اکسید هد

برگزاری تمرین تیم در مرکز تیم های ملی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 554 ] - دوشنبه, 13 اردیبهشت 1400

برگزاری تمرین تیم در مرکز تیم های ملی

تیم فوتبال پرسپولیس عصر روز گذشته در کمپ تیم های ملی تمرین کرد. بر اساس برنامه اعلامی و هماهنگی های لازم، برخلاف ادعاهای مطرح شده، تیم فوتبال پرسپولیس عصر یکش... 5 out of 5 based on 2 ratings.
برگزاری تمرین تیم در مرکز تیم های ملی

تیم فوتبال پرسپولیس عصر روز گذشته در کمپ تیم های ملی تمرین کرد. بر اساس برنامه اعلامی و هماهنگی های لازم، برخلاف ادعاهای مطرح شده، تیم فوتبال پرسپولیس عصر یکش...

ارتش سرخ دات كام :

تیم فوتبال پرسپولیس عصر روز گذشته در کمپ تیم های ملی تمرین کرد.

بر اساس برنامه اعلامی و هماهنگی های لازم، برخلاف ادعاهای مطرح شده، تیم فوتبال پرسپولیس عصر یکشنبه ١٢ اردیبهشت از ساعت ١٨ تمرین خود را در زمین خط کشی شده شماره ٢ کمپ تیم های ملی برگزار کرد.

هم چنین با همکاری مسوولان مرکز ملی فوتبال حوضچه آب گرم و سرد در اختیار عوامل تیم قرار گرفت و حتی فرصت استفاده از مرکز پک هم به اعضا داده شد.
از طرفی عوامل تیم درخواست کوتاهی چمن زمین شماره ٢ را هم به مسوولان کمپ ارائه دادند و هماهنگی برای انجام این کار هم صورت گرفت.

درخواست دیگر نیز تعبیه دروازه های کوچک در زمین تمرین بود که این امکانات هم تدارک دیده شد. گفتنی است برنامه تمرینی روز دوشنبه ١٣ اردیبهشت هم از ساعت ١٨ از سوی عوامل تیم در اختیار مدیران مرکز ملی قرار گرفته و حتی برای استفاده دوباره از مرکز پک هم در جهت جلوگیری از تداخل کاری با برنامه کادر فنی تیم ملی، همکاری لازم انجام شده است.

سایت فدراسیون فوتبال درحالی بامداد امروز اقدام به انتشار این خبر کرده که رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس در مورد این جلسه تمرینی هیچ اطلاع رسانی نکرد. جالب است که تنظیم خبر سایت فدراسیون نیز در کنایه به انتقاداتی است که در این چند روز پرسپولیسی ها نسبت به شرایطشان در قرنطینه داشتند و اینکه مکان تمرینشان مشخص نیست. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر شاهین بندر عامری به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین عامری
شاهین عامری
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : روح الله شریفی
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4عیسی آل کثیر3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن