اکسید هد

پاسخ عجیب مهدی: برنامه لیگ برای 16 تیم است نه فقط پرسپولیس

- نظرات : 5 اظهار نظر - بازدید [ 1318 ] - یکشنبه, 12 اردیبهشت 1400
پاسخ عجیب مهدی: برنامه لیگ برای 16 تیم است نه فقط پرسپولیس

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: لیگ برتر را برای 16 تیم برنامه ریزی می کنیم نه فقط برای پرسپولیس و هر تیم خاص دیگری . سهیل مهدی درباره احتمال تغییر ساعت ب...

ارتش سرخ دات كام :

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: لیگ برتر را برای 16 تیم برنامه ریزی می کنیم نه فقط برای پرسپولیس و هر تیم خاص دیگری .

سهیل مهدی درباره احتمال تغییر ساعت بازی های استقلال- ذوب آهن و سپاهان- پرسپولیس در هفته بیست و دوم لیگ برتر اظهار داشت: امکان دارد یک تا دو بازی ما به دلیل تغییر ناگهانی برنامه تیم ملی که امروز مشخص خواهد شد، تغییر کند. این موضوع را تا آخر وقت امروز اطلاع رسانی خواهیم کرد.

وی درباره احتمال برگزاری اردوی تیم ملی زودتر از تاریخ قبلی گفت: با توجه به حساسیت مسابقات و پذیرفته نشدن  میزبانی ایران برای مسابقات انتخابی جام جهانی، مسئولان تیم ملی تصمیم گرفتند برنامه اردوی خود را زودتر شروع کنند. به همین دلیل احتمال دارد برنامه بازی های لیگ از لحاظ ساعت و روز دچار جابجایی شود.

 مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ ادامه داد: احتمال دارد اردوی تیم ملی جابجا شود و همین موضوع مسابقات ما را فشرده خواهد کرد. تنظیم کننده نهایی هستیم و باید روزها و تاریخ ها را برای برگزاری لیگ به هم نزدیک کنیم.

مهدی درباره زمان دقیق پایان رقابت های لیگ برتر توضیح داد: از مدت ها قبل تاریخ مان را داشتیم اما متمرکز بودن برگزاری مسابقات AFC و فیفا پیش آمد و برنامه ما را دچار تغییراتی کرد. تا روز گذشته قرار بود حداکثر تا اول یا دوم مرداد لیگ برتر را به پایان برسانیم و جام حذفی هم در نیمه مرداد تمام شود. با تغییراتی که در اردوی تیم ملی رخ داده، امکان دارد این تاریخ ها یکی دو هفته به تأخیر بیفتد.

وی درباره اعتراض باشگاه پرسپولیس و درخواست آنها برای تغییر زمان برگزاری بازی با سپاهان و استقلال گفت: سازمان لیگ متعلق به 16 باشگاه است و برنامه ما هم برای آنهاست. تمام سعی و تلاش خود را به کار می گیریم، نمایندگان ایران مانند تیم ملی با فراغ بال و آسودگی خاطر راهی مسابقات شوند. همان گونه که یکی از باشگاه ها درخواست داد و تاریخ مسابقاتش تغییر کرد. این کار را برای تیم ملی هم انجام می دهیم، خوشبختانه خوشحالی تیم های ایرانی را هم دیدیم. سه تیم پرسپولیس، استقلال و تراکتور به مرحله بعدی لیگ قهرمانان صعود کردند که به آنها تبریک می گوییم. فولاد هم تیم شایسته ای بود و باید به آنها هم تبریک گفت، اما وقتی از مسابقات برگشتند انتظار داریم به ما هم کمک کنند تا وارد برنامه مان شوند.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص اعتراض به این سازمان برای برنامه ریزی لیگ و گلایه پرسپولیس بابت این موضوع و خواسته آنها برای تعویق بازی با سپاهان و دربی اضافه کرد: برای برنامه ریزی لیگ شرایط همه تیم ها را در نظر می گیریم و سعی داریم نهایت کمک را هم داشته باشیم، اما برنامه برای 16 تیم است. در طول تورنمنت نباید با هر درخواستی برنامه را تغییر داد مگر این که شرایط اضطراری مثل حالتی که اکنون برای تیم ملی به وجود آمده پیش بیاید. این موضوع هم برای تمام تیم هاست، نه فقط برای پرسپولیس یا هر تیم خاص دیگری که درخواستی داشته باشد.

مهدی ادامه داد: از این طریق می خواهیم تیم های ما با کمترین فشار مسابقات را به اتمام برسند. ترتیب مسابقات تا دربی همان است، اما با توجه اردوی تیم ملی امکان دارد یک تا دو روز زمانبندی بازی ها جابجا شود.

وی در مورد این که تا قبل از اردوی تیم ملی چند هفته از لیگ برتر برگزار می شود، تصریح کرد: تا روز گذشته قصد داشتیم تا قبل از اردوی تیم ملی دیدارهای لیگ برتر را تا پایان هفته بیست و سوم یا بیست و چهارم برگزار کنیم اما امکان دارد یک هفته از مسابقات به تأخیر بیفتد.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره این که آیا پروتکل های مورد تأکید AFC در لیگ برتر ایران اجرا نمی شد، عنوان کرد: باید مصداقی صحبت کنیم. در جریان رقابت های لیگ قهرمانان گزارشگران عزیز ما می گفتند AFC  با تأکید روی ماسک زدن تمام اعضای کادر فنی و بازیکنان کار خوبی انجام داد و فقط سرمربی نباید در طول این مسابقات برای ارتباط گرفتن با بازیکنان ماسک بزند. این ابلاغیه را یک سال و نیم پیش به تیم ها دادیم. این پروتکل ها در قالب 48 اسلاید مصوب در اختیار تیم ها قرار گرفت. این پروتکل ها شامل موارد مربوط به ورود به زمین، محل استقرار، شادی بعد از گل، رعایت قرنطینه در هتل، ضدعفونی کردن رختکن ها، نیمکت ها، عدم ورود افراد غیرمجاز به زمین و سایر مسائل بود. وقتی AFC کاری می کند تمام رسانه ها به آن می پردازند ولی وقتی ما چنین کاری انجام می دهیم صدای کسی درنمی آید و همه چیز عادی است.

مهدی ادامه داد: متأسفانه برخی مواقع ساده انگاری می شود. انتظار داریم کار خوب هم دیده شود متاسفانه مقداری اخبار به سمت چالش رفته و فقط این گونه اخبار درج می شود. متأسفانه امروز مسائل این چنینی اینقدر زیاد شده که رسانه ها هم دوست دارند به سمت آنها بروند. کسی نگاه نمی کند چه کارهایی انجام شده و با چه فشردگی مسابقات برگزار می شود. نمی گوییم این پروتکل ها را از خودمان نوشتیم بلکه به پروتکل های 5 کشوری که قبل از ما مسابقاتشان را شروع کردند مثل آلمان و کره جنوبی نگاه کرده و با در نظر گرفتن پروتکل های آنها و فیفا بهترین حال را برای لیگ برتر ایران در نظر گرفتیم.

وی ادامه داد: شاید اکنون که AFC چنین کاری انجام داد مدنظر قرار گرفته، اما هیچ کس به این موضوع توجه نمی کند اگر لیگ برتر را با تمام سختی ها و فشردگی ها برگزار نمی کردیم تیم های ایران نمی توانستند در تورنمنت فشرده لیگ قهرمانان تا روز آخر فعالیت کنند. بهترین تیم های آسیایی که رقیبان ما هستند امسال 4-3 گل از تیم های کشورمان دریافت کردند. این امر نتیجه برنامه ریزی منظم لیگ است، اما فشردگی مسابقات را در قالب شرایط فنی تنظیم می کنیم تا تیم های کشورمان با بازیکنان صد درصد ایرانی هم در لیگ قهرمانان نتیجه بگیرند آن هم مقابل تیم های حاشیه خلیج فارس که بهترین مربیان و بازیکنان را با قیمت های بالا جذب می کنند و حتی برخی نفرات ایرانی با این تیم ها مقابل تیم های ما قرار گرفتند.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در ادامه گفت وگو با برنامه تهران ورزشی در باره اعلام زمان برگزاری هفته بیست و سوم تا بیست و ششم لیگ برتر گفت: اگر امروز برنامه ما نهایی شود و بتوانیم 14 مسابقه معوقه ای که به دلیل حضور نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا به وجود آمده و خودش دو هفته است زمانبندی کنیم، بلافاصله به سمت اعلام برنامه آن هفته ها می رویم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  چطور مظلومی امومد تو برنامه زنده و گفت بازی نمی کنیم.شما هم سریع گفتی ..پرسپولیس باید بازیهاش رو برابر کنه.شما که روزنامه نگار هستید.یک سرچ اینترنتی کنید سوابق معلومه.که چه مصاحبه هایی کردن.
 • عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی
  عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی :
  یکی به این بابا بگه یه سر به خودت بزن.... انگار نه انگار..... شرافت داشته باش.....ما را فرستادی بع باتلاق نساجی تا بازی هامون با دیگران برابر بشه... الان که نوبت ماست 16 تیم دیگه است...

  برو در این فوتبال را تخته کن...خجالت بکش...
 • عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی
  عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی :
  دو رو....
 • عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی
  عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی :
  ما هواداران میخواهیم که تیم به میدون نره... تا تکلیف این اقا معلوم بشه.... نمیشه که هر دفعه یه چیز از خودش در کنه...
 • morteza morteza
  morteza morteza :
  اگه تیم کیسه بازی مهمی داشت همین شما تعویق بازی رو سریع اعلام میکردید شما فقط میخواهید به ÷رس÷ولیس لطمه بزنید...
  تعویق بازی رو هم نخواستیم حداقل 4 روز به ÷رس÷ولیس وقت بدید تا در زمین مطلوب و با امکانات تمرین کنند بعد برید سراغ بازی با س÷اهان چجوری آخه بعد از یه روز از قرنطینه بیرون اومدن بروند به دیدار مهمی در اصفهان
  مرد نیستی...

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و پنجم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30
سپاهان
سپاهان
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن