ماموریت موفق کامیابی نیا در اصفهان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 602 ] - چهارشنبه, 22 اردیبهشت 1400

ماموریت موفق کامیابی نیا در اصفهان

روایت جالبی درباره تعویض احسان حاج صفی در بازی سپاهان و پرسپولیس منتشر شده است. محرم نویدکیا و هواداران سپاهان امیدوار بودند که احسان حا ج صفی نمایش خوبی جلوی... 5 out of 5 based on 3 ratings.
ماموریت موفق کامیابی نیا در اصفهان

روایت جالبی درباره تعویض احسان حاج صفی در بازی سپاهان و پرسپولیس منتشر شده است. محرم نویدکیا و هواداران سپاهان امیدوار بودند که احسان حا ج صفی نمایش خوبی جلوی...

ارتش سرخ دات كام :

روایت جالبی درباره تعویض احسان حاج صفی در بازی سپاهان و پرسپولیس منتشر شده است.

محرم نویدکیا و هواداران سپاهان امیدوار بودند که احسان حا ج صفی نمایش خوبی جلوی پرسپولیس داشته باشد اما او در 73 دقیقه ای که در زمین بود به خوبی از سوی هافبک دفاعی قرمزها مهار شد تا جایش را به یاسین سلمانی جوان دهد.

حاج صفی در تقابل با پرسپولیس به خوبی از سوی هافبک دفاعی جنگنده قرمزها یارگیری شد تا نتواند کاری از پیش ببرد. او در این بازی بارها با کمال کامیابی نیا بر سر گرفتن توپ درگیر شد اما این هافبک جنگنده پرسپولیس بود که باز هم توانست یکی از بازیهای خوب خود را در بخش دفاعی به نمایش بگذارد.

کمال از ابتدای مسابقه با سپاهان، سایه به سایه احسان حاج صفی حرکت کرده و اجازه نداد هافبک چپ پای حریف حتی یک شوت به سمت چارچوب دروازه پرسپولیس بزند.

کمال در بازی مقابل سپاهان علاوه بر مهار حاج صفی بازی خوب خود را در دقیقه 55 تکمیل کرد و موفق شد با یک ضربه آکروباتیک و قیچی برگردان فرصت خوبی برای گلزنی آل کثیر بسازد تا دروازه سپاهان باز شود.

کامیابی نیا که ششمین فصل خود در پرسپولیس را سپری می کند، در لیگ قهرمانان آسیا نیز عملکرد درخشانی را از خود به جای گذاشت و بیشترین زمان حضور در زمین را در بین 4 هافبک دفاعی پرسپولیس به نام خود ثبت کرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن