اکسید هد

لک vs مظاهری؛ دوئل برای کلین شیت شماره یک

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 621 ] - پنجشنبه, 23 اردیبهشت 1400

لک vs مظاهری؛ دوئل برای کلین شیت شماره یک

دروازه بانان پرسپولیس و استقلال فردا دومین دربی خود را با پیراهن این دو تیم انجام خواهند داد. دروازه بانی همیشه جزو جذاب ترین بخش های فوتبال است. هر تیمی برای... 5 out of 5 based on 5 ratings.
لک vs مظاهری؛ دوئل برای کلین شیت شماره یک

دروازه بانان پرسپولیس و استقلال فردا دومین دربی خود را با پیراهن این دو تیم انجام خواهند داد. دروازه بانی همیشه جزو جذاب ترین بخش های فوتبال است. هر تیمی برای...

ارتش سرخ دات كام :

دروازه بانان پرسپولیس و استقلال فردا دومین دربی خود را با پیراهن این دو تیم انجام خواهند داد.

دروازه بانی همیشه جزو جذاب ترین بخش های فوتبال است. هر تیمی برای موفقیت به یک دروازه بان خوب و آماده نیاز دارد؛ چیزی که به نظر می رسد دو تیم پرسپولیس و استقلال از بابت آن در بازی فردا مشکلی نداشته باشند. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، در دربی شماره 95 حامد لک را درون دروازه پرسپولیس و رشید مظاهری را درون دروازه استقلال خواهیم دید؛ دروازه بانانی که دربی رفت این فصل، اولین تجربه شان بود. لک و مظاهری در دیدار رفت در شرایطی جالب به میدان رفتند، شرایطی که می خواهیم آن را با شرایط فعلی شان مقایسه کنیم.

دروازه بانان استقلال و پرسپولیس، در حالی ماموریت حراست از دروازه تیم هایشان در دربی 94  را بر عهده داشتند که از نظر آماری، در شرایطی کاملا مساوی با یکدیگر قرار داشتند. بر اساس آمار، لک و مظاهری تا پیش از دربی رفت در 7 بازی (630 دقیقه) برای تیم هایشان به میدان رفته و 5 بار موفق به رقم زدن کلین شیت شده بودند. میانگین گل خورده هر دو دروازه بان، 0.3 گل در هر بازی بود. در چنین شرایطی، دوئل لک و مظاهری برگزار شد و هیچکدام از دو دروازه بان موفق به ثبت کلین شیت نشده و با دریافت دو گل به کار خود خاتمه دادند.

حال در دور برگشت بار دیگر شاهد رویارویی این دو دروازه بان خواهیم بود. دروازه بانانی که در دومین تجربه دربی خود به دنبال ثبت کلین شیت خواهند بود؛ کاری که در بازی رفت موفق به انجام آن نشده بودند. در چنین شرایطی نگاهی داریم به عملکرد آماری لک و مظاهری تا پایان هفته بیست و دوم و پیش از بازی فردا:

حامد لک از نظر تعداد بازی در شرایط بهتری نسبت به همتای خود در استقلال قرار دارد. او در حالی 20 (1800 دقیقه) بازی برای پرسپولیس انجام داده که رشید مظاهری در 16 بازی (1440 دقیقه) برای استقلال به میدان رفته است. لک در طول بازی های این فصل (لیگ برتر) 11 بار موفق به ثبت کلین شیت شده و این تعداد برای رشید مظاهری 8 است؛ به این ترتیب گلر سرخ پوشان در 0.55 درصد بازی ها دروازه تیمش را بسته نگه داشته و گلر آبی ها نیز در 0.50 درصد بازی هایی که درون دروازه بوده موفق به بسته نگه داشتن دروازه تیمش شده است.

لک این فصل 4 بازی بیشتر از مظاهری درون دروازه قرار گرفته و میانگین مهار دو دروازه بان تقریبا برابر بوده است. اما مظاهری میانگین گل خورده کمتری داشته است. مظاهری نزدیک به 19% از شوت های در چارچوبش را گل خورده و این عدد برای حامد لک نزدیک به 22% است. یک نکته جالب در مورد این دوازه بان این است که هیچ کدام از آنها تا این جای فصل موفق به مهار ضربه پنالتی حریفان نشده اند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • morteza morteza
    morteza morteza :
    به یاری خدا لک امشب هم کلین شیت کنه ولی مظاهری در این امر ناموفق باشه آمیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین...

نظرسنجی

تیم ملی موفق به صعود از گروه خود می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن