اکسید هد

آرفی: خودِ پرسپولیس ستاره دربی است نه یک بازیکن!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 581 ] - پنجشنبه, 23 اردیبهشت 1400

آرفی: خودِ پرسپولیس ستاره دربی است نه یک بازیکن!

مهاجم اسبق پرسپولیس نظرات جالبی در مورد شرایط این تیم و حواشی چند روز اخیر سرخپوشان دارد. اشپیتیم آرفی در گفت وگویی، در خصوص نود و پنجمین تقابل پرسپولیس و است... 5 out of 5 based on 2 ratings.
آرفی: خودِ پرسپولیس ستاره دربی است نه یک بازیکن!

مهاجم اسبق پرسپولیس نظرات جالبی در مورد شرایط این تیم و حواشی چند روز اخیر سرخپوشان دارد. اشپیتیم آرفی در گفت وگویی، در خصوص نود و پنجمین تقابل پرسپولیس و است...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم اسبق پرسپولیس نظرات جالبی در مورد شرایط این تیم و حواشی چند روز اخیر سرخپوشان دارد.

اشپیتیم آرفی در گفت وگویی، در خصوص نود و پنجمین تقابل پرسپولیس و استقلال در چارچوب دربی تهران که عصر جمعه برگزار می شود، گفت: نمی دانم وضعیت مصدومان پرسپولیس برای بازی چطور است، اما حتی اگر آن ها به بازی نرسند اتفاقی نمی افتد و پرسپولیس آنقدر بازیکن دارد که جای آنها را پر کند. به نوعی دست یحیی برای دربی باز است.

وی ادامه داد: پرسپولیس پیش از بازی با استقلال توانست در اصفهان بازی خوبی مقابل سپاهان انجام بدهد و می توانست سه امتیاز را هم بگیرد، اما به هر دلیل این اتفاق رخ نداد. امیدوارم که پرسپولیس در بازی با استقلال بتواند دو امتیاز از دست رفته بازی سپاهان را جبران کند و همچنان مدعی اصلی قهرمانی باشد.

مهاجم سابق پرسپولیس در پاسخ به این سوال که به نظرش ستاره سرخپوشان در بازی روز جمعه چه بازیکن یا خطی از زمین خواهد بود؟ تاکید کرد: آن تیمی که برنده می شود ستاره است نه یک یا چند بازیکن. در ضمن در پرسپولیس ستاره معنا ندارد، چون خودِ پرسپولیس ستاره است. ما باید این را یاد بگیریم که ماهیت باشگاه پرسپولیس برای ما ستاره باشد نه یک یا چند بازیکن. وقتی موفقیتی به دست می آید تمام ارکان باشگاه پرسپولیس خوشحال می شوند و این یعنی خود باشگاه ستاره است.

آرفی خاطرنشان کرد: برانکو توانست تفکری را در پرسپولیس پرورش بدهد و باید همان تفکر ادامه دار باشد. خوشبختانه دیگر در پرسپولیس حاشیه نداریم، باقری، پیروانی و گل محمدی همه چیز را جمع و جور می کنند و این مبارزه با حاشیه، میراث زمان برانکو است. کاش بقیه باشگاه ها هم از پرسپولیس یاد بگیرند و دست از بچه بازی، بهانه و حاشیه بردارند و حرفه ای بشوند تا فوتبال ایران جذاب تر شود.

وی با اشاره به حواشی بازی پرسپولیس و سپاهان در چند سال گذشته در اصفهان گفت: نمی دانم چرا در زمانی که فوتبال در همه جهان حرفه ای شده چنین آتشی بین پرسپولیس و سپاهان روشن شده است. متاسفانه کسی هم نیست که این آتش را خاموش کند و من نمی دانم چرا کسی این کار را نمی کند. ما باید یاد بگیریم که هر تیمی که مقابل پرسپولیس بازی می کند و یا هر بازیکنی که مقابل پرسپولیس بازی می کند با هر سابقه ای که دارد در آن لحظه رقیب پرسپولیس است، اما پس از اینکه از زمین بیرون آمدیم باید همه چیز فراموش شود. من نمی دانم چرا چنین وضعیتی در فوتبال ایران هنوز جریان دارد.

مهاجم اسبق پرسپولیس افزود: ما می توانیم با تماشاگران یا هواداران حرف بزنیم، اما نمی توانیم جلوی آنها را بگیریم، ولی می توانیم جلوی خودمان را که بگیریم. خودمان به عنوان مربی و بازیکن باید به هم احترام بگذاریم و شرایط را کنترل کنیم. یحیی و محرم هر دو فوتبالیست بودند و باید بتوانند حواشی را جمع کنند. متاسفانه چند سالی است که در اصفهان و در بازی های سپاهان و پرسپولیس اتفاقاتی رخ می دهد و حواشی ایجاد می شود که همه آن هم تقصیر بازیکنان و مربیان نیست.

آرفی خاطرنشان کرد؛ هنوز هم برای من جای سوال است که بعد از سوت پایان بازی سپاهان و پرسپولیس آن همه آدم کنار زمین چه کار می کردند؟ مگر غیر از این است که باید جایگاه و محل تردد همه افراد مشخص باشد؟ وقتی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ کارت های مخصوص را صادر کرده اند چرا خود ما حرفه ای رفتار نمی کنیم؟ و چرا هر کسی جایگاه خودش را نمی داند؟ وقتی کارتی حرفه ای صادر شده خود خبرنگار و عکاس باید حرفه ای عمل کنند و در جایی که جایگاهش نیست حضور نداشته باشد. اگر فدراسیون و سازمان لیگ چنین مسئله ای را مشخص نکردند که ایراد از آنهاست، اما اگر مشخص کردند ایراد از عکاس، خبرنگار یا افراد اضافه است.

وی در پایان عنوان کرد: در حواشی بازی سپاهان و پرسپولیس چند نکته بسیار مهم است. اگر سازمان لیگ و فدراسیون محل تردد و جایگاه افراد را مشخص کردند که ایراد از میزبان بوده که کنار زمین آن همه شلوغ بود. اگر میزبان کارش را انجام داده شخص یا اشخاصی که خودشان را به کنار زمین رساندند مقصر هستند. اگر عکاسان، خبرنگاران و افراد اضافی در جایگاه خودشان بودند که آن وقت بازیکنان مقصر هستند. البته که من فکر نمی کنم نکته آخر باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

تیم ملی موفق به صعود از گروه خود می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن