اکسید هد

باقری ها: بازی سپاهان و پرسپولیس حواشی سنگینی داشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 549 ] - پنجشنبه, 23 اردیبهشت 1400

باقری ها: بازی سپاهان و پرسپولیس حواشی سنگینی داشت

پیشکسوت پرسپولیس گفت: واکنش های باشگاه ها، هواداران و فضای مجازی ذهنیت ایجاد کرد و روی کیفیت بازی سپاهان و پرسپولیس دو تیم تاثیرگذار بود. نبی الله باقری ها در... 5 out of 5 based on 2 ratings.
باقری ها: بازی سپاهان و پرسپولیس حواشی سنگینی داشت

پیشکسوت پرسپولیس گفت: واکنش های باشگاه ها، هواداران و فضای مجازی ذهنیت ایجاد کرد و روی کیفیت بازی سپاهان و پرسپولیس دو تیم تاثیرگذار بود. نبی الله باقری ها در...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: واکنش های باشگاه ها، هواداران و فضای مجازی ذهنیت ایجاد کرد و روی کیفیت بازی سپاهان و پرسپولیس دو تیم تاثیرگذار بود.

نبی الله باقری ها در گفت وگویی، در خصوص تساوی پرسپولیس و سپاهان در لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: این بازی تحت تاثیر حرف های قبل از بازی قرار داشت. حرف های باشگاه ها، هواداران و فضای مجازی ذهنیت ایجاد کرد و روی کیفیت بازی هر دو تیم تاثیرگذار بود. با اینکه نبرد دو تیم برای کورس قهرمانی خیلی مهم بود، اما واقعیت اینجاست که پرسپولیس به خاطر برگزاری لیگ قهرمانان آسیا خسته بود. از نظر عملکرد بازی سنگینی بود، از نظر حواشی بازی سنگین تر!

وی افزود: بررسی و آنالیز بازی های پرسپولیس نشان می دهد که شاگردان گُل محمدی در نیمه دوم پرفشارتر و بهتر بازی می کنند. در این بازی اگر قدر یکی دو فرصت خود را به خوبی می دانستند به نظرم می توانستند برنده باشند. البته باید بگویم که پیام نیازمند برای سپاهان مانند یک ستون است و در دریافت آن دو موقعیت پرسپولیس به خوبی نقش خود را ایفا کرد.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: با مصدومیت امید عالیشاه برنامه های یحیی گل محمدی بهم ریخت. عالیشاه بازیکنی است که باتوجه به قدرت حمل توپش و حرکت در طول و عرض می توانست تیم سپاهان را به دردسر بندازد. گل محمدی به درستی آل کثیر را بر روی نیمکت نشاند که در نیمه دوم با توجه به سرعت و دوندگی بالا از وی استفاده کند.

وی ادامه داد: عالیشاه در تمام دوره هایی که در پرسپولیس حضور داشته عملکرد خوبی داشته است. با این وجود گل محمدی به نحو خیلی خوبی از این بازیکن بهره می گیرد و به او در زمین آزادی عمل داده است. همه این موارد باعث شده است که شاهد عملکرد خوبی از عالیشاه باشیم.

باقری ها درباره عملکرد شهریار مغانلو مقابل سپاهان عنوان کرد: مغانلو بازیکن با کیفیتی است، اما برای هماهنگی و ارائه قابلیت هایش درپرسپولیس نیازمند زمان بیشتری است.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص بازی دربی عنوان کرد: اگر بازیکنان استقلال و پرسپولیس را به تفکیک هر خط مقایسته کنیم میزان تجربه سرخ پوشان بیشتر است. این بازی هم بازی خاصی است و نمی توان درباره نتیجه خیلی دقیق صحبت کرد، اما تجربه در آن تاثیرگذار است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن