اکسید هد

پرسپولیس بی بهره از مزایای سرگروهی در آسیا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1157 ] - 2 روز پیش
پرسپولیس بی بهره از مزایای سرگروهی در آسیا

باشگاه پرسپولیس با وجود کسب بیش ترین امتیاز و سرگروهی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان در یک هشتم نهایی از مزایای این موارد بی بهره است. تیم های پرسپولیس ایران و ت...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس با وجود کسب بیش ترین امتیاز و سرگروهی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان در یک هشتم نهایی از مزایای این موارد بی بهره است.

تیم های پرسپولیس ایران و تاجیکستان، تنها سرگروه هایی هستند که در مرحله بعدی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا 2021 روبروی هم قرار می گیرند و سه سرگروه دیگر در منطقه غرب با تیم های دوم رو در رو خواهند شد.

برای تقابل سرگروه های یک و پنج، احتمال یک به ده وجود داشت که همان هم اتفاق افتاد. در این میان با توجه به این که هنوز تصمیمی برای برگزاری متمرکز ادامه رقابت ها اخذ نشده است، با حکم قرعه، میزبانی به تیم تاجیک رسید تا در عمل سرگروهی برای پرسپولیس، ثمری نداشته باشد.

این در حالی است که شاگردان یحیی گل محمدی بیشترین میزان امتیازات را در میان تمام گروه ها از آن خود کردند و تنها سرگروهی هستند که برای بازی بعد در خانه خود به میدان نخواهند رفت. با اجرای برنامه فعلی با توجه به این که این تیم تاجیک از رنگ قرمز در کیت اصلی خود بهره می برد، احتمالا قهرمان ایران باید با لباس دوم خود در آن مسابقه حضور پیدا کند.

طبق برنامه اعلامی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا مراحل یک هشتم و همچنین یک چهارم پایانی به صورت تک بازی در هفته پایانی شهریور و هفته ابتدایی مهرماه و نیمه نهایی و فینال رقابت ها به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سپاهان
سپاهان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان اصفهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 2
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : کیمورا (ژاپن)
پنجشنبه, 9 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن