اکسید هد

پرسپولیس بیشترین درآمد را از مسابقات گروهی کسب کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1124 ] - یکشنبه, 12 اردیبهشت 1400

پرسپولیس بیشترین درآمد را از مسابقات گروهی کسب کرد

کنفدراسیون فوتبال آسیا برای هر برد، به تیم برنده 50 هزار دلار و بابت هر مساوی 10 هزار دلار پرداخت می کند. صعود از دور گروهی هم پاداش صد هزاردلاری خواهد داشت. ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پرسپولیس بیشترین درآمد را از مسابقات گروهی کسب کرد

کنفدراسیون فوتبال آسیا برای هر برد، به تیم برنده 50 هزار دلار و بابت هر مساوی 10 هزار دلار پرداخت می کند. صعود از دور گروهی هم پاداش صد هزاردلاری خواهد داشت. ...

ارتش سرخ دات كام :

کنفدراسیون فوتبال آسیا برای هر برد، به تیم برنده 50 هزار دلار و بابت هر مساوی 10 هزار دلار پرداخت می کند. صعود از دور گروهی هم پاداش صد هزاردلاری خواهد داشت. این ارقام فارغ از کمک هزینه سفر است.

بالا رفتن عجیب قیمت دلار در ایران، ضربه زیادی به باشگاه ها زده و باعث شده بازیکنان پرتعدادی، به تیم های عربی بروند. با این حال در معدود مواردی، این موضوع به نفع باشگاه هاست؛ زمانی که آنها در لیگ قهرمانان نتیجه بگیرند و پاداش های بین المللی به حساب شان واریز شود. البته انتقال همین پول ها، همیشه با مشکل مواجه بوده و گاهی ماه ها و حتی سال ها رسیدن آن به دست باشگاه طول می کشد.

حضور چهار نماینده ایران در این فصل لیگ قهرمانان و صعود سه تای آنها می تواند به مشکلات مالی این تیم ها هم کمک کند.

پرسپولیس 8 میلیارد تومان: پرسپولیس پنج بازی از شش بازی دور گروهی را با برد پشت سر گذاشت و براساس این، پاداشی 250 هزار دلاری منتظر آنها خواهد بود. به این رقم، صد هزار دلار پاداش حضور در مرحله یک هشتم نهایی هم اضافه می شود. 350 هزار دلار که در ماه های آتی، می تواند به این تیم کمک کند. با قیمت فعلی دلار در بازار ایران، پرسپولیس بابت همین مرحله گروهی بیشتر از هشت میلیارد تومان پاداش دریافت خواهد کرد.

استقلال 6 میلیارد تومان: بردن الشرطه در دو بازی رفت و برگشت، در کنار پیروزی بازی اول مقابل الاهلی سه برد استقلال در دور گروهی بودند. بردهایی که مجموعا 150 هزار دلار برای باشگاه سود مالی داشته اند. استقلال یک بازی را به الدحیل باخت و دو بازی، با الاهلی و همین الدحیل مساوی کرد. بابت دو مساوی هم 20 هزار دلار، به استقلال پاداش داده می شود. آنها مجموعا 170 هزار دلار بابت نتایجشان در دور گروهی و صد هزار دلار بابت صعود پاداش می گیرند؛ در واقع 270 هزار دلار که کمی بیشتر از شش میلیارد تومان وارد حساب های باشگاه می کند.

تراکتور 5.5 میلیارد تومان: صعود تراکتور در همه زمینه ها، معادلات آنها را تغییر داد. تراکتوری ها حالا صد هزار دلار بابت صعود پاداش می گیرند و شانس بازی در مراحل حذفی لیگ قهرمانان را هم دارند. تراکتور در دور گروهی، دو برد و چهار مساوی به دست آورد. بابت دو برد مقابل نیروی هوایی عراق و الشارجه امارات صد هزار دلار پاداش به این تیم داده می شود و چهار مساوی آنها هم، 40 هزار دلار پاداش دارد. مجموعا، 240 هزار دلار پاداش تراکتوری ها از لیگ قهرمانان تا اینجای کار است. آنها هم 5.5 میلیارد تومان از AFC دریافت خواهند کرد.

فولاد 1.5 میلیارد تومان:  فولاد در مرحله گروهی یک برد و دو مساوی به دست آورد.  آنها فقط در بازی رفت الوحدات را شکست دادند و 50 هزار دلار بابت آن پیروزی پاداش می گیرند. دو مساوی با النصر و السد که هر دو دور رفت بودند هم 20 هزار دلار دیگر به پاداش های شان اضافه می کند و در مجموع 1.5 میلیارد تومان دریافت می کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر شاهین بندر عامری به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن