اکسید هد

یحیی؛ برنده بزرگ لیگ قهرمانان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 695 ] - شنبه, 11 اردیبهشت 1400

یحیی؛ برنده بزرگ لیگ قهرمانان

بله؛ گروه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا نسبت به سایر نمایندگان ایران آسان بود، اما دو نکته را نباید فراموش کرد. اول اینکه این سهولت به خاطر آن است که پرسپولیس... 5 out of 5 based on 2 ratings.
یحیی؛ برنده بزرگ لیگ قهرمانان

بله؛ گروه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا نسبت به سایر نمایندگان ایران آسان بود، اما دو نکته را نباید فراموش کرد. اول اینکه این سهولت به خاطر آن است که پرسپولیس...

ارتش سرخ دات كام :

بله؛ گروه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا نسبت به سایر نمایندگان ایران آسان بود، اما دو نکته را نباید فراموش کرد. اول اینکه این سهولت به خاطر آن است که پرسپولیس به واسطه قهرمانی در لیگ برتر در سید یک قرار گرفته بود و طبیعتا با تیم های راحت تری همگروه می شد.

 نکته دوم هم اینکه حتی در همین گروه راحت هم امکان غافل گیری وجود داشت، اما پرسپولیس تنها یک بار با چاشنی بدشانسی در این دام افتاد و به الوحده امارات باخت. در پنج مسابقه دیگر سرخپوشان نمایش های خوبی داشتند. این تیم بازی روان و هماهنگی ارائه می داد و در اغلب مسابقات موفق به کسب آمار برتر در زمینه مالکیت توپ، شوت به دروازه و خلق موقعیت گل شد.

حالا یحیی گل محمدی تیم خودش را ساخته؛ تیمی خوب با اعتمادبه نفس بالا که در چند جبهه برای موفقیت می جنگد. پرسپولیس بعد از کسب 15 امتیاز از 18 امتیاز ممکن، به ایران برگشته و حالا ماموریتش را برای تکرار قهرمانی ها در لیگ برتر ادامه خواهد داد. آنها این فصل حریف بسیار سرسختی به نام سپاهان دارند. سپاهان در غیاب پرسپولیس یک بازی بیشتر انجام داده و به صدر رسیده، اما ارتش سرخ به همین راحتی قید قهرمانی را نخواهد زد؛ مخصوصا حالا که در آسیا هم نتایج خوبی گرفته اند و با روحیه بالا به تهران برگشته اند.

یحیی گل محمدی هم هر کاری دلش خواست در این تورنمنت کرد؛ به بازیکنان اصلی اش استراحت داد، ترکیب را چرخاند، نفرات را در پست های متفاوت آزمایش کرد و البته به عیسی آل کثیر هم فرصت داد بعد از یک غیبت شش ماهه، حداکثر دقایق را در زمین باشد و آرام آرام به فرم ایده آل برسد. یحیی را باید برنده بزرگ این تورنمنت دانست؛ مردی که حالا رویای قهرمانی در آسیا و تکمیل کار ناتمام فصل گذشته را در سر دارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن