دربی بازترین عضو اردوی پرسپولیس کیست؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 870 ] - جمعه, 24 اردیبهشت 1400

دربی بازترین عضو اردوی پرسپولیس کیست؟

کریم باقری 30 بار به عنوان بازیکن و مربی حضور در شهرآورد را تجربه کرده است. کریم باقری باسابقه ترین عضو اردوی پرسپولیس در دربی محسوب می شود. او که پیش از انتق... 5 out of 5 based on 6 ratings.
دربی بازترین عضو اردوی پرسپولیس کیست؟

کریم باقری 30 بار به عنوان بازیکن و مربی حضور در شهرآورد را تجربه کرده است. کریم باقری باسابقه ترین عضو اردوی پرسپولیس در دربی محسوب می شود. او که پیش از انتق...

ارتش سرخ دات كام :

کریم باقری 30 بار به عنوان بازیکن و مربی حضور در شهرآورد را تجربه کرده است.

کریم باقری باسابقه ترین عضو اردوی پرسپولیس در دربی محسوب می شود. او که پیش از انتقال به اروپا، یک فصل در جمع سرخپوشان حضور داشت، اولین بازی خود در شهرآورد را همان زمان انجام داد اما بخش بزرگ تجربه اش را در دهه 80 و در خط میانی سرخپوشان به دست آورد. جایی که 8 بار هم به عنوان کاپیتان برای سرخپوشان به میدان رفت تا بالاتر از افشین پیروانی، چهارمین کاپیتان باسابقه قرمزها در شهرآورد لقب بگیرد.

کریم باقری در مجموع 15 بار به عنوان بازیکن در شهرآورد به میدان رفت و موفق شد با گلزنی در دربی 68، مسن ترین گلزن تاریخ این مسابقه شود. باقری سرانجام با خداحافظی از فوتبال در لیگ دهم، به دوره درخشان بازی اش برای قرمزها خاتمه داد و با همان 15 بازی شهرآورد را ترک کرد. او سپس به عنوان دستیار در کادر علی دایی به جمع قرمزها اضافه شد.

او تاکنون 15 بار هم به عنوان دستیار علی دایی، برانکو ایوانکوویچ، گابریل کالدرون و یحیی گل محمدی در پرسپولیس حضور داشته و امروز سی و یکمین تجربه حضور در شهرآورد را به ثبت خواهد رساند. این در حالی است که البته افشین پیروانی با 18 حضور در دربی به عنوان بازیکن، از این نظر رکورد بهتری دارد. سیدجلال حسینی نیز امروز برای چهاردهمین بار در دربی بازی خواهد کرد و امیدوار است تا با نقش آفرینی در فصول آینده، آمار بهتری نسبت به سرپرست کنونی قرمزها ثبت کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن