اکسید هد

احتمال تغییر فرمت ادامه برگزاری لیگ قهرمانان

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1354 ] - یکشنبه, 12 اردیبهشت 1400

احتمال تغییر فرمت ادامه برگزاری لیگ قهرمانان

یک رسانه اماراتی در گزارشی به احتمال تغییر فرمت برگزاری مراحل مختلف لیگ قهرمانان آسیا 2021 به دلیل شرایط کرونایی پرداخت. نشریه «الاتحاد» امارات در گزارشی اختص... 5 out of 5 based on 2 ratings.
احتمال تغییر فرمت ادامه برگزاری لیگ قهرمانان

یک رسانه اماراتی در گزارشی به احتمال تغییر فرمت برگزاری مراحل مختلف لیگ قهرمانان آسیا 2021 به دلیل شرایط کرونایی پرداخت. نشریه «الاتحاد» امارات در گزارشی اختص...

ارتش سرخ دات كام :

یک رسانه اماراتی در گزارشی به احتمال تغییر فرمت برگزاری مراحل مختلف لیگ قهرمانان آسیا 2021 به دلیل شرایط کرونایی پرداخت.

نشریه «الاتحاد» امارات در گزارشی اختصاصی به موضوع نحو برگزاری مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2021 پرداخت.

این رسانه اماراتی خبر داد: کمیته اضطراری بررسی شرایط بحرانی AFC با توجه به ادامه داشتن شیوع گسترده ویروس کرونا تمام شرایط را از نزدیک بررسی می کند تا قبل از تصمیم نهایی درباره نحو برگزاری مرحله یک هشتم و یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا گزارش کامل و جامع خود را تحویل دهد.

طبق گزارش های رسیده، کنفدراسیون فوتبال آسیا روی میز خود برگزاری ادامه مسابقات همچنان به شکل متمرکز را دارد. این بدان معناست که در صورت میسر نشدن برگزاری بازی ها به صورت تک بازی با میزبانی های مشخص شده، مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز برگزار شود.

کنفدراسیون فوتبال آسیا پیش از این فرمت مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در مراحل مختلف را اعلام کرده بود. قرار است مرحله یک هشتم به صورت تک بازی با میزبان های مشخص شده برگزار شود. همچنین مرحله یک چهارم هم به همین منوال و تک بازی برگزار خواهد شد. مرحله نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان آسیا 2021 به صورت رفت و برگشت برگزار خواهند شد.

اما شرایط بد کرونایی باعث شده تا این فرمت برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در آینده دست خوش تغییرات قرار بگیرد. در صورت ادامه دار بودن بحران کرونا تا ماه شهریور زمان برگزاری مرحله یک هشتم این احتمال وجود دارد که بازی به صورت متمرکز در کشوری بی طرف برگزار شود. همچنین در نیمه نهایی و فینال بازی ها رفت و برگشتی برگزار نشود و به تک بازی اکتفا کنند.

تیم های استقلال، پرسپولیس و تراکتور 3 نماینده ایران به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2021 صعود کردند به ترتیب با تیم های الهلال عربستان، استقلال تاجیکستان و النصر عربستان رقیب شدند.

طبق فرمت اعلامی از سوی AFC استقلال میزبان الهلال است. پرسپولیس و تراکتور میهمان استقلال تاجیکستان و النصر عربستان هستند. در صورت تغییر فرمت AFC به دلیل شرایط کرونایی و برگزاری بازی های در زمین بی طرف استقلال به عنوان میزبان متضرر ترین تیم ایرانی می شود. پرسپولیس و تراکتور هم به دلیل اینکه دیگر نیازی نیست در خانه رقبا به میدان بروند این تصمیم به نفع آنها خواهد بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • morteza morteza
    morteza morteza :
    خیلی بهتره مسابقات در زمین بی طرف باشه عدالت برگزار میشه ولی مسابقات یک چهارم نیمه نهایی و فیال به صورت رفت و برگشت انجام بشه خیلی بهتره

نظرسنجی

پرسپولیس برابر شاهین بندر عامری به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن