اکسید هد

گرشاسبی: در زمین زورشان به پرسپولیس نمی رسد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 918 ] - پنجشنبه, 23 اردیبهشت 1400

گرشاسبی: در زمین زورشان به پرسپولیس نمی رسد

مدیرعامل اسبق تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که با توجه به شرایط موجود پرسپولیس باید خیلی راحت استقلال را شکست دهد. حمیدرضا گرشاسبی درباره نود و پنجمین تقابل پ... 5 out of 5 based on 8 ratings.
گرشاسبی: در زمین زورشان به پرسپولیس نمی رسد

مدیرعامل اسبق تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که با توجه به شرایط موجود پرسپولیس باید خیلی راحت استقلال را شکست دهد. حمیدرضا گرشاسبی درباره نود و پنجمین تقابل پ...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل اسبق تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که با توجه به شرایط موجود پرسپولیس باید خیلی راحت استقلال را شکست دهد.

حمیدرضا گرشاسبی درباره نود و پنجمین تقابل پرسپولیس و استقلال در شهرآورد پایتخت که عصر جمعه برگزار می شود، اظهار داشت: من فکر می کنم با توجه به شرایط موجود بچه ها راحت استقلال را ببرند. پرسپولیس تیم آماده ای دارد و با یاری خدا برنده شهرآورد است.

وی ادامه داد: البته اینکه برخی می گویند استقلال تیم ضعیفی است را قبول ندارم. استقلال تیم خوبی است اما پرسپولیس از آنها بهتر است. با توجه به اینکه شهرآورد بدون تماشاگر برگزار می شود، 40 تا 50 درصد از استرس بازیکنان کم می شود و آنها با خیال راحت تر بازی می کنند. در هر صورت پرسپولیسی ها باید با تمام قوا به زمین بروند و استقلال را ببرند.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس درباره برخی حواشی که اخیرا در مورد این تیم ایجاد شده است، گفت: با توجه به اینکه پرسپولیس به ثبات رسیده و چهار سال است با اقتدار قهرمان می شود چنین اتفاقاتی طبیعی است. به نظر من که پرسپولیسی ها نباید کوچکترین حساسیتی نسبت به این حواشی داشته باشند و باید کار خودشان را بکنند. بازیکنان و اعضای پرسپولیس باید بدانند که همیشه به قطار در حال حرکت سنگ می زنند و و صحبت های نابجای چند نفر نباید قطار در حال حرکت آنها را متوقف کند. امیدوارم با قهرمانی در آسیا این نسل فوق العاده پرسپولیس به حقشان برسند؛ آنها فقط باید آرامش داشته باشند.

گرشاسبی افزود: می دانید چرا بعضی ها دوست دارند فقط در مورد پرسپولیس حرف بزنند و در مورد تیم خودشان چیزی نمی گویند؟ چون پرسپولیس تیم قدرتمندی است و آنها سعی می کنند خودشان را به پرسپولیس بچسبانند. این افراد در زمین زورشان به پرسپولیس نمی رسد و می خواهند بیرون از میدان بچه های ما را به حاشیه بکشند. طبیعی است که آنها در این سالها افتخاری نداشتند و شاهد قهرمانی های مقتدرانه تیم ما بودند.

وی خاطر نشان کرد: این افراد زورشان به پرسپولیس نمی رسد و می خواهند برای تیم ما حاشیه درست کنند، در حالی که این رفتارها دیگر قدیمی شده است. تیم های دیگر اگر از نظر فنی خوب هستند باید در زمین حرف شان را بزنند، نه بیرون از زمین و با حاشیه درست کردن های مضحک.

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: این نکته را به دوستان می گویم که اگر پرسپولیس در این سال ها به قهرمانی رسیده به خاطر این بود که شخصیت قهرمانی داشته و در زمین حرف هایش را زده است. شما هم اگر دوست دارید مثل پرسپولیس به قهرمانی برسید در زمین حرف هایتان را بزنید. دیگر دوران برخی حرکات و صحبت های عجیب به پایان رسیده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن