شکوری: دربی بخشی از مسیر کسب پنجمین قهرمانی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 648 ] - چهارشنبه, 22 اردیبهشت 1400

شکوری: دربی بخشی از مسیر کسب پنجمین قهرمانی است

 معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: : از هواداران پرسپولیس هم می خواهیم اتفاقات بازی گذشته مقابل سپاهان در اصفهان را کنار بگذارند و تصمیم گیری درباره آن ر... 5 out of 5 based on 2 ratings.
شکوری: دربی بخشی از مسیر کسب پنجمین قهرمانی است

 معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: : از هواداران پرسپولیس هم می خواهیم اتفاقات بازی گذشته مقابل سپاهان در اصفهان را کنار بگذارند و تصمیم گیری درباره آن ر...

ارتش سرخ دات كام :

 معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: : از هواداران پرسپولیس هم می خواهیم اتفاقات بازی گذشته مقابل سپاهان در اصفهان را کنار بگذارند و تصمیم گیری درباره آن را به کمیته های اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال بسپارند.

ابراهیم شکوری درباره آخرین وضعیت پرسپولیس قبل از برگزاری دربی پایتخت اظهار داشت: در مسیر تکرار قهرمانی پرسپولیس، امروز همه باید تمام تمرکز خود را معطوف به بازی با استقلال کنیم؛ همان طور که بعد از هر بازی، باید انرژی و تمرکز را معطوف به مسابقه بعدی کرد.

وی افزود: از هواداران پرسپولیس هم می خواهیم اتفاقات بازی گذشته مقابل سپاهان در اصفهان را کنار بگذارند و تصمیم گیری درباره آن را به کمیته های اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال بسپارند و مطمئن باشند باشگاه با تمام توان از حق خود و هواداران میلیونی اش دفاع خواهد کرد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: اقدام های حقوقی لازم به صورت دقیق، مستند و کامل انجام شده و از نقطه نظرات کارشناسان و هواداران هم استفاده کرده ایم. حالا به فضای فوتبال و لیگ برگشته ایم و واقعا نیاز است که هواداران این انرژی و توانی که دارند را به سمت روحیه و انگیزه بخشیدن به اعضای تیم، هدایت کنند. مطمئن باشند که این حضور حمایتی در فضای مجازی و انرژی آنها تاثیرگذار و تعیین کننده خواهد بود و به ویژه برای بازیکنان مهم است.

معاون اجرایی پرسپولیس در ادامه خاطرنشان کرد: دربی برای همه یکی از حساس ترین بازی ها است. من تجربه حضور در این بازی را دارم و شرایط آن را به خوبی درک می کنم. ما به کادرفنی و بازیکنان خود اطمینان کامل داریم. بدون تردید  دربی با وجود همه حساسیت هایش، بخشی از مسیر پرسپولیس برای رسیدن به پنجمین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر خواهد بود و نمی خواهیم به دلیل حواشی گذشته، تمرکزمان برای این بازی مهم را از دست بدهیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن