باشگاه: به انتخاب اکبریان برای دربی احترام می گذاریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 630 ] - چهارشنبه, 22 اردیبهشت 1400

باشگاه: به انتخاب اکبریان برای دربی احترام می گذاریم

باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه ای اعلام کرد به انتخاب محمدرضا اکبریان برای قضاوت دربی احترام می گذارد. باشگاه پرسپولیس در پاسخ به تماس ‎های صورت گرفته و سوالا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
باشگاه: به انتخاب اکبریان برای دربی احترام می گذاریم

باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه ای اعلام کرد به انتخاب محمدرضا اکبریان برای قضاوت دربی احترام می گذارد. باشگاه پرسپولیس در پاسخ به تماس ‎های صورت گرفته و سوالا...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه ای اعلام کرد به انتخاب محمدرضا اکبریان برای قضاوت دربی احترام می گذارد.

باشگاه پرسپولیس در پاسخ به تماس ‎های صورت گرفته و سوالات رسانه ها در پی طرح بعضی مباحث مرتبط با بازی روز جمعه اعلام می دارد؛ به جامعه داوران فوتبال ایران و همچنین تصمیم فدراسیون فوتبال و کمیته و دپارتمان داوری در انتخاب آقای محمدرضا اکبریان، داور بین المللی فوتبال کشورمان برای قضاوت دربی، احترام می گذارد.

دربی بزرگ فوتبال ایران، مهم ترین و در عین حال جذاب ترین رقابت هر فصل فوتبال و ورزش کشور به شمار می رود و نیاز است که همه اهالی فوتبال به ویژه عوامل درگیر با این مسابقه، برای برگزاری هرچه بهتر آن تلاش کنند تا آرامش بر اردوی هر دو تیم حکم فرما شود.

سیاست مدیریت باشگاه پرسپولیس بر اصل «آرامش به جای جنجال» استوار است. همچنین اعتقاد داریم نباید رفتارها، بیانیه ها، مصاحبه ها و اظهارنظرهایی صورت بگیرد که واهمه تلاش برای اعمال فشار و تاثیرگذاری بر برگزارکنندگان مسابقات، به ویژه مداخله  در امر داوری از آن استخراج شود.

پرسپولیس با ذهنی آرام و امیدوار به رعایت عدالت در همه سطوح، از جمله عدالت در امر مدیریت بازی، نظارت بر اتفاقات، عملکرد داوران و مسائل حاشیه ساز وارد دربی خواهد شد.

عدالت، آرامش، تمرکز و اخلاق، تنها واژه های محبوب و مورد انتظار باشگاه پرسپولیس است که امیدواریم قبل، حین و بعد از دربی رعایت شود.

برای رسیدن به نمود عملی این واژه ها، نیاز به همدلی و هماهنگی همه اعضای خانواده بزرگ فوتبال ایران است. هر کسی باید نقش و مسئولیت خود در رقم زدن یک دربی زیبا، بدون حرف و حدیث، اتفاقات پشت پرده و عاری از حاشیه را بپذیرد و آن را اجرا کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن