اکسید هد

دربی پایتخت و عادت نکردن به کلمه «بدون تماشاگر»

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 353 ] - جمعه, 24 اردیبهشت 1400

دربی پایتخت و عادت نکردن به کلمه «بدون تماشاگر»

امروز سومین بازی پیاپی استقلال و پرسپولیس بدون حضور تماشاگر برگزار می شود. می گویند انسان زمانی قدر چیزی را می داند که آن را از دست بدهد. شما در زمان بیماری ا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
دربی پایتخت و عادت نکردن به کلمه «بدون تماشاگر»

امروز سومین بازی پیاپی استقلال و پرسپولیس بدون حضور تماشاگر برگزار می شود. می گویند انسان زمانی قدر چیزی را می داند که آن را از دست بدهد. شما در زمان بیماری ا...

ارتش سرخ دات كام :

امروز سومین بازی پیاپی استقلال و پرسپولیس بدون حضور تماشاگر برگزار می شود.

می گویند انسان زمانی قدر چیزی را می داند که آن را از دست بدهد. شما در زمان بیماری است که می فهمید سلامتی چه نعمت بزرگی است و وقتی عزیزی را از دست بدهید تازه متوجه می شوید که چقدر برایتان باارزش بود. فوتبالی ها هم در این یک سال تازه فهمیدند که حضور تماشاگر در ورزشگاه تا چه اندازه اهمیت دارد.

از ساعت 19:30 امروز سوت آغاز دربی 95 به صدا درخواهد آمد و دو تیم در میان سکوت دیوانه کننده ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت. سکوتی که حالا تقریبا یک سال است که همراه فوتبال ایران شده و دربی پایتخت با آن همه هیجان تحت تاثیر آن قرار گرفته است.

روزگاری یکی از دلخوشی های «عشق فوتبال ها» حضور در ورزشگاه آزادی و نود دقیقه تماشای دربی بود. قبل از این که بلیط فروشی مسابقات تا حدودی سر و سامان بگیرد شب قبل از بازی ورزشگاه آزادی پر بود از هوادارانی که از راه های دور و نزدیک مسافتی طولانی طی کرده اند تا نمایش تیم محبوب شان را ببینند.

آن موقع کسی فکرش را نمی کرد روزی دلتنگ همین استادیوم رفتن شود؛ دلتنگ ساندویچ کالباسِ بی کیفیت ورزشگاه و صندلی های سفت. کرونا اما کاری کرده که حالا همه دلتنگ این خوشی های ساده شوند.

این دلتنگی فقط مخصوص تماشاگران نیست بلکه فوتبال هم با خالی شدن استادیوم ها مهم ترین عنصر خود یعنی «تماشاگر» را از دست داده است. بدون تماشاگر انگار یک چیزی کم است و بلندگوها و پرچم های بزرگ تیم ها روی سکوهای استادیوم هم این جای خالی را پر نمی کند. یک سال بازی بدون تماشاگر هنوز نتوانسته فوتبال را به غیبت هواداران عادت دهد و همه منتظر روزی هستند که شر کرونا از سر جهان کم شود تا استادیوم و هواداران دوباره به هم برسند.

دربی امروز هم بدون تماشاگر برگزار می شود تا تعداد دربی های متوالی بدون هیاهو به عدد 3 برسد. شاید همه فوتبالی ها امروز آرزو می کنند این «سه» به «چهار» نرسد و شر کرونا برای همیشه از سر جهان برداشته شود.خیلی ها آرزو می کنند به همان روزهای قدیم برگردند،به دورانی که خوردن یک ساندویچ در استادیوم حسرت نبود و سوار شدن بدون دغدغه در اتوبوس های شرکت واحد هم همین طور.خیلی ها حالا آرزوهای ساده ای دارند که رسیدن به آنها سخت است و نامعلوم...


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن