زادمهر: پرسپولیس نباید اسیر حاشیه های دربی شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 547 ] - چهارشنبه, 22 اردیبهشت 1400

زادمهر: پرسپولیس نباید اسیر حاشیه های دربی شود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس وارد حواشی بازی شود، گرفتار خواهد شد و نباید اجازه بدهند که آنها را به آن سمت بکشند. محمدرضا زادمهر درباره عملکرد سر... 5 out of 5 based on 1 ratings.
زادمهر: پرسپولیس نباید اسیر حاشیه های دربی شود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس وارد حواشی بازی شود، گرفتار خواهد شد و نباید اجازه بدهند که آنها را به آن سمت بکشند. محمدرضا زادمهر درباره عملکرد سر...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس وارد حواشی بازی شود، گرفتار خواهد شد و نباید اجازه بدهند که آنها را به آن سمت بکشند.

محمدرضا زادمهر درباره عملکرد سرخپوشان در لیگ قهرمانان 2021 آسیا اظهار داشت: قبل از هر چیز جا دارد که به بازیکنان و کادر فنی خسته نباشید بگویم که با موفقیت، مرحله اول لیگ قهرمانان را پشت سر گذاشتند و بعد از بازی های سنگین و فشرده، شرایط جوی سخت، تحمل شرایط قرنطینه در هند و تهران و با وجود استرس کرونا در این مدت، آن بازی خوب را برابر سپاهان انجام دادند. هر چند آن بازی دیگر تمام شده است و اکنون باید تمام تمرکز روی دربی باشد.

وی ادامه داد: دربی مسابقه ای است که تأثیر شرایط روحی و روانی در آن زیاد است و با یک شرایط روحی و تمرکز بالا، خیلی بیشتر می توان داشته های فنی را در زمین ارائه کرد و مشخص است از نظر داشته های فنی، پرسپولیس نسبت به تمام حریفان خود و از جمله در بازی جمعه، برتری دارد.

پیشکسوت فوتبال ایران و پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس باید متوجه این برتری باشد. تیم های دیگر هم به این مسابقه واقف هستند. طبیعی است که برای آنها بهتر خواهد بود که بازی به حواشی کشیده شود تا بخشی از قابلیت فنی پرسپولیس در زمین اجرا نشود. پرسپولیس اصلا باید خودش را از این مسائل دور نگه دارد. تمام آن چیزی که نیاز دارد، این است که بازی خودشان را انجام بدهند. همان انتقال بازی از دفاع به هافبک و از هافبک به حمله که در لیگ قهرمانان هم به خوبی انجام دادند. پرسپولیس وارد حواشی بازی شود، گرفتار خواهد شد و نباید اجازه بدهند که آنها را به آن سمت بکشند.

زادمهر اضافه کرد: پرسپولیس الان خط حمله ای هم دارد که به همه تیم ها گل می زند. نفرات خط حمله هم قابلیت های متفاوتی دارند که دست کادر فنی را باز می گذارد. این دیگر صلاحدید و استراتژی سرمربی است که بخواهد با یک، دو یا سه مهاجم بازی کند. الان حداقل سه بازیکن هدف خوب داریم که خیلی هم خوب سر می زنند و برتری هوایی برای پرسپولیس است. روی زمین هم خوب هستند. آل کثیر تکنیک و حمل توپ خیلی خوبی دارد. مغانلو هم جنگجو و شجاع است. از این مزایا می توان استفاده کرد و برتری هوایی پرسپولیس در حمله، هنگام ضربات شروع مجدد بیشتر می شود، چون سید جلال، کنعانی زادگان و نوراله ی مشارکت می کنند.

وی تصریح کرد: البته شکی نیست که آنها بازیکنان خوبی دارند. استقلال در فاز هجومی از تکنیک شوت زنی و همچنین گذر بازیکن در یک به یک ها برخوردار است ولی کفه ترازوی فنی برای پرسپولیس سنگین تر است و به این دلیل می گویم بازیکنان پرسپولیس نباید با ورود به حواشی اجازه بدهند که حریفان، بازی را از فاز فنی خارج کنند. البته در این مسابقه، در اختیار گرفتن میانه زمین اهمیت دارد و روز بسیار مهم بازیکنان خط میانی است. جنگ واقعی آن جا است تا کنترل توپ و بازی را به دست بگیرند و همچنین پوشش در دفاع و حمایت از حمله را اجرا کنند.

زادمهر درباره بازیکنان پرسپولیس از جمله وحید امیری تصریح کرد: در مورد تمام بازیکنان پرسپولیس می توان صحبت کرد ولی اجازه بدهید من در این جا از وحید امیری بگویم. او توان هوازی بسیار بالایی دارد. هر جا که از او می خواهند بازی کند، بهترین می شود. تعریفی از یک بازیکن کاملا در خدمت تیم است. بازیکنی است که واقعا به سایر همبازیانش هم کمک می کند.

او تاکید کرد: از امید عالیشاه هم باید بگویم، بازیکنی که می بینیم راحت تک به تک ها را عبور می کند. الان دیگر حق او است که به تیم ملی دعوت شود. بیشترین خطاها روی او اتفاق می افتد. او خودش را به هافبک ها و مدافعان حریف تحمیل می کند و آژیر خطر را برای هافبک های تیم ملی به صدا در آورده است.

زادمهر افزود: در مقطعی که سرپرست تیم ملی بودم یحیی گل محمدی هم بازیکن تیم ملی بود. در زمان خودش جزو معدود مدافعانی بود که به راحتی حمل توپ می کرد. یک بار برای بازیکنان تیم ملی یکسری معمای پازل طرح کردم و بعضی موارد را فقط یحیی گل محمدی حل می کرد و واقعا به هوش او ایمان آوردم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن