اکسید هد

برزیلیا: شهرآورد تهران در دنیا بی نظیر است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1425 ] - چهارشنبه, 22 اردیبهشت 1400

برزیلیا: شهرآورد تهران در دنیا بی نظیر است

بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: پس از بازگشت به ایران متوجه شدم قراردادم را فسخ کردند اما هرگز اجازه ندادند علت آن را بگویم. وسلی برزیلیا از جمله برزیلی های فوتبال ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
برزیلیا: شهرآورد تهران در دنیا بی نظیر است

بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: پس از بازگشت به ایران متوجه شدم قراردادم را فسخ کردند اما هرگز اجازه ندادند علت آن را بگویم. وسلی برزیلیا از جمله برزیلی های فوتبال ...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: پس از بازگشت به ایران متوجه شدم قراردادم را فسخ کردند اما هرگز اجازه ندادند علت آن را بگویم.
وسلی برزیلیا از جمله برزیلی های فوتبال ایران بود. او نیز در ابتدای حضور در پرسپولیس با انتقاداتی مواجه شد اما رفته رفته توانست به یکی از مهره های هجومی تیم علی دایی تبدیل شود. این بازیکن با پرسپولیس توانست یک جام حذفی را هم کسب کند.
در آستانه شهرآورد نودوپنجم پایتخت این بازیکن برزیلی در گفت وگویی، در مورد شرایط سرخپوشان، خاطراتش از حضور در پرسپولیس و ... صحبت هایی انجام داد که در زیر می خوانید:

آیا پرسپولیس را دنبال می کنید؟
من همیشه خودم را هوادار پرسپولیس می دانم و پیگیر نتایج این تیم هستم. بازی در پرسپولیس و زندگی در ایران تجربه فوق العاده ای برای من و خانواده ام بود. الان هم می دانم که روز جمعه دربی برگزار می شود و بی صبرانه منتظر این بازی هستم.

خودت به این بازی اشاره کردی. تجربه حضور در این بازی برای تو به عنوان یک بازیکن خارجی چطور بود؟
فوق العاده بود. بازی در بزرگ ترین دربی آسیا مقابل 100 هزار هوادار در ورزشگاهی که بیش از ظرفیت هوادار در آن قرار دارد فوق العاده بود.

بهترین خاطره ات از حضور در پرسپولیس چیست؟
زمانی که هواداران یکصدا من را تشویق کردند یکی از بهترین لحظات زندگی من بود. آنها بهترین هواداران در دنیا هستند.

خودت برزیلی هستی. از دید تو دربی تهران را با چه مسابقات بزرگی در تهران می توان مقایسه کرد؟

شهرآورد تهران یک فضای خاص است و به نظر من قابل مقایسه با سایر مسابقات نیست. هواداران فقط برد می خواهند و این نکته ویژه ای است. دربی تهران یک بازی بزرگ در آسیا است و امیدوارم شرایط به نحوی باشد که هواداران هر چه زودتر بتوانند به ورزشگاه بیایند چرا که جذابیت اصلی این تقابل حساس آنها هستند.

به زمان حضورت در پرسپولیس باز گردیم. یک قهرمانی هم با پرسپولیس داری.
درست است. آن قهرمانی به زمان حضور علی دایی باز می گردد. ما تیم خیلی خوبی بودیم و در لیگ هم شانس قهرمانی داشتیم با این حال اینکه عضوی از تیم قهرمان پرسپولیس بودم برای من یک افتخار بزرگ بود.

اما بعد از جام حذفی به صورت ناگهانی از تیم جدا شدی. علت آن چه بود؟
من با تیم قرارداد دو ساله داشتم و به آن پایبند بودم. برای تعطیلات به کشورم بازگشته بودم اما در زمان برگشت به ایران همسرم به یکباره در بیمارستان بستری شد تا فرزندمان را به دنیا بیاورد. به همین خاطر او امکان مسافرت نداشت. تیم در دبی حضور داشت و تیاگو فراگا شماره هتل را به من داد. من با دستیار پرتغالی سرمربی صحبت کردم و شرایط را برای او بازگو کردم. پس از آن هم خودشان گفتند در این شرایط بمان و کنار خانواده ات باش.
پس از آن که همسر و فرزندم را از بیمارستان مرخص کرده بودم اردوی پرسپولیس هم در دبی تمام شده بود. من به ایران بازگشتم اما دیدم که قراردادم فسخ شده است آن هم در شرایطی که هنوز 2 فصل از آن باقی مانده بود. هم من و هم هم بازیانم از این موضوع متعجب شدیم.

یعنی خودت از این موضوع مطلع نبودی؟
اصلا. من با کادر فنی صحبت کرده بودم و خودشان گفتند در کنار خانواده ات باش. فکر می کنم هر کس دیگری هم جای من بود در آن شرایط در کنار خانواده اش می ماند. از طرفی من با هماهنگی مرخصی گرفته بودم. تا امروز سوال زیادی از من در مورد جدایی از پرسپولیس شده اما خوشحالم که این موضوع را گفتم. چرا که هرگز به من این اجازه را ندادند تا علت جدایی ام را بگویم.

*از پرسپولیس شکایت نکردی؟

من پول زیادی از باشگاه می خواستم اما به خاطر روزهای خوبی که در این تیم داشتم و هواداران که همیشه من را دوست داشتند، از حقم گذشتم و شکایت نکردم.

*از هم بازی هایت در پرسپولیس خبر داری؟
با شیث رضایی، سپهر حیدری، عادل کلاه کج، ابراهیم شکوری و محسن خلیلی در ارتباط هستم و در مورد تیم با هم صحبت می کنیم. البته کریم باقری هم زمانی که آنجا بودم خیلی با من ارتباط خوبی داشت اما در چند سال اخیر با او ارتباطی نداشتم.

*می دانی که او پایه ثابت کادر فنی پرسپولیس در سال های اخیر است؟
او در زمان بازی هم یک رهبر برای تیم بود. او شخصیت فوق العاده ای دارد و در زمان حضور در تیم به ما خیلی کمک کرد. حضور او نعمت بزرگی هم برای پرسپولیس است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن