکته اشاره شد که چنانچه قرنطینه تیم تا قبل از بازی سپاهان ادامه داشته باشد آنها به مدت 26 روز دور از خانواده شان خواهند بود و این مسأله شرایط را برایشان سخت خواهد کرد.از سوی دیگر پرسپولیسی ها به این اعتراض داشتند که چرا فردای روزی که قرنطینه پایان می یابد باید با سپاهان بازی کنند. سرخ ها این مسائل را تصمیماتی در جهت تخریب این تیم آن هم در آستانه یک بازی سرنوشت ساز و تعیین کننده در راه قهرمانی دانستند که البته از سوی مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ پاسخی به همراه نداشت.در عین حال کاروان پرسپولیس ساعت 7 صبح دیروز به تهران رسید و مأموران وزارت بهداست با پوششی عجیب پرسپولیس را با دو اتوبوس به قرنطینه بردند. البته در همان فرودگاه افشین پیروانی به این وضعیت اعتراض کرد و با اشاره به اینکه راننده اتوبوس ماسک نزده همه این کارها را یک «شو» دانست و گفت: اینها فقط زورشان به پرسپولیس می رسد.پرسپولیس در حالی به قرنطینه رفته که تیم الوحده امارات هم بعد از بازگشت به کشورش از هند وارد قرنطینه ای ده روزه شده است.

در حالی که مشخص نیست اولین تمرین پرسپولیس در کمپ چه زمانی برگزار می شود پرسپولیسی ها می گویند شرایط قرنطینه تعریفی ندارد و سازمان لیگ بدون برنامه ریزی آنها را به کمپ برده آن هم قبل از بازی با سپاهان. آنها می گویند در هتل تیم افراد اضافی حضور دارند و انگار تیم برای اردوی شب قبل از بازی در هتل حضور دارد و این اسمش قرطینه نیست.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر شاهین بندر عامری به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن