اکسید هد

غیبت کمال در ترکیب منجر به دو گل الریان شد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 883 ] - 7 روز پیش

غیبت کمال در ترکیب منجر به دو گل الریان شد!

یکی از ایرادات وارده به پرسپولیس در دیدار برگشت مقابل الریان قطر خوردن دو گل مشابه روی ریباند بود. پرسپولیس که سید جلال حسینی را روی نیمکت نشانده بود در غیاب ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
غیبت کمال در ترکیب منجر به دو گل الریان شد!

یکی از ایرادات وارده به پرسپولیس در دیدار برگشت مقابل الریان قطر خوردن دو گل مشابه روی ریباند بود. پرسپولیس که سید جلال حسینی را روی نیمکت نشانده بود در غیاب ...

ارتش سرخ دات كام :

یکی از ایرادات وارده به پرسپولیس در دیدار برگشت مقابل الریان قطر خوردن دو گل مشابه روی ریباند بود.

پرسپولیس که سید جلال حسینی را روی نیمکت نشانده بود در غیاب 3 هافبک دفاعی مصدوم خود 2 گل از الریان دریافت کرد.

درحالی که تصور می شد شاگردان یحیی گل محمدی روز نسبتا آسانی را جلوی الریان پیش روی داشته باشند ناگهان این تیم روی یک غافلگیری گل خورد.

در دقیقه 48 این بازی شوت محکم احمد عبدالمقصود از پشت محوطه جریمه را حامد لک با شیرجه ای بلند دفع کرد اما در ریباند ضربه او دفع نشد تا یوهان بولی از راه برسد و با شوت پای چپ گل اول الریان را به ثمر رساند.

در ادامه محمد حسین کنعانی زادگان گل سوم پرسپولیس را به ثمر رساند غافل از آن که پرسپولیس قرار است یک گل مشابه دیگر بخورد.

اشتباه پرسپولیسی ها در میانه زمین با از دست دادن توپ موجب شد تا الریان حمله سریعی تدارک بدهد و پس از شوت یاسین براهیمی که به یک بازیکن الریان برخورد کرد و باز هم ریباند شد تا یوهان بولی با ضربه زمینی گل دوم تیمش را مشابه گل اول بزند.

هر چند این دیدار درنهایت با برتری 4 بر2 شاگردان یحیی گل محمدی به پایان رسید اما تیم پرسپولیس به شدت تاثیر غیبت کمال کامیابی نیا را احساس کرد.

کمال کامیابی نیا که در دیدار اول پرسپولیس در گروه E لیگ قهرمانان آسیا برابر الوحده امارات را نیمکت نشین شده بود در دومین بازی برابر الریان قطر به میدان رفت.

هافبک دفاعی با تجربه پرسپولیس در دیدار رفت مقابل الریان به بازی گرفته شد که جلوی نفوذهای یاسین براهیمی ستاره خط میانی تیم قطری را بگیرد.

کامیابی نیا که تخصص بالایی در تخریب بازی حریف و جمع کردن توپ های سوم (توپ های سرگردان در میانه میدان و جلوی مدافعان خودی) دارد در آن بازی نه تنها به خوبی یاسین براهیمی را مهار کرد بلکه یک گل حساس هم در شروع نیمه دوم زد تا توفان پرسپولیس آغاز شود.

پرسپولیس به لطف گلزنی کمال کامیابی نیا و شهریار مغانلو (2 گل) توانست یاران شجاع خلیل زاده را با نتیجه 3 بریک از پیش روی بردارد.

در دیدار برگشت اما مصدومیت کمال کامیابی نیا بیشتر از دو هافبک دفاعی دیگر پرسپولیس به چشم آمد. چه بسا اگر شماره 11 پرسپولیس به این بازی می رسید، تیم گل محمدی دو گل مشابه روی دو ریباند نمی خورد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سپاهان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سپاهان
سپاهان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 2
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : کیمورا (ژاپن)
پنجشنبه, 9 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن