قصه های دربی 95

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 908 ] - شنبه, 25 اردیبهشت 1400

قصه های دربی 95

پرسپولیس برای باز پس گیری صدر لیگ روزهای سختی را گذراند . بازیهای آسیایی در کشوری که به هیچ عنوان شایسته میزبانی نبود. کرونا گرفتن سعید آقایی مدافع چپ و یکی ا... 5 out of 5 based on 3 ratings.
قصه های دربی 95

پرسپولیس برای باز پس گیری صدر لیگ روزهای سختی را گذراند . بازیهای آسیایی در کشوری که به هیچ عنوان شایسته میزبانی نبود. کرونا گرفتن سعید آقایی مدافع چپ و یکی ا...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس برای باز پس گیری صدر لیگ روزهای سختی را گذراند . بازیهای آسیایی در کشوری که به هیچ عنوان شایسته میزبانی نبود. کرونا گرفتن سعید آقایی مدافع چپ و یکی از مهره های اصلی پرسپولیس و بازگشت از هندوستان و رفتن به قرطنینه و سپس رفتن به اصفهان سرزمین رقیب اصلی یعنی سپاهان و بازی جنجالی و آن شرایط وحشتناک میزبانی و پس از مصدومیت و خستگی و فشارهای روحی روزهای در گوا و تهران و اصفهان باید به مصاف دربی می رفت. استقلال سفر طولانی در آسیا نداشت از قرطنینه خبری نبود و قبل از دربی برخلاف پرسپولیس که با تیم صدرنشین و در خانه  حریف و زیر شکنجه های روحی قبل و بعد از بازی باشد در تهران در مقابل تیم قعرنشین جدول بازی داشت. دربی 95 که شروع شد اولین حادثه روی دروازه پرسپولیس یک پنالتی می توانست باشد اما بر فرض پنالتی آیا نمی توانست قصه دربی های 89 و 90 تکرار شود؟

حکایت دوم اگر پنالتی گل می شد آیا قصه دربی چون دربی های 94 و 93 و 92 نمی توانست تکرار شود که پرسپولیس گل اول را خورد و بعد به بازی برگشت؟ چند ساعتی قبل از بازی دربی 95 در شهر منچستر بازی یونایتد و لیورپول یک پنالتی لیورپول در حالی گرفتت نشد که منچستری ها با یک گل جلو بودند اما لیورپولی ها با دو گل در نیمه اول و در پایان بازی 4 به 2 بردند.

در میانه میدان زوج نورالهی و کامیابی نیا بازی را به ریگی و مهدی پور و میلیچ باخته بودند و همین مسئله یاعث شده بود زوج شهریار مغانلو و آل کثیر کم اثر بودند.

نیمه دوم دو اتفاق مهم رخ داد. سرلک به جای کامیابی نیا به میدان آمد و هماهنگی او با نورالهی تعادل در میانه زمین برقرار کرد. تعویض نعمتی با فرجی به نوعی دو هدف داشت ضعف سمت راست دفاع پوشانده و قائدی به خیال بی تجربگی فرجی به سمت چپ رود و امیری فرصت نزدیکی به ترابی پیدا کرده و در کار هجومی موثر باشد که اتقاقا در همین حرکات یود که پاس امیری به مغانلو برسد او با پای چپ شلیک تماشایی داشته و آل کثیر ماموریت خود را انجام و سومین گل خود در لیگ را بعد از محرومیت بزند .

در ادامه استقلال همان بود که در کنفرانس مطبوعاتی سرمربیش دیدیم. تیمی پرخاشگر و بهانه گیر و بدون یافتن راه حلی صحیح برای ضربه زدن و البته بی دقت که نمونه های ان را دیایاته به معرض نمایش گذاشت. یحیی در ادامه تعویض عالی دیگری داشت. علی شجاعی با دوندگی و حضور به موقع خود هم کندی خط حمله پرسپولیس که بعلت دوندگی بیشمار مغانلو و خستگیش رخ داده بود را پوشاند و از طرفی با حضور در دهانه دروازه اجازه نداد ضربه یزدانی گل شود. تاکتیک استقلال خودکشی تاکتیکی بود آنها با بازی مستقیم قائدی را از بازی حذف و بازی به نفع طرح تدافعی پرسپولیس انجام دادند.

شاید اگر آل کثیر خسته زودتر یا عبدی تعویض می شد و آقایی به جای ترابی به زمین می آمد و امیری جلوتر می رفت پرسپولیس می توانست طرح تهاجمی موثرتری پس از زدن گل داشته باشد و با پیروزی یک گله در دربی به جستجوی هشت بازی بهتر دیگر  برود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن