اکسید هد

خانمحمدی: به پیروزی پرسپولیس در دربی امیدوارم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 381 ] - پنجشنبه, 23 اردیبهشت 1400

خانمحمدی: به پیروزی پرسپولیس در دربی امیدوارم

پیشکسوت پرسپولیس حسن خانمحمدی در مصاحبه ای گفت: به پیروزی پرسپولیس در دربی امیدوار است. حسن خانمحمدی در گفت وگویی، اظهار داشت: این دربی در زمانی برگزار می شود... 5 out of 5 based on 2 ratings.
خانمحمدی: به پیروزی پرسپولیس در دربی امیدوارم

پیشکسوت پرسپولیس حسن خانمحمدی در مصاحبه ای گفت: به پیروزی پرسپولیس در دربی امیدوار است. حسن خانمحمدی در گفت وگویی، اظهار داشت: این دربی در زمانی برگزار می شود...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس حسن خانمحمدی در مصاحبه ای گفت: به پیروزی پرسپولیس در دربی امیدوار است.

حسن خانمحمدی در گفت وگویی، اظهار داشت: این دربی در زمانی برگزار می شود که پرسپولیس در شرایط فنی خیلی خوبی قرار دارد. پرسپولیس در آسیا و برابر سپاهان، بازی های قابل قبولی را انجام داد و تا حد زیادی به نتایج دلخواه رسید. البته در دیدار با سپاهان، یکسری حواشی به تیم وارد شد و بازیکنان با توجه به موقعیت بالاتر فنی که دارند، باید از این مساله پرهیز کنند و تمام تمرکزشان روی بازی معطوف باشد. البته در این مسیر قطعا کادرفنی به عنوان مسئول تیم این مساله را دنبال می کند.

وی درباره حساسیت دربی که حالا به جهت رقابت قهرمانی حساس تر شده است، هم ادامه داد: درست است که این بازی سه امتیاز دارد ولی با حساسیت های خاص خودش همراه است. البته باید بگویم واقعا این طور نیست که اگر پرسپولیس این بازی را برد، قهرمانی مسجل است یا این که اگر خدای ناکرده نبرد، قهرمان نخواهد شد. موضوع اصلی تاثیر روحی و روانی نتیجه این مسابقه است که شرایط آینده تیم و بازیکنان را تحت تاثیر قرار می دهد.

خانمحمدی تصریح کرد: قبل از بازی هم باید روی مسائل روحی و روانی کار کرد، چون ارتباط مستقیم به کیفیت و عملکرد بازیکنان دارد. این کار هم بر عهده کادرفنی است. من خیلی امیدوارم پرسپولیس سه امتیاز بازی را بگیرد، به ویژه که سپاهان هر چند با یک بازی بیشتر ولی با سه امتیاز اختلاف بالاتر است.

بازیکن اسبق پرسپولیس که همواره در دربی ها نمایش خوبی داشت، خاطرنشان کرد: مهم ترین عامل تاثیرگذار برای بازی بهتر در دربی، استرس کمتر و تمرکز بیشتر است. استرس هم به رفتار مدیریت، کادرفنی و هواداران برای این بازی بستگی دارد. فشار بیش از حد حتی می تواند مانع موفقیت شود. در این میان، کادرفنی در حالی که خودش تحت فشار زیادی خواهد بود، مجبور است فشارهای رسانه ها و هواداران روی بازیکنان را کم کند و آنها را در وضعیت سرشار از آرامش و بدون استرسی روانه مسابقه کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن